Mafia v silovom rezorte

Je to jednoznačné a isté. Podivné by bolo, ak by to bolo nejako inak.

Keďže  slušné ovce na námestiach podporili boľševickú proglobalistickú revolúciu, ktorej výsledok bol Matovič na čele vlády, dostali niektorí ľudia v silových rezortoch pokyny, aby skonštrouvali "prípady". Ako za Stalina v 30-tych rokoch - aj vyššie postavení ľudia začali miznúť. Určití ľudia v silových rezortoch dostali od Matoviča a Lipšica pokyny, s kým majú začať a kam sa to má uberať.

Ale hoď žralokovi mäso a začne šalieť. Po zožrati policajných riaditeľov, generálneho prokurátora a podobne sa beštie scukli do svorky a začali si už obete vyberať sami. Vytvorila sa "skupina". Presnejšie povedané sa skupina odtrhla z reťaze.

Toto bolo jasné, SIS to ani nemusela nejako "zisťovať". Ale po tom, ako boli zožratí aj vsokopostavení pandrláci v nej samej, vrátane riaditeľa, nominanta súčasnej koalície, začali byť zvony na poplach a bol do pivnice zvolaný "zjazde desiatich", aby sa začalo niečo robiť. Do pivnice, ako potkany - lebo tí ľudia sú do jedného potkanie typy, a ináč nevedia.

To je celé, celé "tajomstvo". Kráľ je nahý, Čaputka tlstá hlúpa fľandra, každý to vie, čo ešte treba prezrádzať? Policajti a justícia budú sa teraz dlho hrýzť, kým sa to aspoň zastaví. Tí, čo chodili pred dvoma rokmi po sakrálnom zastrelení obetného barana demonštrovať a žiadať "slušné pomery" dostali, čo si zaslúžia - štát naozaj v rozklade. V rozprávke toľko chlapec vykrikoval "vlk, vlk", až ho nakoniec vlk naozaj zožral - v slovenskej realite prežúvavce toľkokrát vykrikovali "Fico, Fico" a "korupcia, korupcia", až ich zožrala skutočná kriminálna mafia v silovom rezorte.

Máme nádor v polícii, to je otvorená pravda. A príčina sú Matovič, Lipšic a Kolíková (v pozadí dirigovaná Žitňanskou).

Liečenie?

Vyrezať, čo najskôr.

 
Roland Edvardsen

Cisár je nahý, ako píšeš. Ale najdesivejšie je, popri tom, ako chcú korporátne médiá toto ututlať (takí ako krpatá buzerantka Tódová určite mali správu SIS medzi prvými, ale pustiť ju nepustia, to je jasné), je zase tá apatia Slovákov. To čo sa deje je ešte ďaleko horšie ako nejaká Gorila, toto sú stalinistické 50-te roky, a za normálnych podmienok mali byť už desaťtisíce ľudí v uliciach. Ale nič, mali sme len menší protestík zorganizovaný slabými stranami, to bola slabota. Neuveriteľné ako sú tí ľudia po korone učičíkaní. Hej, teraz je zrovna hokej, to je asi teraz to najdôležitejšie a tešíme sa už na letné prázdniny s otvorenými krčmami a tak, že? Je to proste HNUS, nedokážem už viac k tomu ani povedať, taký som z toho znechutený.

Norman

Presne tak to je.
HNUS.

Luko

Aj inde. Zaujal ma dnes výrok "pani" Baťovej, ktorý odcitovali HS. Kto môže vydať rozkaz (pokyn) na konanie? Úradník (zamestnanec) ministerstva a si ťažko. Štátny tajebník? Možno keby išlo o výmenu riaditeľa odboru, ale keď ide o niečo viac, čo má ďalekosiahly dopad? To by si netrúfol. Zostáva len miniminister. Tak čo vlastne Baťová povedala (tá lojálna pracovníčka ŠÚKL a ministrovi):

„Ak naši najvyšší úradníci a najväčší odborníci majú dopadnúť tak, že keď plnia príkazy ministerstva a potom sú medzinárodne dehonestovaní, ..."

Vlastne napráskala ministerstvo, že plnila jeho príkaz.
Viac na: https://www.hlavnespravy.sk/batova-nikto-mi-nevravel-ze-sa-moje-meno-spo...

A tak ten cirkus (divadlo) na letisku bol vlastne dopredu nachystaný. Práve to prasklo.

Norman

Špeciálnosť je v tom, že v polícii sa im ten ich výtvor utrhol z reťaze.

To, čo je inde, je len poslúchanie centrály zo zahraničia. To nie je samostatná zaslepená mafia.

Luko

... nejak to posudzujem podľa toho, kto je kde a na koho je uviazaný/závislý a hlavne - ako silno (čoho je dobrovoľnou a nedobrovoľnou súčasťou) a akej myšlienke , či akému pánovi slúži.

nové