Rasputin sa vrátil

A ako to už v histórii býva, tragédiu strieda fraška.

 

Na rozhodnutí francúzskeho komedianta Gérarda Depardieua (teraz už Жерара Депардье) prijať ruský pas mala vplyv jeho hlavná rola v televíznom filme s francúzskym názvom Raspoutine, ktorý vznikol v roku 2011 vo francúzsko-ruskej koprodukcii. Okázalý historický Petrohrad, fascinujúca príroda západnej Sibíri a silný príbeh o slabom Rusku na začiatku 20. storočia urobili svoje. Depardieu si prišiel po svoje nové doklady až do Kremľa, kde mu ich Putin za úprimného smiechu Rusov odovzdal. Takmer sto rokov od násilnej smrti sa tak tieň jurodivého Rasputina opäť na chvíľu dostal do blízkosti najvyšších predstaviteľov Rusi. Dobrá príležitosť vrátiť sa do minulosti a začudovať sa, čo také je na jeho vražde "záhadné a nejasné". Máme predsa dosť vierohodných informácií o tom, akú rolu tento chorý muž zohral v službách perverzných štruktúr finančnej kabaly. Hej. vtedy.

 

Naším sprievodcom pri výprave do minulosti bude uhladená postavička z TV filmu Raspoutine. Áron Simanovič. To je ten pofidérny pán, ktorého spomína aj Solženicyn vo svojej tabuizovanej knihe Dvesto rokov spolu. Simanovič, židovský chazaroid narodený na Ukrajine, bol podvodník a hazardný hráč - čo bolo príznačné pre rodiacu sa dobu bankárov, ktorú máme v súčasnosti možnosť užívať si v plnej sile. Kto je natoľko osprostený propagandou, že nie je schopný uniesť pravdu o tom, akú rolu zohrali tzv. židia aj prostredníctvom choromyseľného Rasputina pri rozpade cárskeho Ruska a nástupe sadistickej sionistickej totality v komunistickom rúchu, nech láskavo v tomto momente odkape inam.

Tak teda Áron Simanovič. Nie je možné zrekonštruovať, ako sa tento nevzdelaný žid z Ukrajiny, ktorý ani poriadne neovládal ruštinu, stal sekretárom Grigorija Rasputina, keď bol Rasputinov vplyv na cársku rodinu na svojom vrchole. Oficiálne je Simanoviť deklarovaný ako obchodník s briliantami, ale podľa údajov z ruského archívu to bol hazardný hráč, podvodník a celkovo pofidérna kreatúra. Každopádne dostával peniaze... veľa peňazí.Časť z nich odovzdával Rasputinovi, aby korumpoval cárskych predstaviteľov v prospech "židovskej veci". Napríklad aby počas prvej svetovej vojny nemuseli židia narukovať do vojny a mohli si miesto toho voľkať doma a vzdelávať sa namiesto ruských chlapcov krvácajúcich v zákopoch. To bola veľká vec - nemusieť ísť do vojny. 

Po Rasputinovej smrti a Simanovičovom odchode z Ruska vyšla pod Simanovičovým menom chvastavá kniha Rasputin a židia. Napriek tomu, že je v nej množstvo nepresností, nie je celá vymyslená. Hlavnou misiou Simanoviča bolo aj podľa tejto knihy viesť Rasputina k tomu, aby zbavoval cára "antisemitizmu". Nie je bez zaujímavosti, že desať dní pred Rasputinovou popravou sa Rasputinovi podarilo presvedčiť cársku rodinu, aby bol oslobodený bankár D.L. Rubinštejn, odsúdený na 20 rokov za podvody a intrigovanie proti cárstvu. Každopádne už bolo na zabitie Rasputina neskoro - finančná a personálna mašinéria od New Yorku cez Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Fínsko na uhradenie rozvratu Ruska už bola rozbehnutá. Komu niečo hovorí meno Parvus - financmajster boľševickej revolúcie, ten vie, že bol spojený s Rubinštejnom. A nechýbal v tomto spolku ani Bronštejn-Trocký a ďalšie sadistické kreatúry, definované svojím takzvaným židovstvom. Mimochodom, Bronštejn-Trocký sa stal v januári 1917 členom B´nai Brith - organizácie, ktorú mala vo veľkej úcte napríklad vláda takzvanej slovenskej premiérky Ildiky Radičovej.

Snáď len poznámka k nenávisti chazaroidov voči Rusom - nezabudli napriek bežiacim storočiam na rok 965, keď Svjatoslav zasadil rozhodujúcu ranu Chazarskej ríši.

Späť k stepnému nomádovi Simanovičovi. Po Rasputinovej smrti bol v Berlíne a Paríži, kde sa o ňom vedelo, že je zapojený do siete zabezpečujúcej "sovietske" peniaze. Nejaký čas bol tento prašivý nomád v Palestíne a potom sa usídlil v africkej Libérii, kde sa stal blízkym priateľom libérijského prezidenta a ovplyvnil, že Libéria hlasovala v prospech zločinného rozdelenia Palestíny. No a tam sa už potom naozaj stal obchodníkom s diamantmi, známymi ako krvavé. Často bol vídaný na veľvyslanectve ZSSR v Libérii a netajil sa svojím obdivom voči boľševickému režimu. Skapal v roku 1978 vo vysokom veku, ktorý je pre stepných chazaroidov príznačný. Mal 105 rokov.

Rusko bolo v čase Rasputina v rozklade. Komu sa - napriek vyplakávaniu - enormne darilo, boli židovské bankárske a obchodnícke rodiny. Chazaroidní židia mali veľký vplyv vo všetkých sférach ruského života. Sprievodným úkazom rozvratu ruskej spoločnosti boli rôzne náboženské sekty. Rasputin bol bezosporu členom jednej z nich. Do týchto siekt ľahšie presakoval jed výmyslov o "neprestajnom prenasledovaní úbohých židov", ale celkovo nebolo pravoslávie voči zločinnej kmeňovej ideológii odolné.

Jestvoval údajne obraz - olejomaľba Jekateriny II. s hadom, ktorý bol symbolom judaizmu. Po boľševickej revolúcii zmizol.

 

V roku 2013 prichádza Rasputin - Depardieu do Ruska, ktorého predstavitelia predovšetkým poznajú históriu svojej krajiny. Preto všelijakí súčasní Rubinštejni trčia na Sibíri. A už sa nezopakuje Stolypinova chyba slovanskej mäkkosti a citlivosti.

 

----------------------

 

Z knihy N. A. Sokolova "Vražda cárskej rodiny": Toboľský mužik Rasputin, ktorý podľa niektorých názorov nehral žiadnu politickú rolu, mal vynikajúceho sekretára. Bol ním Áron Samujlovič Simanovič, žid. Bohatý človek, ktorý mal svoj biznis a svoj byt, z neznámych dôvodov žil neprestajne v byte Rasputina. Bol tam ako doma a Matrena, Rasputinova dcéra, ho vo svojom denníku láskavo nazývala Simočka (v tomto Sokolov zavádzal, v denníkoch Matrena nielenže Simonoviča nevolala Simočkoj, ale ani raz ho tam nespomenula). Simonovičovi sa odkrýval nekonečný horizont možností na zneužívanie vplyvu opitého mužika-hlupáka, občas s jeho vedomím, ale častejšie bez jeho vedomia."

Agent cárskej ochranky: "Simanovič je kupcom len naoko. V skutočnosti hrá hazardné hry v rôznych kluboch a denne chodí za Rasputinom. Podozrivý človek, schopný akejkoľvek špekulácie."

Boris Vladimirovič Šturmer (predseda Rady ministrov Ruského impéria): "Keď bol Simanovič za nejaký priestupok vykázaný z Petrohradu, Rasputin bežal priamo za imperátorkou, aby zariadila jeho návrat. Simanovič mal dosť dôvodov na strach z prípadnej Rasputinovej vraždy." 

Solženicyn, 200 rokov spolu: "Na najvyššej úrovni monarchie - v tesnej blízkosti Grigorija Rasputina, hrala významnú úlohu malá skupinka podozrivých ľudí. Vyvolávali nespokojnosť nielen u vládnych kruhov. V máji 1916 si vyslanec Francúzska Maurice Paléologue zapísal do denníka: Skupinka židovských finančníkov a rôznych špekulantov - Rubinštejn, Manus a ďalší - s ním (Rasputinom) uzatvorili spojenectvo a štedro sa mu odplácajú za jeho služby. Podľa ich príkazov Rasputin píše ministrom, bankám a rôznym vplyvným osobám. Kým predtým sa agendou židov otvorene zaoberal barón Ginsburg, okolo Rasputina sa ňou tajne začali zapodievať podvodníci, ktorí sa na neho nalepili. Boli to bankár D.L. Rubinštejn (riaditeľ banky v Petrohrade), či priemyselník a burzián I.P. Manus (riaditeľ Ruskej transportnej spoločnosti). Rubinštejn priviedol Rasputinovi sekretára, pologramotného, ale veľmi obratného a výrečného Árona Simanoviča, obchodníka s briliantami, bohatého zlatníka - čo už len ten mal "sekretárovať" u žobráka Rasputina?"

Pokračovanie bude.

 
Nadhladism
Ahoj admin - zapnes prosim ta niektory z tychto modulov, nech to mozeme Eme vylajkovat? :) http://drupal.org/project/fivestar http://drupal.org/project/is_useful http://drupal.org/project/plus1 Ema, mas tam chybu v roku, ked hovoris o Bronštejnovi - to ma byt 1907. Najoblubenejsia cast: Kto je natoľko osprostený propagandou, že nie je schopný uniesť pravdu o tom, akú rolu zohrali tzv. židia aj prostredníctvom choromyseľného Rasputina pri rozpade cárskeho Ruska a nástupe sadistickej sionistickej totality v komunistickom rúchu, nech láskavo v tomto momente odkape inam.
Ema

.

-eru-

bol sice demonizovany, ale mnoho veci pravda nebola, napriklad to, ze mal taky vplyv na cara, on bol vlastne prostrednikom medzi starovercami a carom, ktory chcel napravit styky starovercov a ruskej pravoslavnej cerkvi a zaroven odstranit podporu starovercov bolsevikom, inak podobne je precenovany vplyv carovnej na cara a voec, tak ako bol ohovoreny Nikolaj II. tak snad bol iba Stalin, viac v dielach Pjotra Multatliho, pripadne Andreja Bogdanova (Петр Мультатули, Андрей Богданов)

-eru-

tu je otazka druha, kto ich vyuzival na revoluciu? Napriklad ked sa hlavny rabin stazoval Trockemu, ze za bolsevizmu sa Zidia nemaju dobre, odpovedal mu, ze ho to nezaujima, pretoze on nie je Zid, ale komunista-... podla mna Zidia su nastroj, ktory je lahko ovplyvnitelny, lahko ovladatelny a velmi ucinny, coho urcite sily zneuzivaju

-eru-

ekonomicky zdvihlo, velmi dobry film o tom je prave film i Nikolajovi II od Petra Multatuli. Bohuzial, urcitym silam sa nepacil tak obrat na fronte v prospech Ruska pod vedenim cara, ked od neho ziadali aby armadu fakticky podcinil spojeneckemu vedeniu a taktiez politicke ustupky v prospech liberalnej opozicie, ale ani pred vojnou.... kto bol nastrojom okrem presne tebou vymenovanych ... slovanski cholopi bez moralky (((

 

inak, trosku mimo misu, citala som, ze Gorbacov dal Thatcherovej presny plan kde su ktore ruske zbrane namierene na Britaniu, Zelezna lady bola od takej javnej zrady v totalnom soku

Ema

a Thatcherová onemtavela, keď sa dozvedela cenu.

 

Rusko sa pozviechalo za Stolypina, keď sa vďaka jeho reformám stalo obilnicou sveta. Peniaze šli do ruskej štátnej kasy a globálne finančné kruhy znervózneli. V poľnohospodárstve svojich kabalistov nemali.

A tak si objednali zabíjanie. Ako obvykle.

-eru-

No prave car ho podporoval. Inak som taktiez citala, ze Gorbacov patri, podla psychologov, ku tipu ludi, ktoremu robi radost ked moze zradit. Vobec, zaujimave informacie o Stalinovi, Chruscovovi atd su v kihe Tajnyj proekt vozdja od Georgija Sidorova, s predhovorom byvaleho dostojnika KGB. Taktiez iformacie mozno najst v knihach Jurija Muchina, alebo vo skvelych kihach Igora Panarina.

N

Ja viem, že poniektorí citové výlevy ohľadom sviatkov nemusia, napriek tomu Vám všetkým prajem veľa šťastia pri hľadaní pravdy, zdravia, pohody a síl, aby nadhľad fungoval k spokojnosti tvorcov i návštevníkov.

K tomu Rasputinovi je množstvo filmov, rôznej kvality. Veľa z nich podporuje myšlienku, že démonizácia Rasputina mala ospravedlniť zavraždenie Romanovcov ako morálne skazenej rodiny. Ako vieme, obyčajní pravoslávni Rusi to niesli ťažko.

Na ukážku aspoň tento: http://www.youtube.com/watch?v=0oOjdjFxvaU

N
N

V súvislosti s momentálnou francúzskou "angažovanosťou" v Afrike som našla jeden komentár blogera, kde píše, že pravdepodobne francúzski imigranti nebudú nečinne sedieť a pripravia Francúzom na ich vlastnom území horúce chvíľky. Takže Depardieu ušiel včas. Может, Депардье прав, что уже уехал?.

 

A ešte kultúrna vložka od ruského maliara Ilju Glazunova "Рынок нашей демократии" z roku 1999

http://s13.radikal.ru/i186/0912/15/c2017b2dce84.jpg

Ema

víťaza tendra - štátnej zákazky na teroristický útok na území Francúzska. V štádiu riešenia sú lokalita a taktika. V komisii nechýbajú ani izraelskí senior experti. Od spektakulárneho útoku židovského teroristického komanda na hotel King David, ktorý položil seriózne základy tohto odboru, sa vypracovali na významných konzultantov. Okrem iného zastrešujú komplexné mediálne pokrytie.

Pre tunajšie potreby postačí konštatovanie, že žiadny veľký teroristický útok sa vo Francúzsku neudeje bez schválenia najvyššími štátnymi predstaviteľmi.

Zaujímavejšie je to momentálne u troch veľkých dodávateľov zemného plynu pre Európu - v Egypte, Líbyi a Alžírsku. Podivná udalosť v In Amenas bude využitá na masivnu prítomnosť súkromných armád západných ropných korporácií. Nakúpia sa aj dróny.

Toto bolo plánované už dávnejšie, avšak pre úspech zámeru bolo nutné niečo urobiť. Líbya sa už nemetá. Kaddáfí, ktorý efektívne garantoval bezpečnosť štátnymi ozbrojenými zložkami, je tuhý, čiže tento problém zakapal. Egypt je tak hororovo zadĺžený, že keď MMF položilo na stôl túto otázku, Mursí usilovne súhlasil. No a Alžírsko, ktoré na svojom území zakazovalo cudzie ozbrojené zložky, bude post-In Amenas nútené povoliť. Cieľom misie Muchtara Belmuchtara bolo ukázať, že ani prítomnosť alžírskej armády nezabránila teroru. Ozaj, pri In Amenas je od začiatku vojenská základňa a samotná "gas facility" bola strážená viac ako alžírske vládne budovy. A napriek tomu... A preto čo? BP a Statoil si dovezú vlastných vojáčkov v hojnom počte a s dobrou (nikým nekontrolovanou) výbavou.

 

Vo väčšom obraze je toto celé jedna časť vojny bruselských psychopatov proti Gazpromu. Bude treba dobre strážiť Nord Stream.

 

nové