Kam nás dostali

 V Grécku našli medzi Cigánmi malé dievčatko, ktoré tam očividne nepatrí. Úrady nateraz nevedia, ako sa tam to nešťastné stvorenie dostalo. Škála je naozaj široká: od relatívne najnevinnejšej, pri ktorej dieťa Cigánom dala neznáma zúfalá matka (asociálka?) hneď po jeho narodení, súc neschopná ho sama vychovať,  až po možnosť, že Cigáni to dievčatko jednoducho nejakým nešťastníkom ukradli. Tisíc iných možností niekde medzi menovanými extrémnymi situáciami.

Nemám ani najmenší záujem opakovať tu informácie, ktoré si človek môže prečítať inde (ja take veci zámerne nerobím, a kritizujem iných, ktori tak robia), ale v súvislosti s nájdením toho dievčatka mám potrebu vyjadriť sa k veci v širšej súvislosti.

Ako už medzičasom každý, kto veci aspoň v minimálnej miere sleduje, vie, že po zverejnení (postmoderný slovenský intelektuál by bol napísal: medializácii) správy o náleze sa prihlásilo vyše desaťtisíc zufalcov, ktorí dúfajú, že sa konečne našlo ich dieťa, ktore im niekto ukradol.

Koľko detí musí ročne len v Európe bez stopy zmiznúť, keď len v jednej vekovej kategórii (4-5 rokov) sa za týždeň prihlási desaťtisíc zúfalcov nádejajúcich sa, že sa konečne našlo ich dieťa??!!!

A to hovoríme len o deťoch. Poznáte oficiálne štatistiky (alebo aspoň odhady) o tzv. obchode s bielym mäsom: stotisíce vychodoeurópskych dievčeniec nútenych "pracovať" v bordeloch západnej Európy, USA, Kanady, Izraela a v ázijských krajinách.

Dennodenne sme všetci bombardovaní propagandou o veľkom nebezpečenstve terorizmu, homófobie, antižidovstva (slovo antisemitizmus je šikovný podvod), ale osudom unesených detí a mladých dievčat sa média a politici takmer nezaoberajú. Som presvedčený, že keby to štáty aj Únia pokladali za prioritu, keby tomu pripisovali taku vážnosť, akú pripisujú napríklad antižidovstvu, už dávno by sa bolo dalo s takou vecou niečo spraviť. Ale, ako hovoril rímsky klasik: "Čo stát nepotiera, to vlastne podporuje".

Každoročne sa z médií dozvedáme presné štatistiky o prejavoch antižidovstva, vieme, že v roku 2012 sa zaznamenalo v Európe 348 prípadov, že je to nárast o 23,5 percenta oproti roku 2011, predkladajú sa analýzy a vyhodnocujú trendy, ale o stotisícoch naozajstných ľudských tragédii sa akosi málokto potrebuje vôbec zmienovať.

Politici aj média sa radšej zaoberajú osudom a ľudskými právami degenerátov z Pussy Riot alebo zločincami typu Chodorkovskij. Vyjadrujú tisícnasobne väčšie znepokojenia nad osudom jednej sprostej zlodejky, afektovanej hlupane z Kyjeva, ako nad nešťastím stotisícov naozaj nevinných ľudí.

 

Viem, že toto odomna nekupite, aj ked Vám to na predaj vlastne ani neponúkam, ale mám potrebu povedat Vám, že mam na sklade dokaz aj presvedcenie o tom, ze ľudstvo je uz tisícročia v zajatí jednej skurvenej diabolskej sekty.

Ako ináč by sa mohlo diať to, čo som vyššie opísal?

Norman
písať sem názory a komentáre po tom, ako v masmédiach typu smetiareň  debata buď je zakázaná, alebo zahltená blbcami. Žial, ako vidíš, vlastný čas a sila sú obmedzené a hlavne odozva je chabá. Celé to reálne vlnobitie aj tak ide mimo nás, či už bude prisilné alebo prislabé. Ako pri záplavách - vlna príde len nevieme, či bude mimo koryto a ak, tak nevieme, kam nas zavlečie.

nové