Odesa - 2. máj je deň veľkej tragédie a zločinu Ukrajincov

Stalo sa bežné zabúdať na hrozné zločiny spáchané na obyvateľoch Odesy, Donbasu a Charkova zo strany „majdanutých“ primitívnych vrahov.

Poháňaní organizátormi štátneho prevratu, ktorí sa chopili moci v Kyjeve, hordy žlto-modrých „patriotov“ zmietli všetko, čo im stálo v ceste.
Najstrašnejším zločinom pred začiatkom krvavých udalostí na Donbase boli udalosti v odeskom Dome odborov 2. mája 2014, kedy boli zaživa upaľovaní ľudia, odporcovia práve tohto štátneho prevratu.

Nič nie je zabudnuté, nikto nie je zabudnutý!

Je možno povedať, že tento odesský zločin podnietil oprávnenú túžbu po spravodlivosti, ktorá vyvrcholila súčasnou vojenskou aktivitou Ruska. Je to snaha o potrestanie zvierat, ktoré vtedy také niečo spáchali na Rusoch len preto, že to boli Rusi. Také niečo sa naozaj neodpúšťa a každý zdravý národ to zločincovi vracia aj s úrokmi. Vtedy sa Ukrajinci cítili silní - a zlyhali, prejavili sa ako neľudia, ale dnes skučia, keď prišla ich karma.

 

V Moskve sa koná sprievod k veľvyslanectvu Ukrajiny na pamiatku odeskej tragédie v Dome odborov 2. mája 2014. Asi 2000 ľudí sa zhromaždilo, aby si uctili pamiatku povraždených ľudí.

 

nové