Trpím, a je mi tak dobre, ooch

Tak sa nám stále bijú provatikánski katolíci s probezákovskymi katolíkmi - lepšie povedané, s probezákovskými evanjelikmi, židmi, sektármi, kozmopolitmi a ateistami.

Komédia.

Včera bolo aj stretnutie bezákovcov na námestí a všetci si tam mohli poplakať, ako je im ubližované - a všetci sa pri tom cítili očividne konečne opäť ako ryba vo vode.

Jediná otázka je, či arcibiskup Bezák bol tak vysoko cenený agent sorosh-like mafií, že sa tieto naozaj pokúšajú zastaviť jeho odvolanie (i keď ja si neviem dosť dobre predstaviť, ako by to mohli dosiahnuť), alebo táto skupina lokajov si proste dopriava svoju dávku utrpenia bez toho, aby to malo pre ich pánov akýkoľvek zmysel. Veď ich vedúci vedia najlepšie, že politika sa nerobí na námestiach a ak, tak určite nie plakaním. Mne sa skôr zdá, že týmto ľuďom pocit ukrivdeného robí nielen dobre, ale že to nevyhnutne potrebujú. Už ich ani podvedome netrápi, prečo sa ich svatý bankový systém rúti - lebo zlí ľudia odvolali humanistu a svätého. Alleluja. Tí druhí - zlí ľudia - sú na vine. Napriek tomu, že my máme moc a rozhodujeme skoro o všetkom - tí druhí sú na vine.

 

Buheh

to je podstata toho, o čo tu ide. Ale inak nám ateistom a taoistom je tak akosi celkom úprimne a egoisticky veselo a ľahko na duši, keď čítame o problémoch týchto ľudí. Aj pre tento nechutný cirkus zvaný svätá cirkev každý deň ďakujem bohu, že som ateista. Fon, ideš.

fon

kolektivizmu, prečo by mali byť nezmieriteľné tábory nasilu spolu, čo sa okolo nich zvíjaš, teba satanistu nemá čo zaujímať sektárske bubnovanie, keď je jasné, že sa z ich sporov vytešuješ ako pravý satanista, ktorý sa zadúša radosťou ak sa dvaja neznášajú.

Norman

ktorí robia obrady  ako církev (omše, mrmlanie a kadidlá), nosia rúcha ako církev (preferujú čierne a červené) a veria na metafyzické bytosti (teraz neviem, veria oni na tú bytosť, čo spálila Sodomu Gomoru, alebo na tú, čo  zavraždila každého prvorodeného v Egypte?) V každom prípade satanisti veria na zlého boha. Na rozdiel od židov a kresťanov a moslimov, ktorí veria na zlého boha - ale iného.

Satanismuz je len verzia židokresťanstva, jedna jej priam typická vetva.

Buheh

Tak nejako som si to predstavoval.

fon

Prečo by sa nemohol zrútiť, hádam nechceš obviňovať zlých ľudí, tých druhých, že tebou už opustenú modlu sami rozsekajú, tak ako ju aj spustili, nebudú sa pýtať teba na dovolenie, rozhodujú o svojom diele ako chcú.

Norman

Ten systém sa rúti a sme v ňom VŠETCI. Takže ma to musí zaujímať, čo vy fanatici robíte.

Ale ináč ja neverím na to, že ste zlí. Ste nevedomí - to je základ a príčina toho zla, ktoré produkujete.

nové