Karma

Bývalý zmrdiminister Slovenska Ivan Mikloš "predbežne" súhlasil so vstupom do ukrajinskej vlády.

Takto skončil slepý obdivovateľ USA - na Ukrajine:) Rameno pri ramene so smiešnymi žoldniermi ako kravatožrút Sáakašvili. Skončil v krajine, ktorá momentálne stelesňuje najväčší hnus východnej Európy, vrátane krvavej brutality.

Na to nemožno povedať nič iné, len: karma.

Dúfajme, že mu nikto na Slovensku neudelí výnimku a ako člen ukrajinskej vlády bude mať len jedno občianstvo. Ukrajinské, samozrejme.

Dzurinda je zalezený ako voš pod chrastou, aby si na neho preboha nespomenuli a nemusel si ísť (už zas) odpracovať na Ukrajinu svoje tučné kontá v amerických bankách. Vlastne, on už nemusí, "dig, phán dhochthor, jha shom thaký chorý" - on už má nárok na politický invalidný dôchodok.

 

 

 
slaven1
Peniaze majú poschovávané aj vo švajčiarskych bankách viď. článoček Zoznam Slovákov, ktorí mali pochybné účty v Švajčiarsku, je známy: Lekári, modelky a športovci!, ktorý vyšiel v období, keď Miki a Mikloš napochodovali do Kyjeva v role poradcov majdanutej bandy. Krátky citát z článku: Údaje o slovenských klientoch HSBC pochádzajú z rokov 2005 a 2006. Medzi tým, Saakašvili a jeho žutie kravaty krásne zľudovelo: Саакашвили на лабутенах   Obrázok aby mal čitateľ zhruba predstavu (nekontroloval som, či údaje sedia) o zložení vlády Ukrajiny:
afinabul

s ním bol dnes rozhovor, vraj na Ukrajine je viac ako 3000 štátnych podnikov, ktoré treba, samozrejme, čo milí žiaci?

Norman

Better dead
No mercy

slaven1
3000 štátnych podnikov treba buď privatizovať (po rusky prichmatizovať, prichmatnúť = ukradnúť) alebo zatvoriť aby svojou produkciou nezavadzali tým západo-európskym a americkým.   Toto si už čítal? https://www.rt.com/news/337676-israel-for-jews-rabbi/
afinabul

Zas to niekde odcitujem a budem za antisemitu, dal som to do zbierky, inak tá jeho čapička naznačuje že to je nástupca hovadia zbážina?

Sinuhe

ale myslím, že je to nástupca Obejdu, veď aj hlášky púšťa rovnaké, ibaže nejako vymäkkol a na rozdiel od Havadiu si za nimi tak dôsledne nestojí.... :-)

Grigoriy Ilmoran

Niektorí sa iste rozpamätali, že Ivan Mikloš bol svojho času účastníkom zasadania skupiny zvanej Bilderberg. Vraj prvý Slovák, ktorému sa takej cti dostalo.
Kedže som úprimne presvedčený konšpirátor, je mi jasné, že priateľstvá vytvorené na takých stretnutiach sú internacionálne, kozmopolitného ducha, veľmi pevné a navždy.
Podobne, ako priateľstvá mafiánov.

nové