Tohle jsou důsledky ruské agrese. Tupé zaklínadlo novej totality

Režim sa ideológie nevzdá. Naopak.

Česko je špeciálne zem verná ideologickým dogmám. Na ČT24 doznela reportáž o tom, ako ceny benzínu dosahuju a idú prekročiť 55 korún za liter (je proste rekordná). Podobné negatívne správy začínajú vzbudzovať nepokoj a v minulých dňoch sa stretávali s určitými rozpakmi aj u moderátorov.

Nie tak už dnes. Dnes moderátor správ vie, čo mu káže povinnosť. Po každej takejto negatívnej správe vychrstí zaklínadlo:

"Tohle jsou důsledky ruské agrese".

A je to, Problém vyriešený, respektíve vysvetlený. Na vine je "ruská agrese". Moderátor spokojný ako malé pivo na hajzli.

 

Na Slovensku to bude rovnaké. Doteraz bolo všetko "lebo fico", odteraz bude všetko "ruská agresia". Denne zomiera stále do 40 ľudí na covid a niečo by sa malo robiť - nie, načo, na vine je "ruská agresia". Mnohí ľudia nemajú ani na základné veci? To jsou dúsledky ruské agrese. Máte rakovinu? Na vine je Putin.

Asi sa stále plní plan Čaputy: ľudia sa síce stále boja umierať, ale teraz aspoň vedia, prečo. 

 

 

 
sandro

odporucam tento rozhovor z r.2019: https://www.youtube.com/watch?v=70Lb8mt6sgg
Cesky zlocinecky rezim tohto chlapa vydal Ukrajincom v roku 2020 - zrejme prave preto lebo sa odvazil hovorit.

buko

Dnes Rakusko benzin 2.30, Nemecko 2.60

Ranný brífing Ministerstva obrany Ruskej federácie 11. 3. 2022
- Ráno 11. marca zaútočili na vojenskú infraštruktúru Ukrajiny vysoko presné zbrane dlhého doletu. Vojenské letiská v Lucku a Ivano-Frankovsku boli vyradené z prevádzky.
- V priebehu dňa stíhacie lietadlá a vojenská protivzdušná obrana zostrelili tri ukrajinské vrtuľníky Mi-24, osem bezpilotných lietadiel vrátane piatich Bayraktar TB-2.

V Ivano-Frankovsku bol pred par dnami videny bastard Porosenko, ktory najskor "obranoval" Kyjev (zname je video ako jednemu z clenov jeho "ochranky" odpadol pocas rozhovoru zo zbrane zle nasadeny zasobnik :), ale potom zduchol viac na zapad, zrejme do tesnej blizkosti letiska. No, uz neodleti, aspon z Ivano-Franovska uz nie.

nové