PussyTube

V americkom meste Denver dnes oznámili, že dvaja mladí podnikatelia Efraim Salzberger a Kevin Hamburger začali prevádzkovať na nete novú sociálnu siet s názvom PussyTube.

Siet mozu používať len registrovaní  členovia, ktori za základný poplatok $9,99 mesačne dostanú možnosť ziskat pristup k službám  poskytovaným firmou PussyTube.

Vlastnici účtu si mozu cez internet stiahnuť softvér, ktory im umožní používať uvedenú sluzbu. Pri instalovani softvéru stačí vyplniť niekoľko základných údajov,zvoliť si primeraný nick, a tým sa všetky starosti končia. Softvér za vás 24 hodín denne, 7 dni v týždni prehliada všetky webové stránky s diskusnymi forami  a posiela za vás príspevky do diskusie. Za mierny dodatocny poplatok je možné získať službu, ktora posiela všetky odozvy na vaše príspevky na váš mobil.

Sluzba môže byt personalizovana do takmer nekonecneho množstva podôb. Môžete mat napríklad instalovany prehliadač, ktory špecificky vyhľadáva na nete len články o Robertovi Ficovi, kde váš systém automaticky vklada príspevok "Fico je trtko -:)))))", alebo niečo ine, čo si sami predvolite. Je úplne ľahké nastaviť systém tak, aby " -:))))))))"  bolo sucastou každého z Vašich príspevkov, aby každý vedel, že nie ste debil , že to len zartujete.

Po desiatich dňoch pouzivania dokáže systém automaticky zistit vaše IQ aj záujmy a špecializovat sa len na diskusie a ľudí primerané vašej úrovni. Dokonca Vám raz týždenne pošle kontakt na ľudí, ktori by sa potenciálne mohli stat vašimi sexualnymi partnermi. Samozrejme, že so môžete pri instalacii údať vašu sexuálnu orientáciu, aby nedochadzalo k sklamaniam a nedorozumeniam. 

Uplnou samozrejmosťou pri používaní PussyTube je aj služba, kde každý z Vašich príspevkov má nejaky odkaz na primeranú stránku na YouTube. Dokonca, cely vás príspevok môže byt len odkazom na takú stránku.

Ak máte sieť priateľov, ktori sú používatelmi PussyTube, môže systém automaticky vyhľadávať ich príspevky a posielať za vás povzbudzujuce frazy typu: "To je fantazia!!,

"Ani ja by som to lepšie nenapisal" a pod.

Samozrejme môžete posielať aj personalizovane príspevky svojim oponentom. Tu je vyber fraz naozaj rozsiahly: "Je mi z teba na grcanie", "Ficovolic debilny", "Zasraty nacek", ... .

Obaja podnikatelia dnes vystúpili v americkej tv. Fox News, kde oznámili uvedenie PussyTube na siet. Uviedli, že očakávajú, že počet používateľov do dvoch rokov presiahne Facebook, lebo trh je tu potenciálne ďaleko väčší.

 
Efraim Salzberger
PussyTube je registrovaná obchodná značka TM (trade mark). Veľmi nám záleží na správnom používaní, preto pripominame, že je to jedno slovo v tvare PussyTube. Používajte, prosím, tento tvar.
admin

Fotka Vás ale vystihuje správne?

 

nové