"Vedzte, že sa to potom zmení a bude sa to týkať vás"

Globálne problémy a globálna politika zreme smerujú k tomu, že na Slovensku, čo sa týka spoločenských štruktúr a pomerov, naozaj nezostane na kameni kámen. Ale okrem toho k chaosu a bezbrannosti spoločnosti výrazne prispieva aj Špeciálna prokuratúra, ktorá obžalúva a zatvára politikov opozície.

Včera bol prepustený z väzby Robert Kaliňák.  Bol vo väzbe pár týždňov vrámci obvinenia za to, že s Robertom Ficom hovorili na tlačových konferenciách pravdu o daňových podvodoch Matoviča a Kisku.

Nebudem tu opakovať triviality a známe veci o tom, aký je dnešný americký vazalský režim na Slovensku. Každý ho už pozná (a ľudia sa delia len na vnútorne slobodných a na tých, čo nepríjemnú pravdu (v sebe) ešte atále potláčajú. Vyberiem len jednu vetu, či časť vety, čo Kaliňák povedal k téme hrubého väzobného veznenia bez možnosti obrany smerom k novinárom:

"... vedzte, že sa to potom zmení a bude sa to týkať vás"

Viď článok s videom

Nemyslel to ako vyhrážku, hovoril o tom, že monštrum, keď zožerie svojich hlavných nepriateľov, začne požierať aj okolostojacich. Tak to je. Ale platí aj to, že sa garnitúra pri pákach zmení a potom naozaj začne požierať aj druhú stranu. A vlády sa menia častejšie, než sa zdá. 

Takže naozaj, kolaboranti a pokryteckí občania, potom bude požierať režim aj vás.

 

 
ilusion

Kali vie, o čom hovorí. Aj oni vytvárali NAKY a KAKY proti extrémizmu a teraz idú po nich ich vlastné výtvory.

nové