Plodná nedeľa

 Starozákonný Jahve nám v tento deň riadne nadelil. Pretože on, na rozdiel od kresťanov, v nedeľu pracuje.

V Stredozemnom mori Kuriéri bez hranícTM vylovili z nafukovacích člnkov pri pobreží Lýbie a dopravili do Európskej únie 4400 Afričanov, čím si zaknihovali pekný denný rekord a sa ním aj pochválili v médiách. Úspechy zaznamenala aj macedónska polícia, ktorá sa včera pokúsila blokovať zbesilý prúd migrantov. Zožala za to rezkú kritiku od štruktúr OSN, sídliacich v New Yorku. Macedónska vláda, súc poučená o humanite, najala autobusy a vlakové súpravy a polícia teraz dopravuje migrantov až po hranicu Srbska, aby sa potulovaním po Macedónsku počas ich cesty do západnej Európy zbytočne neunavovali.

Domorodé obyvateľstvo Slovenska paralelne s touto stúpajúcou vlnou invazistov dostalo:

- soft školenie od lokálneho politruka Iva Samsona Balkánska trasa priblížila utečencov Slovensku

- hardcore vyhrážku od "experta" z German Marshall Fund, akéhosi Martina Michelota, že Únia by ďalej mala tlačiť na kvóty. Kto by nevedel, čo je German Marshall Fund, jeho plné znenie je German Marshall Fund of United States.

Tu je príspevok na multikultérne obohatenie Európy, prichádzajúci balkánskou trasou cez Macedónsko

(Foto je z Pravdy, je to záber zo včerajšieho šrumca na grécko-macedónskych hraniciach, kedy sa macedónska polícia prvý, a isto ja posledný raz pokúsila túto vlnu, chystajúcu sa osviežiť Európu, zahatať. Prečo hentie mladé statné kreatúry za svoju vlasť nebojujú so zbraňou v ruke, ale sa pchajú do ďalekých cudzích krajín, nevedno)

A tu je multi-kulti príspevok z Afriky

(Foto je z Daily Mail a zachytáva časť denného výlovu v Stredozemnom mori pri vstupe do Európskej únie)

Keď som dnes videla posedávať miestnych metrosexuálov pri mrňavých buzistolíkoch, ktoré sú pouličnou extenziou ich obľúbenej hipsterskej reštiky a predstavila som si, ako sa zmes z jednej a druhej fotografie bude valiť práve po tejto ulici a mávať z nespokojnosti, že sú nútení trčať na Slovensku miesto bájnej Germánie, šikovnými oceľovými tyčami, došlo mi smiešno. Rada sa pozriem, ako im budú tyčami trieskať po miskách s trendy ovsenou kašou. A ako budú posraní trti v úzkych galotkách, pre ktorých bolo doteraz najväčšou traumou, že im čašník umiestnil na varené krúpy lístok šťavela namiesto snietky rozmarínu, čumieť ako idioti. A následne vrešťať od hrôzy.

Teším sa na multikultúrnu realitu. Keď už sa jej nedá vyhnúť, nech je aspoň zábava.

 
Ľubov

Teším sa s Tebou,niet k tomu čo dodať.

Pharmy

včera ťažkotonážna multikulti propaganda na TV JOJ: http://velkenoviny.joj.sk/noviny-archiv/2015-08-23-noviny-tv-joj.html (36. minúta, "Pomiešame sa s utečencami?")

z genetického hľadiska je premiešanie génov lepšie, Latinská Amerika to vraj dokazuje...

Ema

a budeme za zvukov zhudobnených smerníc Európskej komisie o kvótach trsať na dlllhom sambodróme od genetického prekladišťa lokalizovaného za Rajkou až po eurotunel v Calais.

Spojené štáty s ich rasovou vojnou nám vraj majú byť príkladom.

To nie je propaganda, to je niekoľkominútová totálna prča, vrátane doktora, ktorému sa už cez rodokmeň pretiahli Avari, aj nejaké slizké levantnské typy :)

slaven1

V. Europe a vo svete je situacia napäta. Dnes som si zapol ta3 a informovali ma o zahajeni na Slovensku najväčieho pohybu armád v histórii našej mladej kolónie.

Ema

A aj to dostane.
Proti buzerantským beneluxom stojí najmenej štvrť miliardy obyvateľov Európy.

http://www.sme.sk/c/7978697/summit-eu-o-migracii-netreba-staci-plnit-sme...

http://www.sme.sk/c/7979692/europska-komisia-system-volneho-pohybu-osob-...

Prachuji, čo slúžia ako hovoriace hlavy pre sily v pozadí, už nevedia, čo by nám predostreli ako benefit migrácie:
Český premiér Sobotka tiež pripomenul, že migrácia má aj pozitívne aspekty. "Aktívna migračná politika a schopnosť pritiahnuť najlepšie mozgy sveta zaradili napríklad USA, Nemecko, Austráliu či Kanadu medzi najkonkurencieschopnejšie ekonomiky sveta."

Treba im tam poslať všetkých tých Abubakarov a Mousov z Gambie, aby boli ešte konkurencieschopnejšie. My sme veľkorysí, nejako tie gambijské mozgy oželieme a sa zapodejeme.

Buheh

Toto ma v súvislosti s Gambijčanmi dostalo:

"Aktívna migračná politika a schopnosť pritiahnuť najlepšie mozgy sveta zaradili napríklad USA, Nemecko, Austráliu či Kanadu medzi najkonkurencieschopnejšie ekonomiky sveta."

Kwa, tak buďme veľkorysí a venujme celú tohtoročnú úrodu imigrantských mozgov napríklad USA, nech sú ešte konkurencieschopnejší. Ľudia, veď nebuďte sebci, doprajme im to!

Ema

Verím, že na jeho čele bude kráčať známy islamobijca František Šebej.

Truhlík

Do Bratislavy už budem chodiť častejšie na protiislamské pochody ako na futbal. Nejako sa mení doba.
Šebeja by som tam rád stretol.

1488

Ščavel s rozmarínom, šedivý karatista nacvičujúci mohamedánske kata. Velice lukratívny program.

Náhodný okoloidúci

Poslanec za Smer-SD Ján Podmanický to povedal politicky nekorektne, pravdivo, nahlas, na plnú hubu - migranti pôjdu aj cez mŕtvoly.
http://aktualne.atlas.sk/podmanicky-sokuje-migranti-pojdu-aj-cez-mrtvoly...
Síce v diskusii utŕžil zlý bod, lebo sa to od neho berie len ako predvolebná rétorika, ale čo ak to zázrakom myslel úprimne?

Mne sa páči Slovensko s takým obyvateľstvom aké má teraz - náš národ slovenský + menšiny zdedené z bývalých spoločných štátov a zväzkov. A sem-tam nejaký ten cudzinec ako turista.
Afriku tu nepotrebujem. Keď už multikulti, tak oveľa bližšie mi je niečo takéto:
https://www.youtube.com/watch?v=yaLIRsuUBpY
Nádherná melódia, mužný spev, labuť a orol.

nové