Kouchnerova misia bez hraníc

Na fascinujúcu drzosť takzvaných mimovládnych organizácií, ktoré vozia z Líbye do Talianska desattisíce černochov - ilegálov z Libérie, Guinei, Nigérie atď. konečne zareagovala pod veľkým tlakom štátov ako Rakúsko talianska vláda. Vypracovala pre mimovládne morské taxíky kódex.

V kódexe je okrem iného zákaz vplávať do líbyjských teritoriálnych vôd, vyberať tam černochov z gumených člnkov - ktoré si hneď prevezmú pašeráci na ich naplnenie ďalšou rundou - a vysýpať ich na európskom kontinente. Kto kódex nepodpíše, bude čeliť následkom, vrátane zákazu vplávať do talianskych prístavov.

Ako prví ohrnuli pysk Lekári bez hraníc. Táto donedávna ctihodná organizácia doplatila na to, že jej zakladateľ, bývalý francúzsky minister zahraničných vecí a kšeftár s ľudskými orgánmi, Bernard Kouchner, sa k nej vrátil a prerobil ju na agentúru zločincov. To, čo vyvádzajú v Stredozenom mori Lekári bez hraníc, nie je nič iné, len dovoz čiernych otrokov z Afriky do Európy. Na našom kontinente ich vzhľadom na ich vzdelanie a mentálnu výbavu nečaká žiadna hviezdna budúcnosť, ale len najšpinavšie a najhoršie platené práce. Prípadne basa za trestné činy.

Keď už sme pri Kouchnerovi, nezabúdajme na jeho minulosť kšeftára s ľudskými orgánmi, ktorú Brusel dôsledne zakopol pod koberec. Vie niekto, koľko ľudí sa dostalo z mora na paluby lodí Lekárov bez hraníc a koľko z nich vystúpilo v Taliansku po vlastných? Nejde však konkrétne prípady, ale o udržiavanie chaosu, v ktorom sa na more vydávajú ľudia bez identity. Zmiznú - nikoho to nezaujíma. Pre krysy ako Kouchner, ktoré majú od čias teroru na Srboch prepracovanú sieť kšeftovania s ľudskými orgánmi, je to ideálna situácia.

A tak Lekári bez hraníc kódex, pochopiteľne odmietli.

Logicky by mal nasledovať výjazd talianskych vojenských lodí, konfiškácia všetkých lodí, ktoré prevádzkuje ako taxíky medzi Líbyou a Talianskom zločinecká organizácia Lekári bez hraníc, pochytanie všetkých zločincov na týchto lodiach, ich postavenie pred súd a exemplárne potrestanie. Súčasťou súdneho procesu by bolo aj objasnenie pozadia tejto "humanitárnej misie", čiže spolupráce s pašerákmi ľudí.

 

Kto si dnes pozrel marinetraffic.com, videl loď Lekárov bez hraníc VOS Prudence opäť v teritoriálnych vodách Líbye...

 

 

... a čoskoro v talianskom prístave už po ikstý raz uvidia toto:

 

 

Černochov, ktorí z nej vystupujú, nám žiadne korporátne médiá neukážu. Pretože z tých úbohých migrantov, utekajúcich pred hrôzami vlastnej krajiny, by sa európski policajti posrali skôr, než sa s nimi stretnú v temných uliciach svojho okrsku.

 

 

0
Rudo

na obzore? Ináč hrozné tie negerské ksichty.

Ľubov

Terapia http://ema.blog.sk/detail-prosto-stastie.html?a=ae6ee1843353da13bae9be63...

Pristihla som sa,že čoraz častejšie chodím na starý Emin blog, je mi potom trochu lepšie,keď to čítam.Neviem,či o ňom vieš.Tie nicky sa menia,možno si nový,možno starý.

Vojna je na obzore,a niekedy si myslím,dobre,nech.

Norman

nie je pre ženy.
Preto sa potom, či lepšie povedané už teraz, nesmú čudovať a vzdychať, či sa to teda nedalo ináč.
Nedalo.

Rosemary

mas pravdu zase raz, Ema.
V Cagliari mi na cervenu zaklopal na okno a prilepil nos takyto ksicht a naozaj som sa skoro posrala.

Ema

Dnes vplávala do líbyjských teritoriálnych vôd prvá talianska vojenská loď na boj s pašerákmi. Celkovo ich má byť 6, s asi 1000 mariňákmi. Námorné základne v Tripolise, Benghází, Rás Lanúfe, Tobruku dostali príkaz "konfrontovať každé plavidlo vstupujúce do teritoriálnych vôd Líbye bez vojenského povolenia". Vydal ho Chalífa Haftar, s ktorým vraj už bolo Taliansko dohodnuté na vojenskej operácii proti pašerákom. No, asi sa nepochopili.

Úplne stačí, keď talianske vojenské lode odtiahnu a skonfiškujú mimovládne taxíky a na hranici teritoriálnych vôd pošlú ku dnu každú ďalšiu, ktorá pôjde na "humanitárnu misiu".

Jednu loď už údajne námorníctvo zabavilo, len nevedno ktorú. VOS Prudence stále prudí pri Tripolise. Každopádne si tie špinavé zmrdy mimovládne prestali vypínať transpondéry, čo predtým robili pravidelne.

Pé es - takže zabavená loď je Iuventa, ktorá sa ešte nedávno poflakovala v líbyjských teritoriálnych vodách so zásadne vypnutým transpondérom.
http://motls.blogspot.sk/2017/08/italy-seizes-first-ngo-ship-of-human.html

slaven1

Vybehlo na mňa v sieti:

Ohledně uprchlíků jsem pro reciprocitu.

Sluníčkáři poukazují na to, kolik našich občanů - uprchlíků přijalo v období po válce a před "sametovou revolucí" Rakousko, Německo, Británie, Francie, USA, Kanada, atd.

Musíme přijmout od nich jejich občany taky, no a proč ne.

Zatím jsem od žádného sluníčkáře neslyšel, kolik našich občanů ve stejném období uteklo do Afghánistánu, Eritrei, Sýrie, Ghany, Konga, atd.

Rudo

Je to offtopic, ale tento zaujímavý koment som si práve prečítal na smetisku k článku
https://domov.sme.sk/c/20618510/koalicia-podrzala-plavcana.html

"Keby ste tušili, kto je to Plavčan, radšej by ste sa zdržali tých vašich komentárov. Minister Plavčan (pôvodným menom Blaustein) je významným členom Židovskej obce a navyše je to aj gay, takže patrí do tých najchránenejších menšín vôbec. Uznáte, že niekto taký nebude nikdy odvolaný. A možno už aj ľutujete, čo ste tu naňho popísali. Vzhľadom na jeho zázemie má dosť silné páky, aby ste ľutovali, keď sa na vás prijde... "

Náhodný okoloidúci

Netreba hneď veriť všetkému konšpiračnému, priezvisko Plavčan je s najväčšou pravdepodobnosťou odvodené od mena hradu a rovnomennej obce Plaveč v okrese Stará Ľubovňa. Plaveč dostal meno podľa turkodiného kmeňa Plavcov - Polovcov (Kumánov).
https://sk.wikipedia.org/wiki/Plave%C4%8D_%28okres_Star%C3%A1_%C4%BDubov...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Plave%C4%8D_%28hrad%29

Buheh

http://www.novarepublika.cz/2017/08/sankce-kourova-clona-materske-skolky...

Kvalitný opis situácie v Amerike. A súvisí to aj s témou tohto Eminho článku. Európania by mali čím skôr pochopiť (a pri voľbách zohľadniť), že na Ameriku už treba zabudnúť – Európa od nej nemôže čakať naozaj nič iné, než len pokusy ju oslabiť a zničiť. Veľká votrelecká kampaň made in Soros je iba časťou celého obrazu: je tu aj kopa iných vecí, napr. sankcie akože proti Rusku, ale v skutočnosti hlavne proti Európe, tlačenie kompradorských bábkových eurorežimov do nezmyselných predražených nákupov amerického bridlicového sajrajtu a starého armádneho šrotu, atď.

Amerika ako centrum svetovládneho upírstva je v permanentnej tichej vojne voči celému svetu, a predovšetkým voči regiónom s potenciálom sa perspektívne brániť a oslobodzovať. Komu sa to nezdá, nech si prečíta Wolfowitzovu doktrínu, ktorú v týchto dňoch neokoni usilovne oprašujú. Takže netreba príliš veľkú fantáziu, aby človek pochopil, že silná a nezávislá Európa je pre Ameriku potenciálne ešte nebezpečnejší protivník ako Rusko.

Náhodný okoloidúci

Zatiaľ čo my sme šťastní, že procesy s údajnými čarodejnicami v Európe dávno skončili, v Afrike sú zjavne vraždy údajných čarodejníc bežná vec. Aj v Európe pri udávaní spoluobčanov inkvizícii často išlo o majetky, to nie je tajomstvo.
Ale v každom prípade dobre vedieť, koho nám sem euroidioti z Bruselu chcú vnútiť a o dôvod viac odmietnuť prijať čo i len jedného votrelca.

https://www.aktuality.sk/clanok/510345/novodoby-hon-na-carodejnice-viac-...

Norman

https://www.youtube.com/watch?v=TbIc1LZqIAw
Tu by malo byť vidiet, ako premávajú ľode, do archívu.

Ema

do cieľového priestoru pri brehoch Líbye, nazývaného mimovládnymi taxíkmi SAR - Search and Rescue Area.
https://twitter.com/defendeuropeid

Podľa marinetraffic.com sa dostáva do kolízneho kurzu s taxíkom Aquarius :)
VOS Prudence s čiernym nákladom už tiahne na Lampedusu.

Ema

že v prípade tzv. mimovládnej organizácie Jugent Rettet sa potvrdila ich dobre zorganizovaná spolupráca s líbyjskými pašerákmi pri zavlákaní černochov do Európy.

Isto si budú naši novinári schopní preložiť správu z talianskych novín, aby ju tu pustili do obehu
http://roma.corriere.it/notizie/cronaca/17_agosto_04/agente-infiltrato-n...

U ostatných takzvaných mimovládnych organizácií je zverejnenie dôkazov o ich aktívnej účasti na pašeráckom biznise len otázkou času - a politickej vôle.

Ema

o Ekvádore a práve odznelo, že v 19. storočí tam stroskotala loď s asi 300 černochmi.
Dnes ich v Ekvádore žije vyše 60 000.
Toľko by som k naivným predstavám, že sa nejako "rozplynú".

Inak, idnes.cz zverejnilo o škandalóznom prípade pašovania černochov mimovládnymi organizáciami aspoň niečo. Na Slovensku ani muk.

http://zpravy.idnes.cz/italie-nemecko-aktiviste-neziskovky-migrace-uprch...

Sprievodná kolekcia fotografií je fascinujúca.

Mimochodom, tá loď VOS Prudence Lekárov bez hraníc, ktorú sme tu minulý týždeň chvíľu sledovali ako snorí v líbyjských teritoriálnych vodách a potom sa plaví smer Lampedusa, do lampeduského prístavu nevpustili. Lekári bez hraníc nepristúpili na kódex a o nevpustení do talianskych prístavov boli informovaní. Napriek tomu tam prišli smradiť. Dva dni trvalo, kým si cez obchodníka s ľudskými orgánmi Kouchnera a jeho lobing - cez Brusel zatlačivší na taliansku vládu - vybavili, že 136 černochov z Libérie a okolitých šialených končín mohli vysypať na talianskom ostrove a navýšiť počet týchto čiernych ilegálov, ktorých za 8 mesiacov tohto roka dotrepali "mimovládne organizácie" do Európy takmer 100 tisíc.

Rudo

momentálne ma zavialo za prácou do Petržalky. Neverili by ste, koľko tu už býva černochov. Ak sa z 300 za sto rokov stane 60 000, tak potom to má naša krajina ako belošský štát spočítané...aj šikmookých tu v BA pobehuje až príliš veľa. Nič proti Aziatom, ale nech sú pekne na svojom teritóriu. Ani oni nepripustia prílev cudzincov, napríklad v takom Japonsku - to je rasovo čistý štát. Čítal som, že ak si Japonku vezme Európan, jej otec ju vydedí...

slaven1

Slovensko nevzniklo v záhradke domčeku v Brne, ako to hovorí propaganda. Rozčleniť Československo bolo rozhodnutie síl, ktoré stoja za víťazmi Studenej vojny (1947 - 1991).

Slovensko nám fakticky padlo ako dar z neba. Dar, ktorého osud neriadime my, Slováci, ľudia žijúci na jeho území, ale zahraničie. Nemáme suverenitu.

Máme však republiku. Je jednoduchšie suverenizovať (oslobodiť) existujúcu krajinu, než založiť novú (slobodnú) krajinu. A to je aj úloha. Naša úloha. Čas nášho boja o Slovensko.

Normálne národ zabojuje a získa svoju krajinu. My sme však najskôr dostali krajinu, a teraz treba zabojovať. Určítý (značný) boj našich predkov tu už prebehol, ale ešte treba zabojovať.

A bude aj vysoká pôrodnosť, aj hospodársky rozkvet, bude kvalitné školstvo, zdravotníctvo, dôchodky - bude dobre.

Technológiu ako na to nám poskytuje NOD, ľudová iniciatíva z Ruska, krajiny s výrazným slovanským prvkom. Odpovede ako riešiť dnešný úpadok Slovenska a Európy sú na cih youtubovom profile.

Áno - také je to prosté :-)

nové