Schultz nám tlmočí odkaz od pána

Šéf Európskeho parlamentu (to je ten, kde na svojej veľkej riti sedí Monika Flašíková - Beňová) Martin Schultz sa rozkokošil.

A to až tak, že aj dokonale sterilný nemecký korporátny plátok FAZ označil jeho besnenie za ofenzívu.

Keďže z prieskumov sa vie, že čitatelia korporátnych plátkov venujú pozornosť akurát tak titulkom a pár úvodným vetám, hlavný odkaz je zverejnený hneď v perexe. "Amerikas Regierung warnt gar vor einer Destabilisierung Europas." Preložené do ľudskej reči - USA sa nám vyhrážajú destabilizáciou. Odkaz, ktorý sme dostali cez ich sluhu Schultza potvrdzuje, že tie svine sa nevzdávajú. Naopak. Viac a viac tlačia na pílu.

Od americkej administratívy tiež zaznelo, že máme byť "humánni".

Ako vzor si teda vezmime puncovaný americký humanizmus na ich hraniciach s Mexikom a ich nakladanie s ilegálmina svojom území.

Celý text so Schultzovým penením a urážaním Európanov.

 

 

 
Ema

...o ktorej sa Frau Merkel vyjadrila, že na ňu v Nemecku nebude uplatňovať dublinský dohovor a posielať späť do bezpečných krajín, cez ktoré tiahli na svojej štreke do Nemecka, má svoj dôvod.

Isto sa niektorí pýtajú, čím to je, že za takmer 5 rokov, čo trvá v Sýrii občianska vojna, sa odrazu zjavila prívalová vlna PRÁVE TERAZ.

Pretože - prichádza k nám slávna "sýrska protiasadovská opozícia" a jej rozvetvené príbuzenstvo. Prichádzajú špiny, ktoré na povel USA zaútočili na sekulárny režim, jeden z najlepších, aké arabská populácia vytvorila. Ich výsledkom je okolo 300 tisíc mŕtvych a vyše 10 miliónov utečencov, ktorí si museli nájsť strechu nad hlavou buď na bezpečnejších miestach Sýrie, kde nerajtovala "Sýrska oslobodenecká armáda" a následne ďalší americký protežant, takzvaný Islamský štát, aka Daeš. Ďalšia časť Sýrčanov, ktorým títo súčasní "migranti" zničili život, ušla čo najbližšie, do Libanonu či Jordánska, aby sa mohli po znormálnení pomerov vrátiť domov. Títo ľudia nepotrebujú naše "západné výdobytky", títo neslintajú po západnom bohatstve a "slobode" - nikdy to nechceli a preto sa nepridávali k chrapúnskej, z USA riadenej revolúcii proti Assadovi. To tí, čo teraz lezú sem k nám do Európy, slintali po západných "hodnotách", ktoré chceli natlačiť miestnej populácii jej vraždením a vyháňaním z domovov. Sú to zločinci, vrahovia.

A teraz, keď už je jasné, že Sýriu sa nepodarí dostať úplne na kolená - teraz, v čase keď sa vláde darí zliepať a sfunkčniť aspoň na niektorých miestach Sýrie sociálne štruktúry ako školstvo a zdravotníctvo - sa sem odrazu valia zo Sýrie masy. Vieme, koľkí z tých drzých zmrdov okolo tridsiatky, čo sa občas zjavia v správach na obrazovke, bojovali proti legitímnej vláde v "Sýrskej oslobodzovacej armáde" a vraždili svojich spoluobčanov? Vieme, koľkí z nich sú zapletení s Daeshom?

Merkelka dostala príkaz z USA - otvoriť náruč špinám, ktoré presadzovali americké záujmy v Sýrii. Nie, USA ich k sebe nepozvú. Napchajú ich k nám.

Z korporátnej žumpy:

http://www.sme.sk/c/7984227/nemecko-nevrati-syrcanov-ide-o-pozvanie-do-k...

A ešte jedno mimochodom: americká administratíva cez OSN presadzuje, aby sme udeľovali v EÚ azyl invazistom z oblastí, ktoré terorizuje americký kamarát Daeš, aka Islamský štát.
A hneď je jasné, prečo sa toto územie tak radostne rozrastá.

Sinuhe

a presné

Ema

...si o nás otrel pysk francúzsky minister.
Ochrana Schengenu je vraj NEEURÓPSKA

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/366136-francuzsky-minister-zahranici...

Jeho hysterický slovník svedčí o tom, že americká administratíva používa na francúzskych politikov (a na nemeckých politikov + na bruselskú euverbež) ťažký kaliber.

Treba z EÚ vystúpiť. Aj za cenu, že nás začnú Američania bombardovať.

Ľubov

Myslela som si,že tí klasici len kecajú,keď sme sa učili naspamäť"Radšej nebyť,ako byť otrokom".

No začínam to celé inak chápať.Smrti sa bojím menej,ako toho,že EÚ tu ešte bude pár rokov.

Sinuhe

že súčasný systém nakotil spústu akože vysokoškolsky vzdelaných ľudí - nemakačenkov, ktorí okem mletia hubou nevedia nič: pars pro toto: narcis "HVRN" a jemu podobní. (Poznámka stranou: idem sa došťať od rehotu, keď vidím, ako sa pchá do zadku veďviemekomu s tým jeho logom HVRN. Vytýkam mu však pre neho príznačné lajdáctvo: keď sa už pchá do zadku, tak by tom mal napísať ako "NRVH").
Títo nímandi - ak by nehlásali to, čo majú nariadené a to, čo sa od nich očakáva - tak Mgr sem magor tam, rozšírili by rady bezdomovcov a nezamestnaných. Ako tu pred časom vtipne poznamenal tuším Norman: na normálnu vysokú školu (architektúra, strojarina, elektortechnika, medicína, stavarina a pod. nemajú intelektuálne predpoklady a na to, aby sa vyučili za inštalatéra sú leniví. Títo paraziti potom kazia čo sa dá a vo svojej zhavranelomesežikonaďovskoatď tuposti za almužnu od svojich páníčkov sú ochotní zapredať celú európsku civilizáciu.
P.S. OK, zopár ich je tak blbých, že tomu cirkusu aj naozaj veria.

Náhodný okoloidúci

Kauza Daeš a s ňou spojený útek civilistov má riešenie, otázka je, či je k nemu politická vôľa a odvaha.
Poslať zásielku priamo adresátovi do jeho výcvikových táborov, a naozaj, nie iba naoko, pre médiá. To by bolo sionistického kvikotu, koľko občanov SŠA sa pritom upieklo, ale o tom, čo tam robili, by nikto nehovoril.
https://www.youtube.com/watch?v=o7GipVjytjY

Norman

Mohli by požičať dva tri kusy bômb Iránu a iránske lietadlá by ich umiestnili.
Myslím, že nielen kalifátníkom by oči vyliezli z jamiek.

A čo by sa stalo? USA by uvrhli na Rusko sankcie? Ups, fuck, veď tie už sú. Už to pre Rusko čo sa týka postoja anglosion zmrdov "horšie" byť nemôže a Putin si myslím už pred rokom pri Kryme bol vedomý, že Ukrajinou to neskončí a že na rozdiel od plánov USA, on v Ukrajine konflikt viesť nechce a nebude. Prečo by ho neviedol radšej pár tisíc km od svojich hraníc, a to dokonca, ako USA, cudzou armádou (so "zopár" svojimi "poradcami").
Irán je prirodzený hegemón oblasti a treba mu dať šancu.

Sinuhe

Jedni aj druhí bývajú v stanových táboroch: porovnajte si dve priepastne odlišné mentality:

1. - o týchto utečencoch ani zmienka v našich médiách, žiadna mimovládka si pre nich vrásky nerobí, žiadne osobnosti kvoli týmto ľudom výzvy k ľudskosti nepodpisujú...
reportáž natočili obyčajní ĺudia,Slováci, ktorým médiá mozgy ešte nevymyli, zozbierali pomoc a odviezli ju tým, ktorí ju potrebujú...
je to veĺmi amatérske, točené na kolene, ale je to pravdivé...

Reportáž slovenských dobrovoľníkov z vojenského utečeneckého tábora, zriadeného v ruskom Donecku, pre ukrajinských utečencov.
https://www.youtube.com/watch?v=c1lvhPJQBlU

2. médiá, mimovládky, osobnosti plačú na tomto hrobe :
https://www.youtube.com/watch?t=75&v=2wt8zvuWHwA
Newly arrived Illegal third world Immigrants are enraged because their current living conditions are not good enough. After just days in Europe they claim to be discriminated bye Europeans because they are not treated "better". Living and sharing a tent is way below their requirement and standards. These are the "people" that are swarming into Europe by the millions, financed and organized by US organizations, helped over the sea by European navy boats.

Ema

Len čo nadšenci, ktorí práve dorazili do zeme zasľúbenej zistia, že do týždňa nedostanú dom, bavoráka a tučné konto ako odmenu za to, že sa ráčili unúvať s príchodom práve do Džrmny. Na omrvinky kašlú, tie mali doma lepšie.

nové