Kultúrna vložka - film

Amazon vyhodil z predaja knihu The Killing of William Browder: Deconstructing Bill Browder’s Dangerous Deception. Je o lúpežníkovi podobného kalibru ako Chodorkovskij, ktorý bol však pre zmenu zameraný na krádež Gazpromu a ruského zemného plynu. V pripravovanej lúpeži ruských energetických zdrojov hral rolu lokálneho chápadla anglosionistickej mafie istý účtovník Magnitskij.

Browder dopadol rovnako ako Chodor. Dostal po ušoch a odvtedy pení. Magnitskij je po smrti. Jeho meno však zostane navždy spojené s beštiálnym ťažením Browdera a jeho pánov proti Rusom. Podnes deň je používané na ich satanistické zariekavanie mŕtvolami - to je ten "Magnitského zákon", najnovšie si ho osvojila Kanada.

Pri tejto príležitosti si za dlhých jesenných večerov môžeme pozrieť Nekrasovov film. V Európskej únii je zakázaný.

 

Truhlík

Ďakujem.
Vedel som, že tento film existuje a tiež, že je zakázaný. S radosťou si ho pozriem.
K tomu Browderovi. Jeho starý otec bol predseda Komunistickej strany v USA. Vnúčik sa stal pijavicou na Slovanoch. Genetika sa nezaprie.

Ema

Nekrasov si urobil meno ako oddaný putinobijca. Keď oznámil, že pripraví film o Magnitskom, ZDF a Arte ochotne zatriasli mešcom.

Andrjuša začal zbierať materiál, analyzovať - a odrazu precitol do reality.

Preto je ten film na indexe. Je o to dôveryhodnejší, že ho režíroval človek, ktorý bol donedávna ťažko postihnutý západoeurópskou slepotou. Je to niečo ako západonílska horúčka, len miesto komárov ju prenášajú žumpové korporátne médiá.

nové