Tupec Mičev - exemplárny prípad

Je to exemplárny jasný príklad, ako sa neoplatí podlizovať anglosionistickým kreatúram.

Mičev je známy otrok. Celý pracovný život má založený na poslednej vojne, lepšie povedané na holokauzách. Vynieslo mu to teplé miesto riaditeľa Múzea SNP v Banskej Bystrici. 

Ako vieme, drahí naší umelci nemajú peniaze, a tak sa ich ministerkyňa, v snahe prachy niekde ušetriť, rozhodla zbaviť tohto múzea - hodiť ho na krk armáde. V podstate je to každému jedno, len Mičev bol urazený a asi sa cítil ohrozený. Tak frflal, a to verejne. 

Výsledok v demokracii? Bol vyhodený na dlažbu.

Pravda, je možné, že hlavná príčina je v inom. Keď pri tohtoročných "oslavách SNP" ľudia vypískali jaternicu Ča Putu, Mičev sa s nimi bavil pred kamerou. To asi nemal robiť, tá knedla má predsa veľký dosah a je na seba citlivá.

Akokoľvek, nik neocenil roky, keď sa Mičev poslušne váľal v prachu a opakoval lokálne rozprávky. Tak to za boľševika chodí, aj za toho súčasného trockistického - kopanec a padaj. Ja by som len chcel varovať, aby nik nejako teraz Mičeva neľutoval a niekde do národných strán ho nepúšťal. Táto karma je oprávnene jeho a on by si ju mal celú vyžrať, až do dna.

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/601261-micev-rosada-okolo-muzea-j...

 
slaven1

Mičev je predajný kolaborant. Poriadne vykŕmený za tie roky.

Nevhodný bol tento, no koho dajú riadiť Múzeum SNP za tejto vlády? Ešte horšieho, takého čo ho totálne "zholokaustuje".

nové