Nechutné spojenie dvoch degenerátov

Ako kedysi, keď sa nechutne bozkával Brežnev s Hoeneckerom, sme v týchto dňoch svedkami spojenia dvoch iných úchylov - Zelenského a Dudu. Ale nie je to len o tomto špinavom symbolizme, podstatné je spojenie dvoch gangstreských štátov, o ktoré sa pokúšajú.

 

 
Duda je potomok politicky aktívneho ukrajinského zločinca, Zelenski je ukrajinský žid - títo dvaja majú chuť spojiť Poľsko a Ukrajinu do jednej "veľmoci". Objímajú sa ako najhorší teplí bratia, ale každý jeden z nich sa domnieva, že toho druhého naozaj odrbe a že jeho vlastná krajina pohltí krajinu toho druhého - ako bunka zožiera svoju potravu. Preto spolu tak zápasia, aby symbolicky dali najavo, že "to my, to my týchto druhých takto chmatneme a scucneme."
 
Dvojspolok Polsko-Ukrajina je zas jeden z globalistických experimentov Washingtona. Projekt Brusel sa im rozpadá a potápa, tak vsadili na týchto bláznov, aby mali na kontinente svojich proamerických zabijakov. Použiť ich mienia na oslabenie Ruska - nie na porážku, to sa nestane, ale Američanom stačí, ak Rusko oslabia a to sú ochotní robiť do života posledného Ukrajinca a Poliaka.
 
Prečo sú títo východeurópski Slovania tak geopoliticky sprostí, sa ma nepýtajte. Čiastočne je to výsledok základných síl - vrhať sa na Východ si už vyskúšali Francúzi, o sto rokov Nemci a teraz to asi čaká Slovanov. Zrejme je to aj výsledok tisícročného pôsobenia chazarských kmeňov, ktoré z nich vychovali hlupákov. Možno by to bolo smiešne až odporné, ale práve teraz je tu jasný dôkaz, do akej tragédie zatiahol Zelenský Ukrajincov. Tak sa zdá, že Poliaci pôjdu rovnakou cestou. A Nemci sa smejú - tentoraz nie oni budú robiť kanonenfutter. A možno už aj vytiahli starú zmluvu s Litvinovom s mapami, na ktorých Poľsko nie je. Možno tam bude len jedna vnútrozemská Galícia, kde budú spolu sedieť v jednom štátiku potomci Poliakov aj potomci Ukrajincov a naozaj sa budú objímať - bude zima a paliva málo.
 
Cykličnosti histórie je neuveriteľne silná. Je ako špirála, opakuje sa, len vždy o niečo posunutá.
 
Roland Edvardsen

Ja musím vždy krútiť hlavou, keď rôzni konzervatívci a vlastenci chcú zrovna Poľsko predkladať ako akýsi vzor. Hej, najproamerickejšia krajina v stredoeurópskom regióne s najvyšším podielom LGBT medzi mladými a najvyššou podporou rasového miešania v rámci V4: https://realista.home.blog/2019/05/08/poliaci-a-lgbt/ Ak toto je to najlepšie čo katolicizmus zvládne, tak potom s pánom bohom.
Hysterická podpora (presahujúca úroveň podpory v susedných krajinách) krpatého feťáka a matovičoidného narcisa Zelenského je už len povestná čerešnička na pokazenej torte. Poliaci by mali byť skôr odstrašujúci príklad.

Miro

Ta láska možno bude mať hlbšie korene.....

Lech Walęsa (Lejba Kohne),Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman), Bronislaw Geremek (Berela Lewartow), Leszek Balcerowicz (Aaron Buchholz), Alexandr Kwasniewski (Izaak Stolcmann), Leszek Miller, Adam Michnik (Aaron Szechter), Józef Oleksy (Szymon Buchwio), Jaroslaw Kaczynski (Benjamin Kalkstein)

Dusanbe

vraj hory prenáša - ale spoločná nenávisť k Rusku a Rusom je zrejme v prípade
Zelenského a Dudu sila ešte väčšia.
Ukrajinci a Poliaci odrazu akí navzájom prítulní.
Ako keby staršia aj nedávna minulosť plná vzájomného neľudského nacionalistického násilia, zabíjania a bojov o ovládnutie územia - ani neexistovala.
Ale to je len na chvíľu, pravdaže.
Z história vieme, ako to na tomto svete chodí.

buko

polska kurwa ta lubi, ale ked prestanu platit tak laska skoncila.. co k tomu dodat?

Orban uz nie je najlepsi konzervativny kamos - uz ma noveho este lepsieho - o com si asi hrkutali, aj o Volyni? Dudu to asi netrapi kedze jeho dedo sa na nom vraj podielal a Zelenskemu je to egal, on ma svoj vyvoleny narod inde.

Volyňský masakr (polsky Rzeź wołyńska) je označení pro masové vraždy (etnické čistky a genocidu) páchané v období od února 1943 do února 1944 v oblasti historické země Volyně, tehdy spadající do nacistickým Německem okupovaného území předválečného Polska, nyní západní část Ukrajiny. Tyto zločiny byly naplánovány a spáchány ukrajinskými nacionalisty sdruženými v tzv. Ukrajinské povstalecké armádě (UPA), vojenské frakci Organizace ukrajinských nacionalistů (OUN) pojmenované po Stepanovi Banderovi (zváni banderovci), s aktivní podporou místního ukrajinského obyvatelstva, přičemž namířeny byly především vůči tamější polské a též i zbylé židovské menšině 

nové