Mínus ďalšia sionistická špina

Richard Descoigns je mŕtvy. Našli ho v newyorskom hoteli Michelangelo s holou riťou, studenou ako socha Dávida. Nevedno, či aj dávil, každopádne chľastal a kombinoval to s fajnovými drogami, určenými pre kratochvíle top potentátov sionistickej mafie. Kamarát kupliara, sadistu a psychopata Strauss-Kahna zdochol tak, ako žil. O mŕtvych len pravdu.

53-ročný slizký dekadent bol riaditeľom Inštitútu politických vied v Paríži, inými slovami sionistickej centrály produkujúcej správne naformátovaných a namotivovaných kreténikov a kreténice na voľný rozsev po svete, aby sa tam snažili vydriapať v hierarchii obdobných zmrdov čo najvyššie a boli piliermi presadzovania sionistického svetovládneho sna. Zároveň bol členom Štátnej rady, poradného to orgánu ďalšieho zmrda v mozaike sionistickej mafie - mentálne nestabilného Šarkózyho.

 

Kto má záujem, čo všetko dovolil systém tejto kreatúre a čím všetkým ju systém odmeňoval, kliknite tu.

 

Kto ako žije, nakoniec ho to dobehne. Aj v hotelovej izbe v Jew Yorku, kde si tieto úbohé špiny pripadajú tak bezpečne. A týka sa to celých národov.

Norman

Nejakí rafinovaní, ktorých nevidno.

Aj takí sú, vraj.:)  Veď aj toho Válka niekto.. oné... zabil. Kto vie, či aj ten nemal holú riť.

 

Inštitút politických vied

To mi pripomína IVO. Rovnakí zmrdi, rovnaké krytie sa akademickosťou ... len to  na nich nik namá odvahu povedať otvorene.

 

Grigoriy

Descoings was known for his crusade to blow apart the stuffy, elitist image of France's top higher education institutions, the grandes écoles, opening them up to students from disadvantaged backgrounds such as the housing estates outside Paris.

Prevratime dolu hlavou prirodzenu hierarchiu vasich spolocnosti, aby sme ich rozvratili, aby sme si vas lahsie podmanili. My sme vymysleli diktaturu proletariatu, aby vam vladla chamrad, my sme za propagaciou feminizmu, my sme vase krajiny zaplavili pristahovalcami z Afriky, my propagujeme homosexualitu a chore umenie, a my este mame v rukave dalsie triky, ktorymi vas celkom zhovadime.

 

Norman

Hlvna vec ze minister zahranicnych veci sa uz pomalicky pripravuje na uznanie tejto drogovej a organovej mafie - aj pri tomto moznom konflikte bude platit, ze bez Rusov to nepôjde. Možno by sa Srbi mohli obrátiť iným smerom - na Číňanov, ktorým by ponúkli, že ak sa stanú protektorom Severného Kosova, tak tam môžu postaviť čínsky Camp Bondsteel.

Čínska vojenská základňa v juhovýchodnej Európe - to by sa Pekingu mohlo páčiť :)   

nové