Schutza čaká poriadna fuška, aby sa vyhol stíhaniu. Že by už ani židovská mafia nebola to, čo kedysi?

Zdá sa vám titulok prehnaný? Myslíte si, že Schutz v base neskončí a že ho ohováram? Nie, je to len prepis jeho článku, v ktorom rovnako bez odôvodnenia označuje politikov opozície a celú stranu Smer za  mafiu. Celú stranu - to už je naozaj podľa posledných paragrafov na basu a preto  hovorím, že Schutz má dobrú šancu skončiť na pár rokov natvrdo v chládku ako extrémista, hejtujúci menšiny z aich politické presvedčenie.

Ale to nie je všetko. Prestitútska sieť je jasne indikujúca, že spojené sústo Smer a Hlas je pre nich príliš, a tak sa zameriavajú už iba na Smer. V spomínanom článku Schutz spomínal len Fica a Kaliňáka, a pritom ich udavač Imrecze ani náhodou nemenoval. Ale Pellegrini, ktorý (vraj) dostal 150 000 eur za tender na elektronickú pokladnicu, ten nestál Schutzovi ani za zmienku. Ani Tkačenkovi, ktorý si radšej zafilozofoval o nejakých archaizmoch. Ani Balogovej. 

Dôvodom nie sú nejaké Pellegriniho kontakty, ale princíp divide et impera, keď anglosionistická hydra sa už očividne preorientováva na iného koňa. Znova tu pekne vidno, že plutokracii je úplne jedno, akou ideológiou je namaľovaný ich dráb - hlavne, že im slúži. Anglosionisti skúšajú vychovať vlastných agentov z lokálneho dorastu, ale zväčša sa im to nedarí - a tak sa musia orientovať na tých, ktorí sú úspešní. Získa najbližšie mocenskú prevahu Sulík, Pellegrini, Fico či dokonca Uhrík? Všetko jedno, zájdu za ním s ponukou, aká sa neodmieta, a majú tu zas svojich. To nie je vtip, to je americká realita, a kým hnoj v Newyorku bude generovať svoj toxický zelený dolár v dostatočnej sile, dovtedy tu budú boje v politickom turnaji druhoradé. Poznáte ten vtip o futbale - to je loptová hra, čo spolu hrajú mužstvá o jedenástich hráčoch na dve bránky a na konci je Nemecko majstrom sveta. O politike platí, že hrajú rôzni naivisti, ale na konci vždy dostane víťaz na čelo vypálenú šesťcípu hviezdu s dolárom uprostred.

Takže zatiaľ nie je pochýb, že nasledujúce voľby vyhrá Pellegrini, ale otázka je, nakoľko sa tento nechá zlákať na anglosionistickú lopatu. Alebo pomôžu aj tlaky udavačov? Ak sa ale lopata príliš priblíži horúcej peci v prešovskej base, Pellegrini nebude spolupracovať. On predsa nie je sprostý, už teraz musí vidieť, že nech spraví čokoľvek, tie vražedné špiny ho aj tak politicky podrežú. Ak padne Fico a Kaliňák, padne aj Pellegrini. To platilo o mieste vo vláde a platí to rovnako aj o politickom jestvovaní, dokonca o ich osobnej slobode. Fico to už pochopil, odkedy je Lučanský mŕtvy je jasné, že je na Slovensku hybridná občianska vojna. Pritom stačí jeden zlý krok, a besná kobra Pelleho zahryzne. Takže táto dilema vlastne má iba jedno riešenie - cestu národného sebaurčenia, vyčistenia hniezd zahraničných agentov, odrezania toxických peňažných tokov. Pellegrini už nemá inú šancu.

 
Roland Edvardsen

Nechápem, ako môže niekto človeka, ktorého výzor jasne prezrádza, že musí strašne smrdieť a mať veľmi tvrdú pečeň brať vážne? Degeneráta musela nedávno napomenúť aj Balogová, lebo to už s tým krabicovým očividne preháňa a vo svojom alkoholom opojení útočí a vyhráža sa ako zmyslov zbavený. V normálnej krajine za normálnych podmienok by také niečo sedelo na ľavičke s čučom a bolo ignorované. Tu sa to považuje za "mienkotvornú osobnosť".

A k budúcnosti: Pellegrini, ak aj vyhrá voľby, asi nebude mať ako zostaviť vládu - nevychádza to. Sulík, ak bude mať možnosť byť premiérom, tak sa jej chytí. Takže predpokladám skôr koalíciu SaS- PS- Oľano + maďari a iné strany, než niečo, kde by bol Hlas alebo dokonca Smer. Ja potom čo sme tu zažili posledné roky nemám absolútne nejakú dôveru vo voliča. Budú voliť tak, ako im to namaľujú mesiac pred voľbami médiá - čiže proti nejakému strašiakovi. Strašiakom bude Matovič a Pellegrini/Fico. Takže alternatívou voči tomuto bude potom Sulík a Biháriová. Ale to je len tip, nakoniec to môže byť všetko inak. Ale v zásade vidieť kto je favoritom anglosionistov. Sú to dookola tie isté mená: Sulík (ktorého v porovnaní s ostatnými veľmi málo kritizujú a nikdy nerozoberali ani poriadne rôzne jeho kauzy. Raňajky u Kočnera sú tiež už dávno odpustené a zabudnuté), Biháriová a ľudia okolo Kolíka.

mnkr

Nemyslim si, ze sa treba spoliehat na Hlas. Su to typicki oportunisti, myslim ze Pelle by nemal problem so SaS ci PS. Zvlastne je, ze sice prislovie hovori, ze kazdy ma rad zradu ale nik nema rad zradcom, ale Hlas ma napriek tomu dost... Okrem uplne vytuchnutej LSNS a hned po zrode takmer neviditelnej Republiky nie je ani koho volit, len so zatatymi zubami Smer. Uvidime ako sa to vyvrbi za tie dva roky...snad sa vyvrbi

Roland Edvardsen

Jasné, že sú to oportunisti a išli by s hocikým. Ale Pellegrini to nebude mať také ľahké ako doteraz - po ňom pôjdu tiež a už aj z časti idú. A pre Sulíka a jeho stranu by nebolo jednoduché vysvetľovať spojenie s Hlasom. Stále je tu spomienka na Bugára - voliči sú príliš rozdelení a oceňujú "čistotu" či dogmatizmus.

Ja delím slovenské politické strany na 2 skupiny: zjednodušene "červené" a "modré". Červené sú Smer, SNS, LSNS, Vlasť, Republika, atď., v minulosti aj HZDS. Červené strany majú vo všeobecnosti konzervatívnejší, vidieckejší a robotníckejší elektorát, modré opak (modrá je farba slobodomurárstva a atlantickej civilizácie, anglosionizmu). A červené strany sú permanentne vylučované z povolebnej spolupráce. Modré strany sú zase SaS, KDH, PS, žaludi, v minulosti samozrejme SDKÚ. Hlas patrí do sféry červených, nie modrých, strán, má s nimi spoločné korene, stále aj časť politiky a elektorát bez ohľadu na akékoľvek "macronovské" tendencie Pellegriniho. Strana sa hodnotí primárne podľa elektorátu a jej kompatibility s inými stranami a tým aké koalície sú pre ňu najprirodzenejšie. Oľano a Sme rodina sú zvláštne úkazy, lebo koreňovo a koalične ide o modré strany, ktoré sa však pokúsili a pokúšajú oslovovať "červený" elektorát - vykrádajú "červené" strany a ich politiku (a Pellegrini sa trochu pokúša o "modrý" elektorát).

Tomuto základnému rozdeleniu miestni globalisti absolútne rozumejú, a preto bude stále problematické vytvoriť koalíciu Hlas, SaS, PS. Môže sa tak stať, ale nebude to preferovaná kombinácia. Pellegrini by to mal nakoniec lepšie s Ficom, je to prirodzenejší partner. Okrem toho mať Fica ako opozíciu, aj vzhľadom k tomu, čo všetko Fico o ňom musí vedieť...to by bolo zaujímavé a úplne by to prekreslilo základné politologické rozdelenie Slovenska.

nové