Kto zas štve národy do vojny?

 gál

Viete si pri pohľade na tohto človeka predstaviť čosi ako pravdu, láskavosť či súcit? Viete si to predstaviť pri pohľade na jemu podobných? Veď oni majú v tvárach jasný tik patologickej osobnosti. 

To by som si samozrejme nemohol dovoliť napísať, lebo daný človek je Fedor Gál, sám sa definujúci ako Žid. Ale dané slová sú jeho slová voči iným ľuďom - on urážať a štvať môže, jeho sa nemožno ani dotknúť. Tak ho iba citujem. 

Gál v článku DenníkaN vyzýva na násilie, k vojne. Nazýva to "hrubá sila", a vraj ju odporúča Talmud. Vraj treba vyjst voči nepriatelovi.

Lenže pozor, nie je hrubá sila ako hrubá sila. Keď Rusko vyšlo na Ukrajine proti tlaku NATO, hroziacemu zničením Ruska, to je zlá hrubá sila. To nie - hrubú silu môžeme použiť iba my (kedže je to z Talmudu, zrejme iba Židia).

Tu človeka napadá - prečo sa európske národy nechávajú znova a znova týmito ľuďmi poštvať proti sebe? Gál, Zelenskij - čo týchto štváčov spája a prečo ich niekto vôbec počúva? Je to predsa jasne amorálna spodina ľudstva.

Títo zločinci vyprovokovali vojnu, ktorú si tak veľmi želali. Oklamali Ukrajincov, aby ich zvolili, a začali masakrovať Rusov, hovoriť o nukleárnych zbraniach. Na Ukrajine stojí veľké NATO, vrátane Ameriky, proti oslabenému Rusku, ktoré nemá kam ustúpiť. Kto má právo sa brániť?

Na ukrajinských nacistov sa autor rozhovoru, Sudor, profesionálneho holokaustníka Gála nespýtal. Pán Gál, ako sa vám spolurpacuje s banderovskými extrémistami? Jaj nespolupracujete, len sa ich zastávate? Ste slepý, alebo naozaj blbý?

Lenže Gál je zároveň naozaj nervózny. Vidí, že divadlo, ktoré tu desaťročia sa snaží jeho sekta prezentovať ako jediné možné, veľká časť ľudstva odmieta. Áno, je to samozrejme tá časť, ktorá mala v tom divadle doteraz horšie postavenie, preto je aj nespokojná - ale to nie je dôvod na výsmech, ako to robí Gál. On sám dobre vidí, že je to menšina či väčšina  dostatočne silná a že otvorene zhodila klamstvá rôznych takýchto bradáčov. A tak Gál  štve, aby sa použila sila, násilie, aby bola vojna. Volá po "primitívnej hrubej sile", chce vojnu. Explicitne, on osobne.

Dokonca o nukleárnej vojne tvrdí, že nie je až tak nebezpečná, že jej nebezpečenstvo nie je naozajstné. Chápete - starý dement, je mu jedno, ako dopadne svet, ak nemá prežiť jeho posadnutosť, tak nik.

Zaznamenajme tieto príklady vojnového štvania, možno bude onedlho vhodné na ne ukázať a vyjasniť, kto vojnu spôsobil.

 

 

https://dennikn.sk/2768695/fedor-gal-podstatna-je-volba-nohami-utekaju-l...

 

nové