Už tú kurvu chytili

Nie, nie mrochtu - tú môže chytiť len zrádnik z toho, že štetku, ktorá hodila do smetí 600 tisíc referendových podpisov, niekto nazval kurvou. 

Dnes chytili väčšiu kurvu. Kanadského generála Trevora Cadiera, ktorý bol zalezený v útrobách behemotha Azovstaľ. Zadržali ho pri pokuse o útek z územia Azovstaľu a previezli do Moskvy. Kanadský generál riadil jedno z vojenských biolaboratórií na území Ukrajiny. 

Pripomeňme, že toto bol hlavný dôvod, prečo šéf OSN António Guterres silne nervózne bežal do Moskvy priamo za Putinom a žiadal, aby potkanov spod Azovstaľu evakuovala OSN a Rusko ich nesmelo identifikovať. 

A tiež si pripomeňme, že Guterres bol v čase útoku NATO na Srbsko premiérom Portugalska a voči akcii bez súhlasu OSN nemal námietky.

 

Norman

https://vz.ru/news/2022/5/2/1156659.html

Podľa šíriacich sa správ mal generál na starosti biolaboratórium č. 1, kde 18 ľudí pracovalo so smrtiacimi vírusmi. Kadier bol prevezený do Moskvy, kde ho čaká súdny proces, informuje Channel 360.

Používatelia Twitteru navrhli, že ak generála chytia, mali by sa na ňom za trest otestovať nové lieky.

Predtým sa objavili správy, že v Azovstali je žoldniersky generál, ktorý je v kontakte s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským.

...

Noviny VZGLJAD už dlhšie písali, že v závode Azovstaľ v Mariupole sa okrem nacionalistov môžu nachádzať aj vysokopostavení predstavitelia velenia NATO.

Pripomeňme, že ruský prezident Vladimir Putin nariadil neútočiť na poslednú baštu ukrajinských nacionalistov v Mariupole (Azovstal), ale nariadil ju zablokovať, aby "ani mucha nepreletela".

slaven1

Dva týždne dozadu, keď už bolo jasné že s Azovstali je "zle", Briti pustili PR kampaň zahmliť prítomnosť kanadského generála vyslaného na Ukrajinu:

"Kanadský generál, znásilňovač s vyšetrovaním, utiekol bojovať na Ukrajinu"
https://globalnews.ca/news/8776237/canada-military-officer-sexual-miscon...

Ďalej mali ubrať "generál" a formulovať to tak, že nejaký "pedofil-rapist" utiekol bojovať na Ukrajinu. Nestihlo sa to..

Norman

tak 5 apríla úplne normálne odíde do penzie, a vzápätí uteká do obklúčeného Mariupola, kam zalezie medzi najskrytejší Azov.
To naozaj dokáže vymyslieť iba tupá vojenská propaganda.

Ten misconduct z minulosti by som aj veril - poslať niekoho na Ukrajinu páchať najhoršie biologické svinstvá - to mohli len nejakú sviňu, respektíve niekoho, koho držali riadne za vajcia za nejaké prúsery. Samozrejme, možno je cely misconduct len vymyslená blbosť.

V každom prípade je toto naivita, takto vysvetlovať generála NATO uprostred bandy zločincov - že je mesiac na dôchodku :-)

Na druhej strane, čo to pomôže, keď sa to nedostane do masmédií. V dnešných správach (možno aj kvôli tomuto) v RTVS masírovalí ovce o "ruskej propagande" - a znova o Buči, o tej nemocnici v Mariupole a podobne. To je urážka ľudskej inteligencie, čo lezie tým kurvám prestitútskym z papule.

slaven1

Lavrov, verzia info z RT:
https://www.rt.com/russia/554851-israel-condemns-lavrov-comment/

Američania intenzívne ládujú Poľsko výzbrojou. Za včera na letisko do Rzeszowa minimálne 14 letov, 11 letov za predvčera.

Poliaci sa pripravujú vpadnúť na západnú Ukrajinu, informoval Nariškin, šéf zahraničnej rozviedky RF:
https://www.rt.com/russia/554671-poland-ukraine-spy-split/

Poliaci vec popreli:
https://www.rt.com/russia/554694-poland-denies-ukraine-plan/

Potom ohlásili vojenské cvičenie na východe krajiny so zákazom civilného obyvateľstva filmovať konvoje:
https://www.rt.com/russia/554683-poland-major-military-drills/

Boha či sú nepoučiteľní. Zakaždým keď začnú brať cudzie územie, tak je poľská elita zresetovaná (vynulovaná). Za posledných 300 rokov to ide byť už 4-krát.

Celkovo by som to nazval "Poľská cesta do Euroázijskej únie".

Norman

len vtedy štvali Poľsko proti Nemecku, dnes ho štvú proti Rusku. Vtdy boli štváci Briti, po vojne to prevzali USAci.

Je ale naozaj zaujímave, že východoslovanské národy sú také odrbateľné, že ako sprostí sa ženú na smrť. Hlavne teda Poliaci a Ukrajinci.

slaven1

Ale ako si vysvetliť jeho slová o varovaní Ruska pred útokmi na Slovensko? Jeho jednoduchosťou? Narkotikami?

https://www.trend.sk/spravy/varujem-rusko-pred-tym-aby-prekrocilo-rubiko...

Možno si jeho slová vysvetliť takto: Naša (Naďa, jeho "spojencov" a vlády) politika zaťahovania slovenského územie do vojny proti Rusku je úspešná.

Spomíname si, ešte minulý týždeň, ako z USA nariadili, že máme svoje Migy odovzdať Ukrajine. Na Slovensku nikto-nič a tu správa (direktíva), že šup so stíhačkami chochlom:

https://www.nytimes.com/live/2022/04/30/world/ukraine-russia-war-news/sl...

a Poliaci zatiaľ takto:

Poland may guard Slovakia's air space when it grounds MiG-29 jets - ministers
https://www.reuters.com/article/ukraine-crisis-jets-slovakia-idUSL5N2WR594

Akože naše nebo majú chrániť útočníci? Jarkova demilitarizácia armády je spôsob ako nás odovzdať napospas susedom?

Kde sa vlastne zoskupuje poľská armáda? Presuny zakázali nahrávať. Hej, normálne súčasná "poľská" elita pripravuje vojnu proti bývalému ZSSR a národu rozkázali "nevšímajte si to":

„V Poľsku a ďalších krajinách je v rámci cvičení poľskej armády a jej partnerov zvýšený pohyb vojenských kolón. Každého, kto sa stane svedkom prejazdu kolón, žiadame, aby si dal telefón do vrecka. Naša výzva obyvateľom – nevšímajte si to.“ Poľská televízia vyzýva občanov, aby dodržiavali zvýšené utajenie a nezverejňovali na sociálnych sieťach žiadne fotografie vojenskej techniky, ktorá sa pohybuje krajinou.

https://t.me/newsfrontsk/7740

"Poľská" elita národu: "Časť z vás ideme zlikvidovať, ignorujte to"

Národ: Nie, mi vojnu s Ruskom nechceme.

"Poľská elita": Vy opice, dezoláti zaostalí, vojna je dobrá vec, nerozumiete tomu.

nové