Odteraz je možné všetko

Keď sa s ním stretla vtedajšia americká ministerka zahraničných vecí Hillary Clintonová, skončila na péenke so zlomenou prednou hnátou. Vraj sa zgúľala zo schodov. Každopádne viac Avigdorovi Liebermanovi, bývalému barovému vyhadzovačovi z Moldavska a ilegálnemu migrantovi do paštátu bez hraníc Izraela, ktorý bol v tom čase jej kolegom, ministrom zahraničných vecí paštátu, do cesty neliezla. Zato sa ním teraz budú stretávať iní. Šéfovia silových rezortov Európskej únie. Tí budú mať radosť, chacha. Keď za nimi príde na návštevu genocídny Avi, ktorý sa stal čerstvo ministrom obrany paštátu bez hraníc Izraela, aby ich informoval, že najväčším problémom sú menšiny a ak sú nelojálne, treba im ujebať hlavu. Doslovne.

Aby bolo jasno. Odkedy východoeurópsky zmrd Mileikowski, aka Netanjahu (t.č. vo funkcii premiéra paštátu bez hraníc) menoval za ministra obrany svojho východoeurópskeho súkmeňovca, genocídneho Aviho, Izrael nemá ministerstvo obrany, ale ministerstvo vojny. Je otázkou krátkeho času, kedy začnú v záujme rozširovania židovského Lebensraumu (upgrade na Veľký Izrael - sen každého sionistu) lietať atómové pumy, ktorých má Izrael sklady plné až po strechu a jeho náckov už dávnejšie svrbí prst na tlačidle označenom hríbikom.

Minister zahraničných vecí USA John Kerry, aka východoeurópsky zmrd Kohn, radšej ušiel do Mjanmarska. Ale raz sa musí vrátiť - a bude na neho čakať Lieberman.

Západné korporátne médiá držia papule. Nevyjadruje sa ani Merkelová, Hollande, Cameron... ktorých zrejme ešte od menovania Liebermana za ministra vojny neopustili kŕče a zotrvávajú vo svojich vladárskych hajzloch.

S určitosťou vieme jedno. Bude veselo. A odkedy je možné, aby sa šéfom silového rezortu u najvrúcnejšieho spojenca Západu a najdemokratickejšej krajiny na Blízkom východe stal genocídny mega nácek, bude aj v Európe možné čokoľvek. Pretože keď nevadí Lieberman - nemôže už vadiť absolútne nikto. Adolfa Hitlera nevynímajúc.

Norman

Židia vždy napodobňovali Nemcov.
Tak je to aj v prípade izraelského nacismu. Keď sa totiž udalosť deje prvý krát, je to dráma,
keď sa opakuje, je to fraška. V tomto prípade to bude krvavá a hlavne pekelne horúca fraška.

Projekt Izrael sa blíži ku svojmu koncu. Bol to od začiatku fundamentalistický nezmysel, ale teraz jasne vidno, že židia nie sú pozitívna štátotvorná kultúra. Zdroje sú na konci, hlavný parazitovaný zdroj, USA, sú vyčerpané, o Európe ani nehovoriac. Sionistickí fundamentalisti, aby sa pokúsili zakryť svoje historické zlyhanie, rozpútajú na Blízkom východe veľký bordel, veľkú vojnu, tzv. Samsonovo riešenie.

prasiatko Mlsko

Kvik, chcem sa spýtať, čo presne treba rozumieť pod pojmom "Samsonovo riešenie"? O akého Samsona navyše ide? :O-)

Norman

"samson´s solution" sa vyskytuje v posledných rokoch v izraelskom diskurze. Izrealci sa v rozprave okolo toho termínu viac či menej otvorene vyjadrujú, že sú schopní poslať atómové(!) bomby až napríklad na Rím. S ponorkami, ktoré spomína Ema a ktoré pre Irael vybudovali v Nemecku, sú zrejme techncky schopní odpáliť akékoľvek mesto svojich západoeurópskych spojencov.
Technicky schopní, pretože mentálne sú to schopní už dávno - gojim sú pre nich menej ako prasce, podľa Talmudu sú nežidia len zvieracie podstaty v ľudskom tele - a dobytok podľa nich možno zabiť kedykoľvek a v akomkoľvek množstve.
To je Samsonovo riešenie.

Ľubov

Ak má zahynúť Izrael,nech zahynie celý svet.

Ema

Samsonovo riešenie je, že sionistickí výmrdi sa pustia do akéhokoľvek šialeného konfliktu, len aby si zabezpečili dominanciu a Veľký Izrael.

Reálne však hrozí, že Izrael sa rozletí zdnuká. Roztrhnú ho americkí čepičkoví cicvori na jednej strane obrezaného lana a a tzv. židia z Ruska, ktorí tvoria významnú časť populácie Izraela, na strane druhej. K proRusom sa pridajú tzv. židia z Francúzska, napríklad.

V paštáte bez hraníc vetria, že USA došli na koniec svojej krvavej zbojníckej cesty. Už aj emericky spíkujúci Mileikowski uznáva, že kamarátšaft s Ruskom by bol užitočný. A tak namiesto sabru (výraz pre židov narodených v Palestíne, teraz nazývanej paštát bez hraníc Izrael) Mojšeho Smilanského (aka Moše Ya´alon) nastupuje hrubokrký moldavský chazaroid Lieberman s jeho ruštinou.
Bude to zábava.

Ľubov

Chcela by som sa ešte opýtať,čo si myslíš,je možné,že nastane opačný pohyb ako v 43 ťom?
(za tých okolností,ktoré naznačuješ)
To znamená,vtedy zo Slovenska do Palestíny,dnes z Izraela na Slovensko. Videla som v telke pred časom jedného takého navrátilca,ale slovensky už nehovoril.Celkovo bolo zrejmé,že sa mu to tu hnusí,ale "je tu pokoj",t.j.nestriela sa tu . To by mohol byť dôvod,pre ktorý by si spomenuli,že ich korene sú na Slovensku. A toho sa desím rovnako,ako toho Samsona.Aj keď väčšina aj tak pôjde do Ruska.

Ema

odišlo počas a po druhej svetovej vojne minimum európskych židov. Ich vysnívanou destináciou boli USA.
Keď OSN neplatnou rezolúciou rozhodla o založení paštátu bez hraníc Izrael, žilo v Palestíne 6 % vtedajšej populácie sveta, ktorá sa definovala ako židia. Preto tam rôznymi false flag operáciami naháňali tatíčkovia zakladatelia hlavne židov z arabských štátov, ergo Arabov so židovským vierovyznaním.

Komu vadí, že sa strieľa? Ak niekomu, buď do Izraela nikdy neodišiel, alebo sa po veľmi krátkom čase vrátil domov.
Počas židovského masakru v najväčšom open air koncentračnom tábore v histórii ľudstva - Gaze sa správni sionistickí židia venovali špecifickému izraelskému "vojnovému turizmu", snažili si obsadiť čo najlepšie miesta na kopčekoch s dobrým výhľadom

https://www.youtube.com/watch?v=Tjw8U0AcH4Q

V Gaze to vtedy vyzeralo takto

https://www.youtube.com/watch?v=a92wr1FFulQ

pričom židia použili na civilné obyvateľstvo bomby s bielym fosforom a testovali tam aj mimoriadne odpudivé nové typy zbraní.

Kde inde by si toto mohli dovoliť a ešte sa aj tváriť ako obete.

No, dosť bolo špinavých tém. Poďme späť do nášho kultúrneho okruhu - tu je pre teba večerná rága ženy boha Šivu. Je to Parvatí, všakže.

https://www.youtube.com/watch?v=egHCxISQG9o

Ľubov

máš pravdu,lepšie je na to stále nemyslieť.Zmením tému,bola si už v Hlohovci? Je tam nenápadný pamätník dvom dobrovolníkom 1848 Vilkovi Šulekovi a Karolovi Holubymu od Dušana Jurkoviča.To je taký malý revanš,od Teba som sa dozvedela,že žil architekt Ladislav Hudec a čo urobil pre Čínu.Priznám sa,ostane pre mňa aj tak záhadou Tvoje zaujatie pre východnú kultúru,asi si sa taká jednoducho narodila.
Dnes je 140 rokov,ako umrel môj najoblúbenejší človek Janko Kráľ.Bol v Hlohovci na pohrebe,lúčil sa s nimi svojou básňou Duma dvoch bratov.Nepoznáme jeho tvár,nevieme,kde leží jeho telo.Je to bizardné,našli jedno telo a odniesli do Martina. Lenže tento údajný Kráľ mal na rukách ruženec,a a Kráľ bol luterán,tí neuznávajú Máriu ako svätú,čiže ani ruženec.Vraj mu to dala do truhly slúžka katolíčka,no nie,slúžku si nemohol dovoliť.Veď mal sotva na jedlo.Navyše,do truhly mu hrobári dali flašu slivovice,tá sa naopak nenašla.Možno si to rozmysleli,to by som celkom chápala.
Nech už je ako je,myslím si,že keby Janko žil dnes,bol naším súčasníkom,Nadhľad by poznal :). Tak si na neho spomeňme aspoň takto.
" To sa chlapci,to sa,čo ostrôžky nosia !
Nie takí trhani,čo sa dievkam prosia!" Zverbovaný

Truhlík

Tvár Janka Kráľa je známa. Bolo to rozobraté aj s fotografiami v niektorom z posledných čísel Literárneho týždenníka.

Ema

Chcú tým naznačiť, že piaty darček už sionacistom nedodajú?

http://www.timesofisrael.com/israels-newest-sub-leaves-germany-bound-for...

To nech skúsi povedať Merkelbaba moldavskému brudnému hovadu, a bude mať zlámané hnáty všetky štyri.

prasiatko Mlsko

Kroch, toto som našlo:
"Ti, kteří jsou s námi si zaslouží vše, ale ti, kteří jsou proti nám, si zaslouží, aby jejich hlavy byly useknuty sekerou."
Joj, iste má namysli bitúnok :((

Norman

Ako sa všeobecne vie, územie od Stredozemného mora po Mezopotámiu (vrátane) je nazývané Úrodný polmesiac a bol to skutočný raj na zemi.
Dnes je to zničená polopúšť a púšť.
A to isté hrozí postupne celej zemeguli.

Vznikla tam choroba, ktorá sa neustále šíri. Nekonečná pažravosť, nekonečná bezcitnosť, nekonečná tuposť. Nekonečný rast, nekonečná plutokracia.

Nie je to choroba celého ľudstva, aspoň dúfame - predtým dokázalo ľudstvo prežiť desaťtisíce až státisíce rokov vo vcelku vyrovnanom systéme. Je to teda parciálny problém hlavne alebo výlučne len určitých typov človeka.
Hlavné ohnisko je na Blízkom východe, lebo tam bola koncentrácia blahobytu a konzumu najväčšia. Ale neskôr vznikli ložiská chorobných sarančiat aj inde.

Sinuhe

napríklad obyvatelia malého a vojensky slabého Moldavska pekne vytreli američnom kocúra:
http://thesaker.is/failed-nato-invasion-of-moldova-sitrep-by-scott/

Buheh

Pravoslávne babky zrušili aj pochod buzerantov:

http://www.hlavnespravy.sk/neuznavaju-europske-hodnoty-v-moldavsku-pravo...

Slav

izraelský server zverejnil fotku nahej merkelovej:
http://bstore.9tv.co.il/images/2016/02/12/c248a8d6d4395b62ff56a3399d618f...

Buheh

Ako argument je to dosť slabé.

afinabul

To potvrdzuje mužskú tézu, že iba z najmenej troch žien urobíš jednu skvelú.
Tvár 2
Kozy 1
Lono 3

Buheh

nepresvedčil si ma.

Ľubov

Afiho poznámka mi pripomenula časy,keď môj dobrý kamarát ešte nebol v chomúte a p r e s n e toto hovoril aj on,vieš,páčia sa mi tri ženy, hovoril mi,jedna pre tvár ,druhá pre postavu,tretia pre povahu. Keby sa to tak dalo spojiť. No,to len tak na odľachčenie .
Napokon prišla štvrtá a tá rozhodla :).

Človek je bytosť zložitá,v hre je podľa mňa aj fator x,to bude asi nejaký druh magnetizmu.Ok,len som sa zamyslela.

Buheh

je dokonalá a je iba jedna.

No nič, to bolo tiež iba tak pre odľahčenie.

Ľubov

Lebo aj Savčenko je len jedna a je opäť volná.

Možno navštívi pána Kisku,počítam s tým. Ale chcem hlavne upozorniť na reláciu Cui bono s Petrom Čalovkom,dnes o 20 30 na SV. Jednak mám radosť,že sa p.Čalovka dostal z pazúrov choroby,jednak sa určite dozvieme zaújmavé veci,najmä o ruských zbraniach. O Armate rozprával s takou až nežnosťou,no,je to vojenský analytik.Preto sa netrafil pri Miklošovi,dobre,odpustené.
Of.téma je :neutíchajúci konflikt medzi Ruskom a Západom,bude tretia svetová vojna?

Preto pre odľachčenie radšej toto
https://www.youtube.com/watch?v=QA4nj04_UKY

Dusanbe

jeden mlady muz tiez nevedel vybrat medzi 3 potencialnymi nevestami.
Tak dal kazdej 500 dolarov - ze ktora ich najlepsie pouzije, tu si vezme za manzelku.
Po par mesiacoch sa s nimi stretol a:
Prva vravi:
"Najcennejsie je vzdelanie a mudrost - ja som tie peniaze investovala do vzdelania
a uspesne som zlozila skusky na Harward, aby som ti mohla byt rovnocennou partnerkou !"

Druha povedala:
"Na zene je najcennejsia krasa a povab - preto som peniaze investovala do skraslenia svojho vzhladu, aby som sa Ti este viac pacila !"

A tretia:
"Ja som tvoje peniaze s rozvahou a uspesne investovala na burze, takze som ich
mnozstvo odvtedy ztrojnasobila, aby si vedel, ze pre teba nebudem financnou zatazou !"

Chlap sa po tomto dlho a hlboko zamyslel a nakoniec si vybral - tu s najvecsimi prsiami...

No,to len tak na odľachčenie .

afinabul

že Pán Poláček sa trochu zakuckal:
https://www.youtube.com/watch?v=AdtZWYf-2OE
"oficiálne deklarovala, čo oficiálne nepriznal"
Baba Jaga?

nové