Počkáme. A uvidíme

V druhej polovici apríla minister zahraničných vecí Ivan Korčok poskakoval v sprievode gréckeho ministra pre azyl a migráciu Notisa Mitarachiho po tábore v Grécku plnom ilegálnych migrantov z moslimských ázijských krajín a Afriky. Z výsledku návštevy amerického vechťa bol Mitarachi vychechtaný, občania Slovenska dostali (mizerne medializovanú) informáciu, že dáme - my všetci, daňoví poplatníci - na zlepšenie wellbeingu ilegálov v Grécku milión eur. 

Prešlo šesť týždňov - a ajhľa, Mitarachi osobne sa odrazu vyskytne v Bratislave v sprievode tety Vatráľovej z Medzinárodnej organizácie pre migráciu s pôsobnosťou pre Slovensko - a slovenský minister VNÚTRA s ňou pod dohľadom gréckeho ministra pre azyl a migráciu podpisuje dohodu. Občania Slovenska opäť dostali (mizerne medializovanú) informáciu, že celý ten cirkus vo štvrtok 10. júna 2021 bol len o tom, že dáme - my všetci, daňoví poplatníci - na zlepšenie wellbeingu ilegálov v Grécku milión eur. 

Načo to rieši minister VNÚTRA? Prečo je pri tom osoba, ktorej náplňou práce je podporovať migráciu na Slovensko? Prečo sa Mitarachi zas tak chechtá? A prečo nie je verejne dostupná dohoda, ktorú podpisovali, vrátane všelijakých tajných doplnkov?

Počkáme. A uvidíme.

Čo vieme už teraz je to, že minister vnútra je dostatočný blb, aby podpísal čokoľvek.

 

Norman

Je NEPOCHYBNE, že sa podpísalo niečo, čo dopraví do Slovenska nemalé čiastky araboidov-negroidov.

Ale zas vidno, že "opozícia" je len naoko "pronárodná", respektíve vedomá si tejto tématiky. Pod opozíciou myslím teraz sociálnu demokraciu, hnutie ako Republika je teraz nevinné, lebo nemá prístup k médiám. Ale strany "stredu" by mali reagovať - a nereagujú. Zas prídu až s krížkom po funuse. Ba čo horšie, nemajú ani na to nejakú platformu - všetko sú to z ich strany len také "hryzkania".
Ale je sobota - môže si to tu niekto prečítať a natiahnuť to v nedeľu do nejakej diskusiu. Je to PRVOTRIEDNA politická téma - vďaka Ema za zachytenie. KAZDEMU politikovi sa práce v tomto smere v budúcnosti desaťnásobne vráti. Treba sa pridať na stranu krajín ako Maďarsko a Dánsko, ktoré v tomto už jednajú - a nie sa nechať pod vplyvom genocídneho zločinca Korčoka nechať vtiahnuť do stoky, ako ukážkový národ judášov, zradcov svojich detí.

vysvetlivky:
Genocídny zločinec - genocída je zločin, ktorý sa nepremlčiava a zväčša sa hodnotí podľa univerzálnych meradiel, nie podľa nejakých lokálnych paragrafov. Preto za genocídne zločiny možno obesiť kohokoľvek a po akomkoľvek čase. Treba poznať klasiku, Schillera: Es kommt der Tag, der alles lösen wird.

Ema

ako "spoločnú pomoc Rakúska a Slovenska migrantom v Grécku", pričom Rakúsko malo dať 2 milióny jevri a Slovensko jeden. Plus sa hovorilo, že do migrolágrov majú ísť pomáhať naši šikovní lekári a zdravoťáci, ale gumimacko Lengvarský dostal za zastrešenie "hospitallizácie" generála Lučanského funkciu, tak z toho zišlo a už to nie je téma.

Bol ale Schallenberg pobiehať po lágri medzi ilegálnymi migrošmi ako to urobil americký vecheť Korčok? Nebol. Podpisoval Nehammer vo Viedni nejakú dohodu s gréckym ministrom pre azyl a migráciu za asistencie IOM Österreich? Nepodpisoval.
Márne je pátranie v rakúskych análoch o nejakej spolupráci SK/A vo veci ilegálneho Fluchtu, ktorý sa v počte cca 120 000 ľudí nakopil v Grécku a obsahuje dromedárov utekajúcich pred premnožením vo svojich rodných končinách od Bangladéša po Kongo. Absolútne ich nezaujíma, že žijú na niečí úkor.

sandro

Ema je specialista na tento ''blacktracking'' a vyzera, ze sa naozaj schyluje k akcii. Prikladam sem potvrdzujuce video, ktore nie je zaujimave ani tak klasickym nakladom Mazureka a Blahu Korcokovi, ale skor tym, co tam medzi recou z nicoho nic prezradi poslankyna Kozelova(OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA ). Mimochodom, pocujem o nej prvy krat. Nebudem ju rozoberat, ten profil je uplne jasny a zapada do celkoveho obrazu aj obeznostou, celkovym vzhladom, prejavom, atd... https://youtu.be/N51OwPa_Hao?t=1397
Takze deti, siroty...Viac asi netreba pisat
Dodatocny update: prikladam aj poslankynu Kozelovu. Keby sa jej niekto v buducnosti chcel podakovat za sluzbu SR aby vedel, kde sa obratit: https://www.obycajniludia.sk/ludia/monika-kozelova/

Norman

Áno, tam je zrejme pes zakopaný - začne to pankhartami, teda chlapmi, ktorí sa ale vyhlásia za maloletých.
To ta tlstá fiča prezradila naozaj presne.

sandro

to je presne to co tu potrebujeme. Mladi cernosi, ulozeni v plnke pravidelneho mesacneho prijmu, ktory bude daleko vyssi ako to, co si moze dovolit priemerny mlady Slovensky chalan. Budu oplodnovat vsetko co sa hybe a ako pozname generaciu nasich novych Slovenskych diev, tak to ani nebude tazke. A mozno ich prave toto sem pritiahne vo vacsom pocte lebo pochopia, ze aj ked Nemecko ponuka rozne krasy, tak pudy su pudy. Nenadarmo mi moj Americky kolega(v skutocnosti pocerny Ind, ktory sa narodil ako US obcan) hovori, ze mi zavidi a hned by sa do Bratislavy prestahoval. Lebo ked tu raz bol, tak sa v lete po prechadzke mestom citil ako v kvalitnom pornofilme. Omielam toto uz do omrzenia asi 20 rokov. Slovensku je odnimana kazda nova generacia zien od roku 1989 a ako podrobenemu narodu nam v tomto zatial ziadna zmena nehrozi. Akurat po zapadnych Europanoch sa na rad tentoraz dostanu aj ine rasy.

Norman

ako ďaleko zo seba slovenskí mladí muži nechajú robiť handru.
Basic sexuálny inštinkt azda predsa len nepustí.
Ale aj minule som videl - na ulici sedel-kvočal neger, a ... keď sme prešli ďalej, tak sa ukázalo, že vedľa kľačí nejaka biela a bohovsky sa k nemu túli. Niečo ako čaputa ku stoličke.
Neviem, prečo kvočali či sedeli na chodníku na špinavej ulici (žiadna tráva či tak) - ale tak to je Afrika. Život na zemi v prachu, v špine.... Čo to bolo za kurvu, to nemám tiež ani tušenia, výzor ako typická "mladá progresívna". Možno to boli cudzinci, ale to na veci veľa nemení, neboli to žiadni normálni turisti ....

Invázia cudzej rasy je historický moment a tak môžeme povedať, že zažívame historické časy. Majú ale tendenciu stať sa historickou tragédiou.

ilusion

Veď už do Afriky posielajú aj naše missky na sústredenia, aby navnadili černoškov:

https://topstar.noviny.sk/moda/513121-finalistky-miss-vycestovali-do-gam...

Pozeral som raz z takého sústredenia video v TV a aj som sa zasmial na tom. Keď sa na naše dievčatká vrhol húf malých žobrajúcich černoškov a nedal im pokoj. Niektoré sa aj rozplačkali. Hádam im vtedy bolo dobré aj to naše Slovensko, za ktoré sa intelektuáli tak hanbia.

ilusion

Avari idú. Či skôr tentoraz Abari.

Drbe im tam už úplne? Izrael náš vzor predsa imigrantov neprijíma, lebo je to židovský štát. Navyše, ako sme sa dozvedeli v seriáli Slovania, Slováci vyvraždili Avarov, lebo ich nasrali. Vyvraždili aj židov, čo je traba neustále pripomínať a sú tu samí extrémisti. Dotiahnuť tu chudákov imigrantov môžu len bezcharakterné hovädá!

nové