Svet po Pekingu

Keď sa skončí súčasné zasadnutie Šanghajskej organizácie spolupráce v Pekingu, svet bude iný. A západné korporátne média, ktoré sa namiesto informačnej služby verejnosti venujú tvrdej propagande nám to, samozrejme, zabudnú povedať.

Čo sa vlastne dnes na stretnutí najvyšších predstaviteľov štátov zo Šanghajskej organizácie spolupráce a predstaviteľov štátov so štatútom pozorovateľa a partnera stalo? Veľa. Vo finančnej aj vojenskej oblasti.

1. Šanghajská organizácia spolupráce pokročila vo vytvorení spoločnej rozvojovej banky, ktorá účinne umožní poslať dve centrá svetového finančného terorizmu - Svetovú banku a Medzinárodný menový fond - na smetisko dejín. Čína naviazala na rozvojové projekty 100 miliárd dolárov (nebolo by lepšie prepočítať to na RMB?).

2. Šanghajská organizácia spolupráce sa zasadila za strednú Áziu bez jadrových zbraní. Áno, ide o Irán, ktorý má štatút pozorovateľa. Organizácia bude garantovať, že Irán jadrové zbrane nemá. Vojenský útok na Irán bude znamenať útok na celú organizáciu, s náležitou reakciou. Ako povedal jasne a jednoznačke prezident RF Vladimír Putin, Irán má na mierové využitie jadra plné právo. Inými slovami, Šanghajská organizácia spolupráce bude garantovať, že toto právo Iránu nikto neodníme.

Ďalej Šanghajská organizácia spolupráce vytvorí spoločné centrum boja proti terorizmu, organizovanému zločinu a šíreniu narkotík. To posledné nie je aktivita do počtu, ale tvrdé upozornenie pre USA, ktoré z neznámeho dôvodu voči tomuto svinstvu nič nerobia. Čo sa týka organizovaného zločinu, pôjde najmä o boj proti kšeftárom s ľudskými orgánmi, a tak by mali Izrael a jeho orgánová filiálka Kosovar spozornieť. Tu je mapa hlavných drogových trás.

3. Šanghajská organizácia spolupráce bude spoločne bojovať proti kyberterorizmu. Reč je o Stuxnete a Flame, ktorým židoameričania zasrali svetovú informačnú sieť. Pôvodne chceli len "útočiť na Irán", ale čepičkovým géniom sa to vymklo z rúk. Internet sa stáva rovnako toxický ako ich banky. Navyše, členovia organizácie budú stimulovať vytvorenie svetového bezpečného, spravodlivého a otvoreného virtuálneho informačného prostredia, vybudovaného na princípoch rešpektovania štátnej suverenity a nezasahovania do vnútorných záležitostí iných krajín. "Šanghajská organizácia spolupráce bude brániť zneužívaniu informačno-komunikačných technológií na podrývanie ekonomickej, politickej a celkovej bezpečnosti členských štátov".Inými slovami, organizácia bude chrániť Irán pred židoamerickými kyberútokmi.

4. Štáty Šanghajskej organizácie spolupráce sú zásadne proti vojenskej operácii v Sýrii. To je jasný odkaz administratíve v Bielom dome.

5. Štáty Šanghajskej spolupráce vyjadrili silné znepokojenie z jednostranného budovania protiraketového štítu, ktorý ohrozuje strategickú rovnováhu a medzinárodnú bezpečnosť. Problémy, ktoré sú s tým spojené, je treba okamžite riešiť politicko-diplomatickým úsilím všetkých zainteresovaných štátov, píše sa v deklarácii. "Je neprijateľné riešiť si vlastnú bezpečnosť na úkor bezpečnosti iných".

Toľko v stručnosti najdôležitejšia agenda pekinského rokovania Šanghajskej organizácie spolupráce.

V Bielom dome všetkým zhorkli sliny. Majú to, čo si vykoledovali. Bipolárny svet. Tí druhí si svoj dvor vyčistia od narkotík, teroristov všetkého druhu, vrátane kšeftárov s ľudskými orgánmi, vytvoria si zdravé banky, nekontaminovaný internet... pretože už proste nebudú skákať podľa toho, ako hnilá Židoamerika píska. Majú zdroje, majú ľudí - a majú rozum.

 

Len tak, na okraj. Čína: neplánujeme opustiť Európu nadobro

Čína prestane dávať peniaze, Rusko ropu a plyn - a sme v p... Môže nám Amerika predávať za virtuálne nuly požičané od bánk jej bridlicový balený LNG, získavaný rozvratom prírody, na ktorý nemáme vybudovanú infraštruktúru. A veru na ňu mať nebudeme, lebo Čína... atď.

realista

je fajn ze si a poskytujes iny pohlad na svet. Dakujem.Len tie poznamky o zidoamericanoch mi pridu trosku zlomyselne a zbytocne.

Buheh

by som Eme napísal pred 10 rokmi. Dnes už ani náhodou nie. Ešte chvíľu skús nezávisle a kriticky spracovávať informácie (z rôznych zdrojov) a budeš v klube, hoci sa Ti to teraz nemusí páčiť.

Ale veď vôbec nie je dôležité ako ich nazveme, či židoameričania, sionisti, majitelia zemegule... Neviem už kto to povedal, ale budem parafrázovať jeho výrok: nie je dôležité ako sa mačka volá, ale či chytá myši.

Buheh

reagoval som na Tvoju poslednú vetu

fon

osvietenci, čo v roku 2002 boli hákliví na pomenovanie židoameričania, a ich vyššia početnosť pri voľbách vnútila aj tým ostatným nutnosť sa usraelu niekam vopchať.
Prevracači kabátov objavili sieť a začali nezávisle myslieť, nie je to podozrivé?
Ako keď zápalistí havlisti sa nakoniec vytešujú z jeho konca, bez toho, aby vôbec zvážili vlastné viny, že bez ich debility by havel nebol v takom postavení. Alebo horliví boľševici, čo sami začali svoj zázrak reformovať. Tí čo opakovane zlyhávali pri vážnej otázke by mali zmiznúť z cesty, radšej nech nemyslia, pretože ich „myslenie“ spočíva v tom, že sa stále s ich „názorom“ k niekomu musia pridať.
Začať „myslieť“ až po udalostiach, ktoré podporovali je bezpredmetné, že internet ich vraj osvietil znie ako krycie heslo pre špicľov, ktorí opätovne potrebujú ozajstný odpor rozvŕtať. Nedokázali bez netu postrehnúť kto vraždí a klame? Nasávali lži z bedne a rovnako rýchlo začali dôverovať neznámym nepodpísaným podvodníkom.
Net je spúšť najnižších vlastností podľudí, nenávisti, oslavy vraždenia, pohŕdania, posmechu, urážok, žumpa, zhromaždisko a jediné a posledné útočisko zločincov.
Net nie je osveta, ale bojisko v službách takého nesmierneho zla, čo sa ani noviny neodvážia priamo napísať.
Že na sieti sa objavuje aj pravda nie je podstatné, lebo jej podiel je mizerný a vždy prehučaný výkrikmi ľudského odpadu. Internet je ešte hlbšia stoka ako všetky televízie.
Špinaví židoAmeričania nie sú vlastníkmi ničoho, už vôbec nie zemegule, jedná sa o mýtus, ktorý by chcel odporúčať Američanov, keď už nadnemci odišli do zabudnutia, ako najvyššiu entitu sveta, dokonalých, schopných a pracovitých už len tým, že sa na svet vykotili práve v usa, veľmi úspešných a preto bohatých, ktorí by túžili sa so svojim šťastím podeliť so svetom, aby krásnou amerikanizáciou boli všetci ukážkový ako ich vzor. Keď sa to mnohým nepozdáva, tak ich oslobodzujú.
Platí jediné, Američanov je príliš, ich životom je márna práca, najviac zarobia, teda majú najviac prostriedkov, keďže aj ten najposlednejší Američan (ten čo byť Američanom pokladá za jediné schodisko k úniku z jeho osobného zúfalstva, tak ako to býva u nacistov a iných pseudonacionalistov) je namyslený, tak by bolo veľkou chybou nevyužiť americký patriotizmus, hindenburgovci a hitlerovci sú všade rovnakí.
Malý človek chce prikazovať druhým a preto sa strhla vojna. Izrael naozaj nie je ústredným bodom, jedná sa skôr o vysunutú hliadku, o priestor kde sa budú diať podstatné veci ku koncu sveta, jedine kvôli tomu Američania musia Izrael strážiť, jedná sa o príkaz z tajnej tieňovej satanovej vlády. Hádam sa nikto nedomnieva, že sionisti sú takými mocnými, že by vnútili svoju vôľu početnejšej amerike? Americkí árijci, čo o sebe vytrubujú, že vraj sú židia a sionisti a bránia Izrael predpokladám, že sú len idioti, ktorí neporozumeli koľká bije a v čí prospech, len využívajú v prospech svojho „národa“ silu usa. Vyššie postavení veľmi dobre vedia, aspoň by mali, keď už sú niekam pozvaní, prečo Izrael je navonok nedosiahnuteľný.
Nejde o Izrael, ani o židov, ide len o územie, o „obnovenie“ Šalamúnovho chrámu pre antichrista. Antichrist ako srdce Izraela, nie Izrael samotný, ale vláda antichrista, ktorá prepukne najprv v Izraeli a následne sa mu podriadi celý svet. Podpora Izraela je len túžbou čo najrýchlejšieho príchodu antichrista k moci. Izrael je len symbol, nejedná sa o hýčkanie si židkov, už vôbec nie tých mnohých veľmi belostných slovanov. Podpora Izraela zo strany usa a iných je na príkaz od satana, ich pána, nie kvôli židom, ani kvôli ľuďom, ani kvôli židovskému „národu“, ale jedine kvôli satanovi. Moc antichrista sa objaví najprv v Izraeli. Tvrdenie, že podporou Izraela sa sledujú sionistické plány v zmysel národnom je nepochopenie, a u nacistov a iných zamindrákovancov sa jedná o závisť, keďže im sockárskym žobrákom to nie je povolené, pretože BRD už imperializmus neuplatňuje, a ostatní nacisti sú na smiech už úplne, lebo roboši nemajú ako svoju nenávisť voči iným uplatniť, takže len kvília v beznádeji.
Kto sa povyšuje, bude ponížený a zoťatý. Človek je iba prach.
Sionisti sú nuly, židia sú nuly, že postúpili nebadane vyššie nad nulu, nad to nič, čím sú, môžu vďačiť nie vlastným schopnostiam, ale okolnostiam, ktoré nijako neovplyvňujú.
Prečo Izrael navonok získal oprávnenie si robiť čo chce? Aby sa naplnili časy a proroctvá, a tie sa vyplnili len preto, že ľudstvo je skazené a zhnité ako celok, Američania sú takí rozvášnení že môžu vyvražďovať aj svojich sluhov, nebude sa to zdať zvláštne a nič sa nezmení.
Otázky na záver, Američania mnohokrát vyplakávajú kvôli lodičke Liberty, ako jú zlý Izrael potopil, a bavkajú sa či sa jednalo o chybu alebo úmysel.
Deje sa tak preto, že by si veľmi cenili zmarené životy, alebo len vlastné?
Viac izraelské ako americké, alebo naopak a v akých výšinách popri tom sú životy iných?
Myslia si, že majú právo strkať rypáky síce v medzinárodných vodách, ale predsa len blízko pevniny, dokonca počas vojny, kamkoľvek priplachtia?
Ak by mal zámer uškodiť usa iný ako Izrael, bývajú aj vtedy Američania mäkkí?

Norman

Bude koniec sveta, Fon? A kedy? Skoro?

A vtedy bude Izrael dôležitý? Teraz ešte nie je?

 

Ale čo ak sa nájdu hlupáci a fanatici - lebo vieš, nie všetci sú takí vzdelaní a tolerantní, ako ty - a tí si myslia, že už ČOSKORO má nastať koniec sveta, ba že ho majú sami spraviť a že pre to je Izrael jeden z najdôležitejších faktorov? Čo ak sa takí nájdu? Lebo veď keď možno slepo veriť, že je rozdiel medzi napríklad katolicizmom a pravoslávim, prečo by nemali veriť mnohí v takéto fatálne veci? Veď mnohých takých fanatikov poznáme aj konkrétne, menovite.

 

A to, že kohosi  nechceš nazývať "sionistami", ale "satanskou sektou" je síce veselé, ale aký to je rozdiel? Veď pre teba je každý tvoj oponent len "zlý satanista".

 

fon

ostane plynúť večne len kvôli tvojmu želaniu a malý človek, dajaký norman bude môcť smokliť nad, napríklad drážďanohoaxom bez toho, aby sa čo i len zamyslel, že tá záhada bola už dávno vyriešená aj bez neho, že sa ako zlodej vlúpal tam kde nemá čo pohľadávať.
1. sú mŕtvi, ty a nacisti ste nikdy nemali starosť o to, čo sa s nimi udialo po smrti, ty obete bombardovania znevažuješ, pohŕdaš nimi, berieš ako svoj majetok, alebo aspoň majetok dnešných nemcov, že mnohí z nich sú zatratení pre ich skutky ťa vôbec nezaujíma, len ich používaš na obhajobu vlastného presvedčenia a znevažovania druhých. Hráš sa na svätca lebo odmietaš bombardovanie práve Nemcov.
2. tváriš sa akoby tvoje horekovanie mohlo niečo zmeniť, nie preto, že by si túžil po pravde o Drážďanoch, ale z dôvodu, aby niekto nezúčastnený, žijúci dnes mal profitovať z toho, že niekomu v rovnakých končinách ukončili život, praješ si aby sa pricucali ako pijavica k dávnym zločinom, podľa židovského vzoru, aby tých dnešných nemcov ľutovali za minulosť, aby sa korili pred nimi, aby ich prosili o odpustenie.
3. jediné čo je naliehavé a správne je pravda o Drážďanoch, presné čísla, dôvody a to je všetko, lenže paraziti sa chcú priživovať aj na mŕtvolách, ty si toho súčasť.
Norman sa posmieva, že som uviedol 2000 rokov známe veci o konci sveta, nie som ani prvý, ani posledný, čo to zopakoval.
Židom sa neposmieva ale pravde áno.
Príznaky konca sveta sú jasné pre každého, koho slepota nerozložila úplne, ale vychádzajú z porozumenia Božích slov a výrokov Jeho svätých, tak je jasné, že bezbožník ich uznávať nebude.
O konci sveta rozhodne len Boh, žiadni fanatici, hlúpi americkí protestanti skutočnosť, ktorá naozaj nastane vysvetľujú v súlade so svojimi prosionistickými postojmi, zamýšľajú sa nad dôležitosťou Izraela v zavŕšení tohto kroku, sú sionistickí a preto nadhodnocujú význam Izraela, ty si tiež sionista, veríš v „národ“ židov, preto tiež Izrael pokladáš za kľúčový, len nenávidíš Boha a tak neveríš ani v koniec sveta.
Ja som bol vždy proti židom, na nezmysly vytvárania protipólov dobrých židkov, dobrých judaistov, dobrých bežných židkov a zlých sionistov som veľmi háklivý, pretože to znamená jediné, že dajakí židkovia, ktorých ty pokladáš za národ, sa nedopustili ničoho zlého, okrem toho, že vliezli do Palestíny, na čo vraj oni ako Hebreji nemajú nárok. Židkovia sú podľa teba národ, ale nesmú žiť kde ich predkovia, Hebreji.
Používaním výrazu sionista namiesto satanista sa snažíš vnútiť politicko korektnú predstavu, že židkovia sa zbláznili až vznikom Izraela.
Štekáš na Hebrejov, kvôli tomu, že poslúchali Boha, lebo nenávidíš Boha, ale už nevrieskaš na hebrejskú háveď, keď sa Bohu vzpierali, búrili a dokonca Ho zavraždili. Nenávidíš Boha a tým aj Hebrejov, ktorých si vybral Boh, si pobúrený každým skutkom Hebrejov ak sa podriadili Bohu.
Nikdy si židom nevyčítal krvavé rituálne vraždy unesených detí, vraždy a udávanie kresťanov, zneuctenia, aj keď neplatných hostií, bohorúhačstvo, pomalé, postupné potupovanie mravných zákonov, odkláňanie sa od pravdy, habanie protižidovských kníh na popud vplyvných židov.
Zločiny židov proti kresťanstvu nevidíš, pretože si ako oni. Prečo by nemohli ničiť židkovia moslimov, ak ti to nikdy nevadilo u kresťanov?
Izrael ako taký nie je dôležitý ani teraz, ani nebude, ale antichrist, ktorý bude vládnuť najprv v Izraeli, napokon celému svetu, čo je na tom nepochopiteľné, ak tomu nerozumieš, tak sa budeš posmievať?
Tebe nezáleží na vývoji náboženských rozdielov. Vôbec nie je podstatné či sekty čo sa prihlasovali k starému zákonu boli podhubím alebo už súčasťou judaizmu, či sa jednalo o sektu, alebo sekty v sekte. Žiadne rozdiely tam nenájdeš, tak načo ich hľadať.
Ktorý myslíš, predkoncilový katolicizmus, pokoncilový „katolicizmus“, uniatský katolicizmus, bojových jezuitov, alebo tých šašov, čo im ukradli meno?

Buheh

milý fon,

ale nebudem Ti protirečiť, nakoľko Tvoje príspevky nevládzem čítať, takže neviem, čo by si mi odpísal.

Norman

lebo ľudia ako on priam zásadne nevedú dialóg, len nechávajú vytekať svoje dogmy.

Oni sa boja počúvať, boja sa čo len skúsiť napísať niečo ako priamu reakciu - vždy len v podstate copy paste (aj keď v ich prípade sa to kopírovanie deje v podvedomí, teda o ňom ani nevedia, čo je ale ešte horšie )

Ema

Snažím sa pomenovávať veci čo možno najpresnejšie.

N

a ešte aj " po čelovečesky". Nech ti predkovia nahovorili čo chceli, Ema, ty máš dlhú, širokú aj bystrozrakú ruskú dušu.

Práve teraz sa o nej (tej duši) snažím rozlúskať zo série režiséra  Strižaka Hry bohov (ruský zeitgeist): http://www.youtube.com/watch?v=1MeqyLcDJlk&feature=related

Stojí za pozretie. 

Ema

Moja duša nie je západná zombie s krvavými gambami, ergo hej, môže byť ruská.

nové