Ukrajina: explozívne dôkazy o NATO

Prečo sú boje v Mariupole také prudké? Prečo raketový útok na železničnú stanicu v Kramatorsku tak rýchlo zmizol z médií? Prečo USA mlčia o občanoch USA, ktorí zahynuli na Ukrajine? Koľko vojakov NATO skutočne pôsobí na strane Kyjeva na Ukrajine? Západné "spravodajstvo" o ruskej operácii treba označiť prinajmenšom za útržkovité.

Keď sa na začiatku ruskej operácie na Ukrajine útočilo na ciele roztrúsené po celej krajine, zdalo sa to svojvoľné až nepochopiteľné. Potom vyšlo najavo, že tieto ciele boli miestami biologických laboratórií, ktoré tam zriadili a prevádzkovali západné štáty. Vo Washingtone zavládla veľká panika, že vyjde najavo, čo sa tam vlastne stalo. Spojenia prezidenta Bidena a jeho syna Huntera s biolaboratóriami a ich financovanie už v USA vyvolávajú vlny, ale tu sa o nich takmer nehovorí. Niet divu, keďže zabezpečené dokumenty dokazujú, že na prevádzke týchto biolaboratórií sa podieľajú aj nemecké subjekty.

Sústredenie brigád Azov v Mariupole sa zdá byť ťažko vysvetliteľné. Koniec koncov, toto prístavné mesto na Azovskom mori bolo veľmi rýchlo odrezané od vonkajšieho sveta. Prístup z mora je tiež pod ruskou kontrolou, pretože prechádza cez Kerčský prieliv. Kyjevskí vojaci sú obkľúčení a odrezaní od zásobovania. Neexistuje teda žiadny strategický dôvod na to, aby sa tam rozpútali prudké boje. Každý rozumný človek by musel kapitulovať aj preto, aby ušetril životy civilistov. Opak je pravdou. Jednotky Azov využívajú civilistov ako štíty, čím zabezpečujú veľké škody a množstvo obetí v celom meste. Medzitým boli z veľkej časti vyhnaní z mesta a stiahli sa do areálu veľkej oceliarne Azov Steel na okraji mesta. Robia to s vedomím, že Rusko nechce ostreľovať a ničiť tento dôležitý priemyselný závod. Čo je však na tomto objekte také zvláštne?


Vysoko výbušná správa v origináli

Pozrime sa na to, čo hlási vedenie DĽR, t. j. nových východoukrajinských republík. Treba poznamenať, že tieto informácie (zatiaľ) neboli potvrdené z iných zdrojov. Potvrdilo sa však, že tam bol zajatý americký generálmajor, keď sa pokúšal z kotla utiecť. Jeho meno je americký generálmajor Roger L. Cloutier. Takže tu je správa v origináli:

"Pod priemyselnou oblasťou Azovstal, ktorú vlastní oligarcha Rinat Achmetov, údajný nemanželský syn bývalého ukrajinského prezidenta Kučmu, sa nachádza 24 km tunelov hlbokých až 30 m.

Nachádza sa tam tajné zariadenie NATO PIT-404 a tajné laboratórium NATO na výrobu biologických zbraní. V zariadení PIT-404 sú príslušníci NATO a tunely sú vybavené systémom pancierových bunkrov.

V budove sa nachádza približne 240 cudzincov vrátane dôstojníkov NATO a francúzskej cudzineckej légie, ako aj zamestnancov biologického laboratória. Počet ich strážcov, ktorých financuje Achmetov, dosahuje 3 000.

Biolaboratórium pod závodom Azovstal v Mariupole v takzvanom zariadení PIT-404, ktoré vybudovala a prevádzkuje spoločnosť Metabiota, prepojená s Hunterom Bidenom, Rinatom Achmetovom a Volodymyrom Zelenským.

V laboratóriách tohto zariadenia sa vykonávali testy biologických zbraní. Tisíce obyvateľov Mariupola sa stali "pokusnými králikmi" v týchto strašných testoch. Na týchto neľudských experimentoch sa zúčastňovali najmä západní "odborníci".

Francúzski spravodajskí dôstojníci a príslušníci špeciálnych jednotiek nemohli dostať svojich kamarátov z Mariupola. Preto Macron toľkokrát volal do Kremľa a žiadal o "humanitárne koridory".

Pri záchrannej operácii zahynulo niekoľko francúzskych spravodajských dôstojníkov. Šéf francúzskej spravodajskej služby Eric Videaux bol 31. marca 2022 prepustený za zlyhania francúzskej spravodajskej služby vo vojne na Ukrajine.

Dôstojníci z USA, Kanady, Nemecka, Francúzska, Talianska, Turecka, Švédska, Poľska a Grécka sú teraz uväznení v žalároch Azovstalu. Amerického generálporučíka Rogera Clothiera, ktorého nedávno zajala Ľudová milícia DNR zo zostreleného vrtuľníka, vypátrali ruská GRU a SVR v Mariupole z vonkajšieho sledovania jeho milenky v Turecku v Izmire.

Ukrajinská štátna príslušníčka, ktorú spravodajská služba poznala pod menom Klute, vždy sprevádzala generála ako manželka na cestách, dôverníčka a tlmočníčka. Hneď ako sme dostali informáciu, že táto žena prišla do Mariupola, Rusko začalo vojenskú operáciu a zablokovalo mesto."

 

 

Západ bude musieť vysvetlovať

Hoci táto správa zatiaľ nebola nezávisle potvrdená, veľa toho vysvetľuje. Za normálnych okolností USA považujú každého zabitého občana USA za dôvod na vojnu. To sa netýka Ukrajiny. Dokonca aj keď Rusko zničilo výcvikové strediská pri Ľvove a zahynul tam veľký počet západných vojakov, žiadna západná krajina sa neozvala. Ani nemohli, pretože potom by museli priznať, že na Ukrajine pôsobia aktívne sily NATO. To isté samozrejme platí aj pre Mariupol a Azovskú oblasť. Tam je však situácia pre NATO neistá. Ich ľudia sú v pasci a je len otázkou času, kedy im dôjde munícia a hlad vyženie krysy z dier. Rusko a DĽR chcú týchto ľudí zajať živých, rovnako ako americký generálmajor. Potom bude musieť Západ vysvetliť, čo tam jeho ľudia robili.

Teraz do Kramatorska. Tam zahynulo viac ako 100 civilistov, keď raketa dopadla doprostred davu čakajúceho na evakuačný vlak. Strašný zločin. Prečo sa to teda nevyužíva rovnako ako úmrtia v Buči? V Buči je príbeh stanovený a pokiaľ neexistuje skutočné nezávislé vyšetrovanie, každý sa musí sám rozhodnúť, ktorej verzii chce veriť.

V Kramatorsku je to iné. Existujú fotografie trosiek rakety so sériovými číslami, ktoré dokazujú, že ruská správa je správna. Ide o typ rakety, ktorý ruská armáda už dlho nepoužíva. A nielen to. Vďaka sériovému číslu je možné dokázať, z ktorého skladu táto zbraň pochádza, a niet pochýb, že bola v držbe ukrajinskej armády. Kramatorsk sa teda vytratil z rozprávania Západu. Napriek tomu je žihadlo nastavené, pretože každý, kto tomu chce veriť, môže byť osvietený len západným popieraním, a to nebude.

 

 

Existenciu rôznych biolabov už nemožno poprieť

Jedna vec je dodávať vojnovú techniku - už to z nás robí účastníkov vojny - ale niečo iné je, keď sa vojaci aktívne zúčastňujú, a to "len" ako "inštruktori". Sú to špecialisti, ktorí napríklad vyhodnocujú satelitné snímky, aby potom odovzdávali strategické informácie kyjevským vojakom? Alebo dokonca sami dávať taktické pokyny? USA neustále vyhlasujú, že do tejto vojny nezasiahnu. Ale s "trénermi" a informáciami, ktoré teraz prišli z Mariupola, je to už ďalšia zjavná lož. Preto sa netreba čudovať, že USA tak nezvyčajne mlčia, keď sú na Ukrajine zabíjaní ich špecialisti.

Bude zaujímavé sledovať, s akou propagandistickou paľbou bude NATOstan reagovať, keď Rusko predstaví svetovej verejnosti zajatcov z oceliarne v Mariupole. Existenciu rôznych biologických laboratórií už nemožno poprieť. Ak sa navyše predstavia ľudia, ktorí aktívne spolupracovali, ba dokonca sa aktívne zúčastňovali na vojne, bude to pre NATO poriadna tlačenica. Bude to mať tentoraz nejaké následky? Skúsenosti hovoria, že západný mediálny monopol veľkoryso ignoroval aj všetky lži USA v arabskom regióne. Dôležité však bude, že zvyšok sveta mimo NATO uvidí, kto je v skutočnosti zlý klamár. Inými slovami, "ríša lží", ako ju Putin výstižne nazval.

To ešte viac izoluje NATO a sťaží očierňovanie imperiálnych zločinov USA ako humanitárnych akcií. Už niekoľko rokov prebiehajú sankčné vojny proti Rusku, ktoré sa nechce podriadiť "pax amerikana". Takže si myslím, že Nemecko v skutočnosti vôbec nebojuje za Ukrajinu, nemôže a nechce podporovať tento v podstate skorumpovaný štát, ale bojuje len proti Rusku v rámci kartelu NATO. Nech to stojí, čo to stojí, a na vojnové zločiny USA sme si zvykli najneskôr od vietnamskej vojny. Áno, aj my bojujeme proti Rusku až do posledného Ukrajinca.

 

---------------

Studená vojna je vysvetlenie toho, prečo sa starý obraz nepriateľa tak rýchlo reaktivoval proti modernému Rusku. Ako však vôbec došlo k studenej vojne, keď Amerika ako spojenec Sovietskeho zväzu ho v neuveriteľnej miere podporovala zbraňami a materiálom? Proti Nemeckej ríši? Nech sa to zdá akokoľvek neuveriteľné, boli to práve dôstojníci nemeckého odboja proti Hitlerovi, ktorí využili nevedomosť USA, aby zachránili Nemecko pred druhým Versailles. USA tak vybudovali a reindustrializovali Nemecko na frontový štát proti Sovietskemu zväzu. Prečítajte si dve posledné práce Reinharda Leubeho na túto tému: "Entzaubert" a "Ende und Anfang". Poskytnú vám informácie, ktoré vám boli doteraz zatajené. 

Dve nemecké recenzie (ak to bude stáť za to, preložim v dostupnom čase):

https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20212/kanzler-der-einheit-helmut-kohl-wollte-die-einheit-nicht/
https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20221/ende-und-anfang-oder-anfang-vom-ende/ 


autor Peter Haisenko

zdroj:

https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20221/ukraine-fuer-die...

buko

musim sa teraz postavit na stranu triezveho rozumu.
Co sa tyka ukrajinskych biolabov, zatial su tu iba dake tvrdenia a indicie, neviem o tom ze by boli prezentovane seriozne dokazy, okrem par scanov dokumentov v azbuke.
dalej v clanku su pomiesane dojmy, dohady a nicim nepodlozene spekulacie.
Napriklad o tom tajomnom zariadeni PIT-404 v Azovstale ktory je vraj cely obohnany podzemnymi tunelmi a bunkrami.
Neviem preco by si vlastne NATO (ktore nema oficialne s ukrajinou nic) zriadovalo biolab v strede oceliarskej fabriky, ktora pred vojnou normalne fungovala - a to este v meste ktore bolo blizko povstaleckych republik na Donbase?
A odkial prisli na ten nazov "PIT-404" ? A preco je vlastne problem zapalnymi bombami navzdy zlikvidovat nebezpecne laboratorium aj s obrancami koncentrovanymi na jednom mieste mimo civilnej infrastruktury? Par naletov strategickych bombarderov by to vyriesilo..
Cele mi to pripada ako scenar dakeho lacneho scifi romanu a nemam zatial dovod nekriticky verit takymto informaciam.
Skusme nesklznut k rovnakemu prudu polopravd a manipulacii ake pouziva denne ukrajinska strana.

Norman

Hej, vyznieva to výrazne prehnane, podzemné chodby, hm, aj som chcel svoju skepsu k tomu pripísať ... Je to ukážka, ako fantázia pracuje.
Ale celkovo je to téma nič moc. Preklad - ľahšie to sem dám celé, ako z toho ešte vyberať to zaujímavejšie, s čím súhlasím.

Biolabáky američania mali, a aj keď tam robili zrejme nefér svinstvá, ťažko to vydá na veľký mediálny škandál. Dôkazy sú roztratené, nič vizuálne, je to len tak pre expertov (predpokladám).

Jediná nádej s Azovstalom v tom, že sú tam naozaj nejakí západniari. To by bol aj dôvod, prečo to nerozbijú nejakým bombardovaním - aby ich dostali živých.

buko

Ano, ved ja to chapem ze sem tam sa primiesa a zapracuje aj fantazia a s tymi biolabmi to tiez vidim nejako tak - tema pre expertov, odbornikov a ako to uz byva, na kazde taketo obvinenie ma Zapad protiobvinenie a dymovu clonu.

Zapadniari tam isto su, spolu s nimi tvrde jadro Azov fanatikov a urcite aj nejaki nedobrovolni rukojemnici.
Maria Zacharova to dnes povedala jasne:
Západ musí čestne a otvorene vyhlásiť, že chce na Ukrajine otvoriť humanitárne koridory na záchranu militantov, ktorých vycvičili, uviedla hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharovová.
"Ak je tu snaha zachrániť práve týchto militantov, potom by asi Západ mal čestne a otvorene povedať, na koho vsadil, a nie sa ako zvyčajne skrývať za otázky humanity, hovoriť o humanitárnych otázkach v záujme civilistov. Vidíme, na koho strane sú,"

A tiez je dolezite co zopakoval dnes Putin:
“The special military operation in Ukraine will continue until it is fully completed and all the goals set at the very beginning are achieved.”
"Our objective is to achieve all our goals while minimizing these casualties. And we will act rhythmically, calmly, according to the plan that was originally proposed by the General Staff."

Takze Rusi jasne povedali ze vojna bude. Teraz je tah na Ukrajincoch. Vojna bude trvat tak dlho kym sa sfanatizovani ukrajinci budu branit, zbrani zo zapadu maju dost a dalsie im rad doda. Takze okrem vojenskej sily je to aj vojna o hlavy ukrajincov - ci idu do sialenej vojny podla vzoru "totale krieg", alebo pochopia ze toto umieranie a utrpenie v podstate nedava zmysel.

Norman

ako hovorí Ema, predsa len tam pod závodom sú staré protiatómove bunkre, zrejme celý taký komplex, aké sa budovali v 50 tych rokoch.

Koridory - preto ten zvláštny dôraz na "humanitárne koridory" - nebola to len ďalšia provokačná téma, ale Západ chcel naozaj dostať svojich žoldnierov z Azovskej oblasti (nebudem ich volať "poradcovia", lebo sú to aktívni žoldnieri). Dúfam, že tam naozaj sú nejakí vysokorankoví západní oficieri.

Vojna - Moskve (relatívne) vyhovuje aj takáto ťahavá vojna. Pri minimalizovaní vlastných strát vysilujú Ukrajinu. pripomeňme si, že hlavným motívom tohto konfliktu je bezpečnosť Ruska, teda hrozba aj atomkami z Ukrajiny. Takto je Ukrajina naozaj postupne demilitarizovaná (aj so starou technikou, čo jej tam dodáva Západ), aj denacifikovaná (v zmysle, že Ukrov postupne až úplne prechádza majdanská snaha hrať sa na banderovcov či dokonca potetovaných nacistov). Znova - takýto stav vyciciava ako ukropovskú techniku, tak ľudí.
Keď je štát pred porážkou, otáčajú sa kabáty. Dokonca aj v Hitlerovom Nemecku v lete 1944 sa pokúsili o prevrat. Na Ukrajine to nebude inak, Ukrajinci sa presýtia povzbudzovania z Ameriky, aby išli a nechali sa zabíjať. Keď budú vidieť beznádejnosť, keď budú naozaj unavení, tak nejaký chasid oligarcha odstráni Zeleného šaša.

Budúce spolužitie: V Európe sa viedli vojny medzi národmi doslovne storočia. To je reálna história. Napriek tomu si to dnes už skoro nik nepamätá. Konieckoncov zas je tu najlepší príklad Hitlerovo Nemecko. Áno, je to doteraz najhorší bu bu bu nacizmus, holokauza a ja neviem aké iné ešte humanitárne zločiny, fuj fuj. Ale - unsere Deutsche Bruder, Humanisten und Liberalen, dnes sú z Nemcov a Nemecka noví bratia, humanisti a liberáli, akoby sa nič nestalo. A nielen že dnes, ale nastalo to hneď tak do desať rokov po vojne (alebo ešte menej)
To je realita :)

Myslím, že naozaj o Rusov netreba mať žiaden strach, ale oveľa viac o tieto naše lokálne gubernie.

Ema

1. Prečo Stoltenberg vyplakáva, že sa nemôže dovolať Šojguovi a načo bol včera rakúsky kancelár osobne škemrať u Putina?
2. Prečo chochlošašo Zelenskyj vyťahuje vo svojich klaunovských vystúpeniach naratív o pripravovanom "chemickom útoku"?

Odpovede sú jednoduché:
1. NATO krvavnice poslali za Putinom trtka z neutrálneho štátu ako zúfalý pokus, že niečo vybaví.
2. Z katakomb pod Azovstaľom, ktoré boli čiastočne vybudované ešte v ére ZSSR, bude treba potkanov vydymiť.

nové