A kacsa kvákogott

Slovensko zrejme ešte stále nie je v dostatočnom srabe, a tak sa hulvát na poste odvolaného ministra zahraničných vecí, reprezentujúci záujmy americkej administratívy v Podkarpatí, snaží rozmlátiť aj regionálne vzťahy. V duchu euronormy "kto nie je s Američanmi, je proti nám" si intelektuálna subnorma s príznačným názvom Káčer v markizáckej telke kopla do Maďarska. Susedia vraj majú za lubom územné nároky.

Hneď po relácii si ho mal odchytiť minister Hirman - keby nebol len tupým ideológom a nekompromisným presadzovateľom amerických záujmov v Podkarpatí - a vysvetliť mu: maďarským územím je hlavne a predovšetkým už pekných pár rokov jediná slovenská rafinéria na predmestí Bratislavy. Je v stopercentnom vlastníctve maďarskej spoločnosti, v ktorej má formálne približne štvrtinu priamo maďarský štát a neformálne ju vlastní celú. Je to maďarský strategický podnik, kritická infraštruktúra Maďarska.

Stačí jedno rozhodnutie, a sieť maďarských čerpacích staníc Slovnaft vyvesí po celom Slovensku tabule Palivo nie je. Na Slovensku prestanú jazdiť kamióny, súkromné autáky, ministerské limuzíny a áno, v lete aj kombajny. Bez práce sa ocitne okolo 3.500 slovenských občanov a ďalšie desaťtisíce dodávateľských firiem so všetkými následkami na štátnu kasu. Pocítia to aj Česi a Rakušania, ktorí fičia na palivo z maďarskej rafinérie na periférii Bratislavy a áno, aj Chochli, ktorí kŕmia maďarskou naftou z Pozsonyi finomító svoje bojové vozítka. 

Ideológ Hirman to však Káčerovi nevysvetlí. Je presvedčený, že sem v prípade zatvorenia zlej orbánovskej rafinérie na periférii Bratislavy nadupú tí skvelí, záujmom USA plne oddaní Poliaci, zalejú nás cez palivami Orlen vyrobenými zo saudskoarabskej ropy a v Podkarpatí zavládne radostný blahobyt. Čo je, samozrejme, blbosť.

A tak bude Káčer lacno provokovať. Ja neviem, možno má doma elektrickú kolobežku, ale keď sa z nej ten starý hlúpy plesnivec zjebe, žiadna sanitka RZP pre neho nepríde. Na prázdnu nádrž sa nejazdí.

Truhlík

Kresťanskí demokrati sú najväčší zločinci v slovenských dejinách.
SlovnaftMOL patrí medzi ich najväčšie zločiny podobne ako TranspetrolChodorkovskij, SPPRuhrggazdeFrance, Slovenské elektrárneENEL, VSŽUSteel,...
Vstup do zločineckého paktu NATO, do EuropasUntergang. Teraz Tretia svetová vojna.
Genocída. Civilizačný úpadok. Vojnové zločiny.
Jednoducho - antislovenská antikresťanská svoloč.

Dusanbe

je aj nejaký americký kapitál - vlastní akcie MOL-u - "na počudovanie" :-) !
Mihlo sa to svojho času aj médiami - myslím, že to nie je majoritný podiel, ale sú tam.
Ak má maďarský štát cca 25% - ostáva ešte dosť akcií, všakže.
Takže to s "predajom" nakoniec mohlo byť - s veľkou pravdepodobnosťou - podobné ako pri VSŽ a US-steel !

Vždy vidíme len povrch vecí, takto to je.

Káčer pravdaže gagotá čo mu jeho washingtonskí tútori nalinkujú.

ALE skutočne krásne zábavná bola okamžitá reakcia Bláznoviča ktorého dobre vybudil Maďar Gyimesi - výborné, dobre som sa zabavil:
https://www.youtube.com/watch?v=0sgSR6-DFEg

Matovič by nemal odísť zo slovenskej politiky, určite nie - aj keď sa o jeho vytesnenie dlhodobo snaží súčasná opozíca, ale teraz najmä "jeho vlastní" - protežanti americkej ambasády !!!

nové