Plný Vačok

SIS je zbytočná a stojí nás vela peňazí. Aha. A kto že to zrazu hovorí? Staré známe meno, Peter Vačok, bývalý vyšetrovateľ výrazne na strane globalistov. 

Ale predsa len - prečo od neho tak zrazu kopanie do SIS ? A potom je to jasné - veď Vačok je členom novovzniknutej "komisie", čo ide robiť čistky v silových zložkách. A tak už vie, čo má vytrubovať do sveta. V rozhovore na Pravde.

Klasika. Skúsme pri tej príležitosti ale zachytiť najväčšiu hlúposť vlády na Slovensku: nejde o to, že jedna strana chce politicky odstaviť inú politickú stranu a ľudí okolo nej - to je bežné. Nejde ani o to, že tých ľudí pre tento mizerný podlý účel zatvára a pripravuje o život - aj to sa stáva, aj keď zväčša v južnej Amerike, južnej Európe či v moslimských krajinách a podobne. Najabsurdnejšie je to, že táto koalícia, táto banda štyroch, po každej svojej prehre reflexne ako slintajúci potkani deformujú a ničí zákonnú štruktúru štátu podľa toho, ako sa im to zamarí v ich liekami nadopovaných hlavách. 

Generálny prokurátor niekoho prepustil? - treba zrušiť zákon 363 a odoberme mu špeciálnu prokuratúru. Prevalilo sa svinstvo našich NAKA gangstrov? - zničiť policajnú inšpekciu a SISku tiež nepotrebujeme, zrušiť.

Pripomínam, že Vačok bol zrejme pred rokmi veľmi naštvaný na SIS a zrejme mu táto fixácie zostala v jeho zrejme už sklerotickom mozgu - a práve preto bol do komisie vybraný. To indikuje, že toto nemusia byť len bezcenné keci, ale predohra ťažkého útoku na SIS. Naozaj si nerobím o stave žiadnej inštitúcie ilúzie, ale tajnú službu štát potrebuje a určite nie je momentálne čas budovať ju nanovo.

Pravda, kým tu bude vládnuť banda štyroch magorov, tak sa môže stať, že tu naozaj zostane len NAKA, ale inak ani na kameni kámen.

( tú čurácku pesničku vysmievajúcu sa z obetí totality sme tu už opluli,  - ale teraz ju používajú na demonštrciách proti Lipšicovi a jeho bande - a môže byť aj o Lipšicovi, Matovičovi a jeho bande v base na teplákoch - tak sa točia dejiny a tak aj táto revolúcia 2020 zožerie svoje sprosté deti - v to všetci dúfame a všetci to vieme )

 

 

 

nové