Na Slovensku niet väčšieho čuráka :-)

Robenie štartéra, pašovanie heroínu, robenie tatka na dráte, obtrtkávanie tínedžeriek z feťáckeho ústavu a transvestitovaných cigánov, voziť štetky počas zákazu vychádzania a dať si fajčiť v nemocnici počas pandémie - to všetko je len folklór mafiána. To sa stane hocijakému primitívovi.

Ale opakovane porušovať všetky svoje slová a sľuby vo verejnej funkcii, taký debil sa nájde na Slovensku iba jeden. Nik ho už neberie vážne, a tak naozaj ani neprekvapuje, že aj včera zas zahodil všetky svoje slová a nakadil si na hlavu. 

Vidím to tak, že "doma" na neho naziapu Krajniak a Pčolinský, a tak ide na tlačovky. Možno má aj revolver pod rebrami, bohvie:)

A potom na neho nakričí Matovič, Sulík a možno aj Kolíková, a ten trulo stiahne svoj (fuj) chvost, a roztrasený všetko odkýva.

Ináč sa to nedá predstaviť.

Lebo mafia, lebo Fico.

Našťastie, v súčasnosti už nik nečakal, že Sme-rodina zvalí vládu, alebo len vystúpi z koalície. Sme-rodina je handra a každý na Slovensku to už vie. Nech len zostanú v kotli a hnijú spolu s tým ostatným maglajzom čo najdlhšie. Takto je to lepšie.

 

 

Roland Edvardsen

Je to iný tragikoméd, tento vekslák. Táto vláda je schopná, kvôli strachu i pripečenosti akú má Kollár, nakoniec vydržať aj celé funkčné obdobie. Samozrejme, že v otrasnom stave, kde budú neustále nejaké konflikty, krízy, vyhrážky odchodom, naťahovačky a neschopnosť čokoľvek presadiť. Ich zachraňuje, že médiá tejto vláde držia chrbát, nekritizujú ju natoľko, aby vyvolali skutočne masové protesty ako pri smeráckej vláde a v tom najpodstatnejšom ju kryjú, že až. A nikto z koaličníkov si nechce pripísať možný návrat Fica. Celá koalícia je postavená na anti-ficizme, to je niečo ako oficiálna ideológia, a to ich dokáže udržať. Svoju moc stavajú na naratíve o mafii a návrate tejto mafie a tam už sa nedá cúvnuť. A navyše Kollár potrebuje presadiť tú jeho bytovú agendu, lebo na tomto mobilizoval voličov.

Dusanbe

ale aj tak, neviem prečo, keby sa potápal čln so slovenskou vládou a nemal by som prostriedky na záchranu všetkých - Kollár by nebol posledný, -:)))

nové