Matovičovi nepredĺžili zvýšenú ochranu

Bratislava 3. septembra (TASR) - Bývalému premiérovi a aktuálnemu ministrovi financií Igorovi Matovičovi (OĽANO) nepredĺžili zvýšenú ochranu, skončila tak koncom júla. Pre TASR to potvrdila Gabriela Tuchyňová z tlačového odboru Ministerstva vnútra (MV) SR. "V súčasnosti je bývalému predsedovi vlády poskytovaná ochrana, ktorá prináleží členovi vlády," dodala.

Matovič mal ako bývalý premiér nárok na ochranku 90 dní od skončenia pôsobenia na čele vládneho kabinetu. Po uplynutí lehoty mu dočasnú ochranu na jeden mesiac pridelil minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO). Dôvodom boli pretrvávajúce bezpečnostné riziká a možné ohrozenia života i zdravia.
 
Treba pripomenúť, že Matovič skôr či neskôr prestane byť aj ministrom. Jeho adresa v Trnave je známa, jeho majetky, či skôr majetky jeho bielej kobyly, sú známe.
 
História sa nedá zastaviť a iba falošné revolúcie sú sametové.
 
 
slaven1

Zabiť alebo zmrzačiť pokusným preparátom niektoré zo 17500 detí navštevujúce školy zriaďované BBSK dá Ondrejovi Lunterovi zabrať.

Vedenie banskobystrického samosprávne kraja má navštíviť údajný milovník mladých chlapcov, autor knihy „Všetko, čo viem o kráse vlasov“ a zároveň Minister školstva SR, Emanuel Moravec.

Moravcovým cieľom je koordinovať zo synom župana Jána Luntera, Ondrejom, tzv. „očkovaciu“ kampaň, ktorú vykonávanú priamo na školách. Ondrej, ktorý v mene nemohúceho starca Jána Luntera župu defacto vedie, si dal „likvidačný záväzok“ distribuovať pokusné preparáty priamo deťom z jeho „revíru“.

https://www.teraz.sk/regiony/bbsk-po-13-septembri-vyrazia-mobilne/574574...
https://www.hlavnespravy.sk/grohling-uz-nemoze-prist-k-tomu-ze-by-sme-ma...
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/05/banska-bystrica-lunter-chce-ockov...

Génová terapia deťom a mládeži od 30-ročných úradníkov

V zriaďovacej pôsobnosti BBSK je 60 stredných škôl. Osobne ich Ondrej všetky pravdepodobne obiehať nebude. Najskôr pošle nejakú skupinu ľudí. Tí pôjdu za peniaze - lebo zadarmo robiť nebudú - a z presvedčenia. Z presvedčenia, ktoré bolo do myslí mladých "facebookových" úradníkov (nielen) BBSK programované počas roka a pol jednostrannej propagandy systému.

https://www.peticie.com/hovorme_spolu_-_otvoreny_list_vedeniu_rtvs_zo_da...?

Zorganizovala župa na overenie správnosti rozhodnutia nejakú verejnú diskusiu s odborníkmi na očkovanie ako je napr. Marián FILLO zo „Sloboda v očkovani“, zastávajúci iný názor na „vakcináciu“ než s odborníkmi „sponzorovaní“ bigpharma? RTVS konať v tomto smere odmieta, tak ako „župan Ondro“, spravil si niečo vo vlastnej réžií? Ak áno, kde je záznam?

Budeme sa pýtať na zloženie „vakcinačnej skupiny“

Chcem vedieť presné zloženie skupiny, ktorá bude navštevovať stredné školy BBSK a ovplyvňovať deti a mládež smerok k vpichnutiu si pokusných preparátov génovej terapie. Podľa mojich informácií bude skupina pozostávať hlavne z mladých a neskúsený úradníkov okolo 30 - 35 rokov.

Úradníkov, ktorí sú príliš mladí na to aby si pamätali ponaučenie spred 11 rokov(2010), ktoré dala niektorým britským rodinám tzv. „pandémia prasačej chrípky“. V čase, keď priemerný člen „vakcinačného komanda“ BBSK mal 19 rokov a jeho najväčší problém bol ako zobrať do tanca svoju spolužiačku (žartujem, "rap-povej" generácie párové tance vzali), tak vo WHO vyhlásil „pandémiu prasačej chrípky“.

V Británii bigpharma-korporácia GlaxoSmithKline vytvorila rýchlo-kvasený vakcinačný preparát „Pandemrix“, miestna vláda zavelila „očkovať“ lebo „žiadne vzdelanie“, no a následne pár ľudí z tohto roztoku zomrelo či bolo doživotne zmrzačených.

Koho (mŕtvych) zaujíma, že vláda o 3 roky (2013) priznala, že Pandemrix spôsobuje narkolepsiu, keď ostalo (oficiálne) 88 osôb s celoživotnými následkami.

https://www.theguardian.com/society/2013/sep/19/swine-flu-vaccine-narcol...

Načo budú rodičom "peniažky", ktoré vysúdia od Lunterovcov, od štátu, keď ich dieťa bude od experimentálnej „vakcíny“ mŕtve alebo celoživotne postihnuté. A to sa poškodeným rodičom s „vakcinačným komandom“ príde ešte súdiť.

https://www.theguardian.com/science/2017/feb/09/ministers-lose-fight-to-...

Určité promile detí v dôsledku činnosti úradníkov pod vedením (nielen) rodiny Lunterovcov ostanú zmrzačené. Dúfajme, že mŕtvych nebude.

https://www.peticie.com/stop-ockovaniu-deti

V Trenčianskej župe ako?

https://www.youtube.com/watch?v=xcNbFZdshkQ

V Maďarsku, tuto cez kopec, ako? Prečo tam deti do škôl nastúpili bez testov, „vakcinácie“ a náhubkov. Prečo je to tam možné? Asi tam majú nejakú inú mutáciu „elity“.

https://spravy.rtvs.sk/2021/09/ziadne-ruska-ani-testy-na-covid-v-madarsk...

Koniec zápisu o tom, ako v druhej polovici roka 2021 likvidovali deti - budúcnosť našej krajiny - režimový pracovníci, behajúci za rôznymi veľvyslancami.

https://www.hlavnespravy.sk/novozvoleny-banskobystricky-zupan-jan-lunter...

buko

nejake navody aj s realnym pravnym podkladom su aj tu
https://www.covid2021pomoc.sk/dokumenty-na-stiahnutie/
a tu
https://akw.sk/blog/

Z aktualnej situacie v oblasti "pandemickych absurdit":

Dennik Postoj, ktory sa vraj riadi krestanskou etikou sa odvolava na nezmyselne tvrdenia lekarov manzelov Visolajskych a nejakeho slovenskeho doktora v USA vraj ruska detom na skolach pomahaju
https://www.postoj.sk/87802/co-funguje-a-co-nie-na-potlacenie-pandemie-v...
citujem":
"
Chirurgické rúška znižujú prenos vírusu až 8-násobne. A ak sa aj nositeľ rúška infikuje, výhodou je, že infekčná dávka, ktorá cez rúško prenikne, je významne znížená, čo je základný predpoklad ľahkého priebehu.
"
Abstrahujme teraz od faktu ze "predpoklad ľahkého priebehu" je presne to co deti v 99% pripadoch maju ale venujme sa studii - ta na ktoru sa odvolavaju dokazala MATEMATICKY ze ruska su efektivne - kto neveri - nech sa sem pozrie:
tu je spominana vedecka studia, ktora spomina "previously developed aerosol transmission model"
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.08.17.21262169v1

a toto je zdrojovy kod pre ten model CARA - COVID Airborne Risk Assessment - v jazyku Python:
https://gitlab.cern.ch/cara/cara

To sme sa uz dostali do noveho levelu vedy, kde namiesto pozorovania a vyhodnocovania realneho sveta si nadefinujeme matematicky model, ktory nakrmime parametrami a jeho vystupy potom prezentujeme ako vysledky a realitu. Chore.
Na zaklade vedeckych studii, z ktorych vysli s pouzitim tejto simulacie ruska ako pozitivny nastroj - podla lekarov manzelov Visolajskych - sa maju riadit vsetky skoly na Slovensku (a miliony deti v skolach na celom svete)

Je to vsak velmi dvojsecna zbran, podla matematickeho modelu a funkcii a parametrov ktore si v nom ucelovo nadefinujem by som vedel matematicky dokazat, ze politici su zbytocni a treba ich z verejneho zivota eliminovat, alebo v sirsom kontexte - ze cela ludska rasa je zbytocna a treba ju zlikvidovat.

Dostavame sa do novej urovne vedy, kde stare osvedcene postupy a poznatky su prepisovane a vymazavane a nove vznikaju - zalozene na matematickych modeloch a simulaciach.

Este jedna perlicka - vcera mi pani ktorej manzel je polovnik rozpravala ako su v jeho rajone premnozene medvede. Ked sa vsak obratili na pomoc ochranarov z Budajovho bratislavskeho ministerstva a dostali informaciu - ze medvede u nich nie su premnozene - ze im to vychadza ze tam maju 3.5 medveda - co je v norme.
Tak zobrali polovnici jedneho bratislavskeho teoretika na exkurziu do praxe - a pocas jednej nocnej pochodzky ich napocitali 12.
Tolko k teoretickych matematickym modelom vs prax.

nové