Obrana krajiny

Ako vždy pri výplachovej kampani v korporátnych médiách, táto správa, bleskovo rozšírená po celom svete, mala vzbudiť dojem spontánnej akcie a vyvolať želanú emočnú odozvu. Súcit s drobnou osobou, ktorá váži len metrák. Ideológovia korporátneho anglosionizmu sú však tak blbí, že nám nechtiac prezradili tajomstvo.

V slovenskom korporátnom splašku titulok k správe o drobnej osobe s hmotnosťou 50 kg vyzeral takto: Švédka bránila krajinu pred neonacistami. Dnes je jej fotka virálna.

No neviem. Používať v súvislosti s onou "Švédkou" výraz virálna nie je ani pekné, ani užitočné.

"Ktorý z tých štyroch je Švédka?", pýta sa zmätený diskutujúci v smetiarni, kde zabudli pod článkom vypnúť diskusiu.

 
V samotnom oslavnom smetiarskom texte už nevyšlo miesto na informáciu, že dotyčná "Švédka" žijúca na sociálnej podpore je profesionálnou aktivistkou a bojovníčkou proti tzv. afrofóbii Švédov (tých skutočných). Do mesta Borlänge, kde sa konal povolený pochod takzvaných pravicových extrémistov, cielene docestovala zo Štokholmu práve na túto udalosť. S ňou, samozrejme, fotograf. Ten "náhodne" odfotil jej poskakovanie, kým ju policajti znechutene neodtlačili na chodník. V žiadnej z jazykových mutácií korporátnej povinnej jazdy o "švédskej" hrdinke sa nedozvieme, kde sa vôbec tá osoba narodila, odkedy je napojená na švédsky sociálny systém a aká je momentálne nezamestnanosť v Švédsku, keďže sa ani takejto šikovnej osobe neujde pracovné miesto. Keďže zmienka o mieste narodenia nikde nie je, automaticky platí, že rodiskom tej osoby bude územie od Švédska extrémne vzdialené geograficky i mentálne.
 
A čo sme sa vlastne dozvedeli za tajomstvo, ktoré nám politrukovia z korporátnych médií nechtiac prezradili? Že vo Švédsku existuje odpor voči likvidácii švédskej identity a sila na ochranu svojej krajiny.
Hen, pozrime sa lepšie. Žiadni hrubokrkovia v bomberách a kanadách, žiadni pripití, blbí a v podstate apolitickí futbaloví fanúšikovia - ako u nás radi vykresľujú extrémistov. Toto keby pochodovalo po uliciach u nás, takíto seriózni odťažití ľudia zo stredných vrstiev v úhľadnom oblečení a s odhodlaným výrazom, tak sa korporáti poserú.
Ďakujeme za informáciu, že takéto hnutie na severe Európy jestvuje.
 
Dotyčnej aktivistke proti afrofóbii možno odporučiť len jedno. Odchod do najbližšej africkej krajiny, kde jej súkmeňovci terorizujú biele obyvateľstvo. Tam nech sa postaví s pästičkou voči horde zuluov s mačetami, ktorí si to práve idú "vybaviť" s najbližšou bielou papuľou. Nech dá potom korporátnym médiám vedieť, na ktorej strane cesty si zozbierala hnátu a na ktorej zvyšky svojej drobnosti. Fotograf môže ísť s ňou a pohotovo cvakať.
 
Náhodný okoloidúci

"Logiku" multikulťov dokonale vystihuje obrázok, ktorý pridal čitateľ do diskusie k predmetnej fotke na Zvedavcovi.

http://imgur.com/7sGB7Om

http://www.zvedavec.org/vezkratce/12693/

Ema

európskeho zvršku, typického napríklad pre banky, stala "nacistická uniforma".

Inak, v Košicoch mali výbornú pouličnú akcošku

http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/392208-neexistuje-zly-a-menej-zly...

"Do akcie sa zapojilo organizačne dvadsaťpäť ľudí. Z toho dvadsať študentov katedry, ktorá ju organizovala, a päť profesorov. Obliekli sa do dobových kostýmov, ktoré im požičali priatelia historici. Po ulici chodili vojaci v uniforme slovenského štátu, československého, sovietskeho i nemeckého vojaka. Pred kaviarničkami dámy popíjali horúce nápoje. A obyčajní ľudia, označení farebnými štvorcami, sa len opatrne prechádzali v obave, aby ich neodvlieklo gestapo."

Toto je úroveň budúcich učiteľov dejín Európy a Slovenska, muhehe. A že prečo ich má mládež v péčku.

Náhodný okoloidúci

"Londýnčania" si za starostu zvolili Pakistanca.

http://cz.sputniknews.com/svet/20160506/2982185/londyn-primator-muslim.html

Pri pohľade na etnické zloženie obyvateľov Londýna je jasné, kde nabral hlasy.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ethnic_groups_in_London

Že ho volili afroázijskí prisťahovalci, to pochopím. Zaujímalo by ma ale, koľko hlasov dostal od Angličanov s anglosaským etnickým pôvodom.

Ema

Zac Goldsmith of German Jewish descent.

Tak si vyber.

Sa mi páči, ako sa zdôrazňuje "German". Aby si niekto nemyslel, že tento fajnový Jew je východoeurópska prašina z Ukrajiny, alebo - boh uchovaj - araboid džuišovského vierovyznania z Blízkeho východu.

Verme, že pre všetkých musulmanov v Callais bude táto udalosť povzbudením, aby en masse vtrhli do Británie a stali sa starostami ďalších britských miest a mestečiek.
Potom treba ten škaredý, na energie chudobný ostrov s mizerným počasím odstrihnúť od EÚ. Hodí sa akurát tak za trestaneckú kolóniu.

Náhodný okoloidúci

A práve toto je najlepším dôkazom, že Londýn je naozaj v pr..... Nemajú z čoho vyberať. A Anglosasi hádam ani neboli schopní nájsť dostatočne silného kandidáta. Aj keď priznávam, že londýnsky cirkus nesledujem, nemám prehľad o vystúpeniach a výstupoch šašov.

Norman

Ako sa na zvedavcovi píše, twitter bol lajkovaný len pár tisíc krát.
a k tomu:
"Politrukové v Babišovkách jsou už úplně šílení, pokud se musí uchylovat k takovým trapnostem"
Tu nejde len o "šialenosť", tento príbeh je poháňaný nie internetom, kde je to len malá blbosť, ani nie je poháňaný nejakou náhodnou šialenosťou nejakého aktívneho jasánka - je vidno, ako je centralizovane a jednotne masírovaný všetkými možnými masmédiami. Aj na tomto vidno, aká je to totalitne centralizovaná mafia, dostávajúce koordinácie a pokyny z jedného centra.

Ema

ani dlho netrvalo, kým top sionistickému smradovi vymysleli funkciu

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/392286-figel-sa-stane-vyslancom-eu...

Ideálna pre bigota jeho kalibru.

Náhodný okoloidúci

Jedna možnosť je, že presstitúti dostali pokyn. Ďalšia možnosť je, že opičky sú dostatočne vycvičené a samostatne vyhľadávajú a uverejňujú podobné zábery.
Ale upozorním na jednu vec.
Pochopím, že fotky tohto druhu uverejňujú multikulťovské noviny a stránky, je to zmysel ich existencie. Lenže - preberajú ich aj protisystémové stránky. Samozrejme, miesto slniečkárskeho obdivu k absolventke chemoterapie uvádzajú skutočné súvislosti a okolnosti, ide ale o to, že tento záber pokladali za dostatočne významný, dôležitý a zaujímavý na to, aby ho zverejnili. Nie je práve toto najlepším dôkazom jeho "virálnosti"? ;-)

Mne sa oveľa zaujímavejšia a zábavnejšia zdá správa, ako minister obrany "af dz Gueit Buitein" okolo seba prskal jed kvôli koncertu ruského umeleckého telesa pod vedením osetínskeho dirigenta v úspešne deratizovanej Palmýre.

Ema

centrálne riadený. Preto bol ten štek o "Švédke" s takmer identickým titulkom a obsahom doslova všade. Angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina...

Asi poznáš scénu z filmu Wag the Dog

 

 

"Drobná Švédka" je nízkorozpočtová verzia. Akože náhodou sa táto aktivistka proti afrofóbii nachádza 100 kilometrov od Štokholmu, v ktorom poberá dávky a akože náhodou je zrovna v meste, kde je riadne nahlásený pochod "radikálov". Akože náhodou táto osoba postáva v kráme na ohlásenej trase pochodu a akože náhodou je s ňou fotograf, ktorý akože náhodou odfotí jej pózu s pästičkou a akože náhodou ju hneď postuje a akože náhodou ju hneď preberú najväčšie korporátne agentúry a vyjadrí sa k nej aj napríklad psychopatka Rowlingová.

 

Náhodný okoloidúci

Presvedčila si ma, prijímam Tvoje argumenty.
Ale predpokladám, že o poslušnosti a iniciatívnosti cvičených opíc nepochybuješ ;-)

nonula

Nic noveho sa nedeje...
Hajzli znepriechodnili hojnou srackou zachod,
"Novy" vykupitel, co sa podujme strcit ruku do smradu je v nedohladne,
masa straca smer,
a zorientovanych je ako vzdy okolo 7 %...

Buheh

Presnejšie 8,04 %.

Norman

Do hajzla sa predsa nestrká ruka, najlepšie na premytie je vodný tlak. Ešte taký hajzel nevyrobili, ani nevyrobia, aby ostal naveky zapchatý.

slaven1
"ak necháme desiatky webových stránok, ak necháme stovky facebookových profilov na nás šíriť oheň nenávisti voči niektorým ľuďom, voči skupinám ľudí, voči náboženstvám, antisemitské, protimoslimské, potom máme skutočne problém" http://www.hlavnespravy.sk/prezident-musime-zakrocit-proti-webom-ktore-s... Aktualizácia: Správu dal najskor http://www.islamonline.sk/2016/05/prezident-kiska-upozornil-na-nenavistn...
Norman

tam nie je ani slovo o nadhľade.
To bol nadhľad skôr dnes spomínaný na pohrebe Sergeja Chelemendika. Možno to Vasky natočil.

Kiska sa ako vždy mýli. Oni majú "problém" už dávno, odjakživa. To, čo budú mať onedlho, sa nebude volať "problém", ale ceľkom ináč. A nik nešíri oheň, len spravodlivosť a čistotu. A nie proti náboženstvám, ale proti chaldejským satanistom.
My nie sme žiadni extrémisti. Naopak, my sme cesta stredu a extrémisti sú oni. My sme v strede, ale oni sú na kraji a kotúč príliš roztočili ...

nové