Obraz Iránu

na pôde Zahraničného výboru slovenského parlamentu a slovenskej tlačovej agentúry.

Vďaka návšteve istej Nazily s typickým iránskym menom Hercock, spropagovanej tlačovou agentúrou SITA, sa podkarpatský ľud konečne dozvedel, ako to v Iráne vyzerá. Proste hrôza.

Síce je tam skromná poznámka, že iránska ústava uznáva všetky abrahámovské náboženstvá, ale zároveň nás "iránska expertka na ľudské práva" poučila, že akási žena bola odsúdená za konvertovanie na kresťanstvo na trest smrti. Počíta s tým, že z Podkarpatia bol v Iráne málokto. Kto však bol, je jej klamstvami - a ešte viac mediálnou propagandou, ktorá ich šíri medzi ľud - úprimne šokovaný.

Aby sme si mohli vytvoriť o indoeurópskom Iráne dokonalý obraz, pridala SITA fotografiu. Záber arabských Iračaniek zo "slobodných" irackých volieb. Dôkaz o tom, za akú cenu si iracké ženy mohli obabrať prst v atramente - akože voľby - je tiež na linke v predošlej vete. Ako by povedala priateľka huhňavého Vaška Havla Madlen Albrightová, stálo to za to.

V diskusii k smetiarskemu článku ktosi odkázal na stránku slovenského fotografa, ktorý sa nedávno vrátil z Iránu. A tak si môžeme pozrieť, ako Iránky vyzerajú naozaj.

Irán má v hlbokej úcte všetky abrahámovské náboženstvá - so Židmi je Ahmadínedžád veľký kamarát. Je však principiálnym nepriateľom koloniálneho zabijáckeho sionizmu. A to je dôvod, prečo musí zhorieť v nukleárnom pekle.

Propagandistická príprava na Západe fičí na plné obrátky, pretože sionisti predpokladajú, že gójovia sú blbý dobytok. Osoba zo SITA, ktorá správu o Iráne napísala a opatrila fotografiou, vypovedajúcou o iránskej realite rovnako ako zaručene pravé informácie Nazily Hercock, do predstáv sionistov plne zapadá. Zrejme preto je to správna osoba na správnom mieste. A v správnom čase. Každopádne by si mohla vo vlastnom záujme zistiť, ako dopadli propagandisti z nacistického Sternu.

Ani nazisionizmus tu nebude večne.

Milan

Ani na Sme si nikto nevsimol, ze na ilustr.foto v burke su muzske ruky. 

ema

že z tej správy trčia chlpaté paprčky predsedu Zahraničného výboru NR SR, ktorý pozval na Slovensko svoju rovnako psychopatickú kamošku posadnutú nenávisťou voči Iránu, a zabezpečil jej publicitu.

Keby bolo treba bombardovať Slovensko, predseda by bol ochotný vystúpiť pred Zahraničným výborom amerického Kongresu a porozprávať o Slovensku také veci, že by nám sem jeho sionacistickí chlebodarcovia namrdali najmenej tucet humanitárnych MOABov.

Norman

podla všetkého ho Iránci dostali na zem elektronickou cestou - nepoškodené, ešte aj lak bol nepoškrabaný :-)

foto do archívu

ema

že Система ГЛОНАСС впервые заработала в глобальном масштабе

http://ria.ru/science/20111208/510092160.html

Predpokladám, že v týchto podkarpatských zemepisných šírkach, kde je úmyselne živená predstava Rusa ako opitého primitíva, o tom ani nechyrovať.

 

Čo sa drónu týče, niekto proste prevzal velenie a prizemnil ho.

 

 

idar

http://www.atmonline.cz/news/2011/prosinec/091211b.htm

Každopádne je to významný krok vpred, keď sa veľké tradičné kultúry spájajú, aby na euroázijskom kontinente vyplienili invazívne výhonky evolučného omylu. A takýchto pozitívnych príkladov bude stále viac. Na prirodzenú, historicky zakódovanú imunitu už nezaberú žiadne schujené politické technológie.

ema

a je pekne dlhý. Sú v ňom zahrnuté všetky sabotáže, vrátane GLONASSu, je tam Berezovského - užívajúceho si azyl v Británii - vrešťanie po krvavej revolúcii v Rusku, ktorému sa na Západe dostalo mohutnej medializácie (mimochodom, tento odpad včera v Londýne poskakoval pred ambasádou RF, akože demonštrácia), kauza Litvinenko, krytá britskými tajnými službami, je tam aj psychopatická kampaň v prospech mafiána a vraha Chodora a v neposlednom rade aj povolebný bordel, ktorý momentálne robia americkou administratívou platení tzv. aktivisti v ruských mestách.

To, čo hovoria experti, je exekutíve RF dávno známe

http://ria.ru/defense_safety/20111208/510427539.html

Minimálne od čias diskusie Lavrova s americkými senátormi a kongresmanmi Rusko vie, na čom je. Bolo to stretnutie s fanatickými evangelikánmi - duševne chorými ľuďmi, iracionálne nenávidiacimi Rusko - partičkou, ktorá zostala mentálne trčať v časoch studenej vojny. S takýmto ksindlom nie je kooperácia ani pri najlepšej vôli možná.

V tom článku hore je úsmevné, ako sa Rasmussen starostí, aby Rusko zbytočne nemíňalo dengi na svoju obranu. Ako správne poznamenal Chramčichin, čo ho je do toho. Je to však slušne vychovaný človek a nedodal, že míňaním peňazí je hlavne americký štít v Európe.

Ozaj, ešte neobschli podpisy na pozvánke amerických vojsk do členského štátu EÚ - Rumunska a Američania tam už hystericky budujú.

idar

vygumovaných US mariňákov rozvalených v starostlivo upravených perzských parkoch, záhradách, pri fontánach? Veď by ich z toho načisto jeblo. Viacero takých prípadov poznám, čo skončilo v psychicky povážlivom stave, keď sa ocitlo v kultúrnejšom prostredí, a to pritom ani neboli mariňáci. Dokonca ani u nás sa neuchytili :)

nové