Proti Putinovi veľmi rafinovane. Fonder Lajno sa nezdá, ale ono sa vyzná

Doteraz platilo, že kupovaním ruskej ropy "podporujeme vojnu na Donbase". Krvavej ropy, do nádrží aut lejeme krv nevinných detí z Ukrajiny. To ale bolo včera, dnes sme už múdrejší.

Nie že by ohromné hospodárstvo Európy bolo nejak slabé a potrebovalo hnusnú ruskú ropu či plyn, to nie ... ale morálne precítení bruseláci prišli na to, že keď nebudeme kupovať ropu od Ruska, tak ono, zákerné a podlé Putinovo Rusko, túto ropu dá na "svetové trhy" a tam ich predá za súčasné svetové, teda vyššie, kurva vyššie ceny, a tak ešte na tom zarobí! 

Je teda jasné, že to, že sme akosi potichu zavrhli pôvodný nezmysel bruselákov o "okamžitom" prerušení kupovania ropy z Ruska, to nie je výsledok uvedomenia si absolútnej katastrofy, čo by nedostatok ropy v EU spôsobil - nie nie, akceptácia ruskej ropy je výsledok ešte väčšieho a rafinovanejšieho boja proti putinizmu.

Ak by to nepovedalo samé Fonder Lajno, ani by som tomu neveril. Tu je ale dôkaz

https://t.me/neuesausrussland/6040

 

Ergo - čím vic ropy z Ruska kúpiš, táým viac bojuješ proti vojne.

Výborne, to naozaj obveselí, toľký talmudistický objeb, po nemecky umfick, to ukazuje už vyššiu židovskú školu Bruselu. No, nepreháňajme, sú to stále tupci, ale núdza ich núti predvádzať zvraty newspeaku a dnešné biele je včerajšie čierne.

Niekedy pri takýchto textoch autori píšu, že sa smejú - čo je samozrejme často len druh výsmechu k téme, ale toto ma naozaj rozosmialo. Bez irónie - to sú takí čuráci, že si nedokážu priznať svoju bezmocnosť a ubrať, ale oni naozaj chcú svoju slabosť prezentovať ako morálne viťazstvo, či aspoň morálny boj. Ak by Fonder Lajno zo svojich dcér urobilo kurvy a predávalo by ich na trhu, tak by to prezentovalo ako cnostnú službu bohu. Amen (alebo čo hovoria židia na konci svojich modlitieb, tiež ámen, že, tak je všetko jasné).

Rozosmialo ma to asi hlavne preto, lebo to považujem za priznanie, že bruseláci majú zlomený väz a prekonali sme vrchol ich debilizmu. Teraz by sme mali ísť my po nich. Aby tomu rozumelo aj Fonder Lajno - es kommt der Tag.

 

 

 

 

nové