Trestať!

Tento rok v januári organizácia Lekári bez hraníc (MSF) oznámila, že končí s výlovom Afričanov, naládovaných v gumených člnoch, z teritoriálnych vôd Líbye a blízkeho okolia a s ich vykladaním v Taliansku. Blbý, kto veril. MSF s tým nielenže neprestala, ale vytvorila si sekciu Migration Operations. Masívne prevážanie ďalších a ďalších stoviek Afričanov do Európy radostne zvýšilo dopyt po ilegálnom vstupe na "kontinent snov". Loď MSF "Bourbon Argos" významne prispela k tomu, že za desať mesiacov bolo pri pobreží Líbye vyzbieraných a na európsky kontinent vysadených takmer 400 000 černochov - ilegálov. Ide takmer výlučne o mladých dobrodruhov z najrôznejších afrických krajín, vrátane Gambie, Kamerunu či Libérie, ktorí sa hneď po usalašení v Taliansku rýchlo zorientujú a chopia svojho práva 1.) vyžadovať a 2.) požadovať.

Situácia dospela tak ďaleko, že Ministerstvo zahraničných vecí Nemecka v týchto dňoch požiadalo, aby boli africkí migranti, vytiahnutí zo Stredozemného mora, obratom odlifrovaní do Afriky. "Cieľom je ukázať nezmyselnosť aktivít organizácií, ktoré sa zaoberajú nezákonným dovážaním migrantov a odradiť migrantov od životu nebezpečnej cesty cez Stredozemné more," znie oficiálne stanovisko MZV Nemecka.

Čože? Akože? To je čo za handrovité vyjadrenie. Zločinných extrémistov, ktorí vozia do Európy afrických ilegálov, je nutné exemplárne POTRESTAŤ! Posádke lode Lekárov bez hraníc dva roky basy, organizátorom desať rokov basy. Za smrť tisícov ľudí v Stredozemnom mori.

Mená nie sú neznáme. Začnime s Michelle Telarovou, ktorá koordinuje ilegálne aktivity lode Bourbon Argos cez Stefana Argenziana, manažéra Migration Operations MSF až po ... Bernarda Kouchnera. Pamätáme si ešte na tú špinu sionistickú, ktorá sa namiesto trestu za organizovanie vraždenia Srbov na orgány potichu vytratila z postu ministra zahraničných vecí Francúzska? Tento chrontavý perverzný zmrd je - aké prekvapenie - zakladateľom MSF. Ako vidno na zneužívaní MSF na ilegálne pchanie stotisícov černochov do Európy, opäť sa ujal svojho "dieťaťa" a zabezpečuje na extrémistické zločinné aktivity MSF dostatok financií.

Poznámka pod čiarou: Organizácia MSF - tá istá MSF, ktorá mala počas jednotlivých jatiek, páchaných v Gaze židmi, plnú hubu svojej politickej nestrannosti (len aby preboha nemuseli povedať, že židia beštiálne masakrujú civilistov v koncentračnom tábore Gaza) - odrazu prestala byť politicky nestranná a verejne sa obrykuje na Európsku úniu, aby okamžite vytvorila pre stotisíce a milióny afrických ilegálov "safe alternatives to the sea."

Najsafe alternatíva pre nás aj Afričanov bude strčiť tieto svine z MSF tam, kam patria. Do lochu.

 

Náhodný okoloidúci

Všetkých slniečkárov a vítačov treba poslať do Afriky a na Blízky a Stredný Východ, aby tam vybudovali fungujúcu multikultúrnu spoločnosť a zabránili odlivu tých najlepších mozgov do zlej a kakanej Európy.

Ema

Spoločnosť, ktorá nebola schopná udeliť azyl Assangeovi a Snowdena takmer zabila, nemá nárok kecať niečo o azyle.

Nech to, čo Západ v Európe vyvádza s ilegálnymi Arabmi a černochmi (takmer samí muži do 30 rokov bez vzdelania, ktorí prichádzajú cicať sociálny systém a zvyšovať kriminalitu šmelením s drogami a pasáctvom), nazve trebárs humanitárna pomoc.

Inak, dobré sú tie videjká z Talianska s nebezpečnými africkými kreatúrami. Ja neviem, je to asi karma, že do krajiny, ktorá sa tak nechala preliezť mafiou, prichádza fyzicky nabúchaná bezostyšná čvarga. Teraz nech miestna mafia - v takejto brutálnej konkurencii - dokáže, čoho je hodna.

Sinuhe

kde som to meno už počul?

Ema

Len tento náš to vo východoeurópskych pomeroch nedotiahol tak ďaleko ako jeho bratranec, ktorý bol paralelne schopný robiť ministra zahraničných vecí Francúzska, a zároveň manažovať výnosné kšefty s ľudskými orgánmi.
Predkovia tohto nášho zrejme urobili chybu, že sa vzdali chazaroidnej viery a zostal im len zločinný mentálny profil, ktorý sa za nimi ťahá z Chazárie ako tchorí chvost.

Sinuhe

si dovolím pridať jeden zásadný rozhovor s pánom Markovom (bývalý bulharský ústavný sudca, t.č. advokát, ktorý zväčša žije v Maďarsku). Myslím, že tak od pľúc a súčasne inteligentne a bez invektív to v masmédiách na západ od Bulharska nikto nepovedal (anglosion chápadlá sa do Bulharska zjavne ešte neprepracovali s takou vehemenciou, ako napríklad u nás do SME alebo RTV: (S?) či TA3*). Je to 15 minút a garantujem vám, vážení priatelia, dobrú zábavu a pocit spolupatričnosti v každej minúte. Zábavné a milé sú aj nesmelé reakcie (inak pôvabnej) moderátorky Cvetanky (asi ju jej zamestnávatelia pošlú na školenie k Drtinovej alebo Jílkovej, že ako sa má takáto debata usmerňovať podľa kóšer pravidiel ...:-)

https://www.youtube.com/watch?v=LRifTUOM7u4

P.S. dobrá je aj diskusia k tejto relácii.

Buheh

je to výborný rozhovor, spravil mi náladu. Ten človek mi hovoril z duše.

Inak, tá Cvetanka vyzerá, ako keby bola 3D animovaná.

Ľubov

Jéj,ten je perfektný ! Pozvime ho k nám,aj s Cvetankou !

slaven1

Cieľ tejto informačnej čínnosti je vytvoriť pozitivný obraz Organizácie MDF vo očiach budúcich pracovníkov štátnej správy a diplomatov (Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov).

Norman, vyves pozvanie.

Lekári bez hraníc a ich poslanie

http://www.fpvmv.umb.sk/o-fakulte/podujatia-fakulty/pripravovane/lekari-bez-hranic-a-ich-poslanie.html

http://www.generace20.cz/zahranicni/anesteziolozka-o-misi-v-afghanistanu...

Ema

Doktorke Kušíkovej prajeme veľa nadšenia v beznádejnej snahe o plátanie toho, čo Američania v Afganistane a na Haiti posrali.
Nebude prvá, kto prenáša vodu v koši.
Kým neprenáša ako členka organizovanej zločineckej skupiny na lodi Bourbon Argos ilegálnych migrantov z Afriky do Európy, je to v poriadku.

Sinuhe

tá "budova FPVaMV". Však ak to nie je dakde na druhom konci Slovenska, tak sa tam poďme pozrieť a podiskutovať s aktivistkou.

Norman

to je len (naivná) doktorka.
To je predsa v Banskej Bystrici, ak sa nemýlim.
Určite by na podobné akcie vždy mali ľudia zájsť a skúsiť tam diskutovať, "vysmiať sa" im. Z nadhľadu vyjadriť opovrhnutie tomu pokrytectvu, ktorá z takých akcii srší. Áno, také "trolovanie", ale v reále je to veľmi poučné a praktické. A veľmi psychohygienické - služba aj prítomnej verejnosti, a konieckoncov aj zvedenému aktivistovi. Netreba nič vyhrávať a čakať potlesk, i keď aj to sa môže stať. Len tak, ako v celom živote - prídeš, pozreš, zabojuješ a potom to skončí.
Pohoda:)

Náhodný okoloidúci

https://www.youtube.com/watch?v=zaAtaTCOKQA

Ukladajte pre prípad cenzúry a šírte.

nové