A vrahom je...

Bola to zvláštna jeseň na nemecko-švajčiarskom pomedzí. V ospalom regióne, kde sa nič dramatické nedeje, niekto kúsok od Endingenu znásilnil a zavraždil 27-ročnú Carlu G. Šla si ako obvykle zabehať do lesa a už sa nevrátila. Nemecká polícia postupovala kolínskym štýlom, zavedeným od pamätnej silvestrovskej noci. Prípad by riadene zaspal, keby o tri týždne neskôr nedošlo kúsok od Freiburgu, vzdialenom asi 30 kilometrov od Endingenu, k vražde 19-ročnej študentky medicíny Marie L. Vracala sa zo študentskej žúrky na bicykli a domov už nedorazila. Niekto ju znásilnil a utopil. Aj tento prípad by zrejme polícia riešila rozhadzovaním rukami "nič sme nenašli, nič nevieme", keby sa za skratkou priezviska L. neskrývalo meno Ladenburger. Polícia preto konať začala a aj s využitím DNA analýzy vraha našla. Je ním 17-ročný Afganec. Úbohý "utečenec" sa ilegálne votrel do Európskej únie minulý rok. Vzhľadom na vek - i keď u 17-ročných Afgancov nadupaných do Európy panujú o ich skutočnom veku oprávnené pochybnosti - dostal štatút nezletilého migranta bez sprievodu a bol pridelený do starostlivosti slniečkarskej nemeckej rodiny. Pri vyšetrovaní vraždy ho prezradil jeho extravagantný účes, kombinujúci vyholené časti gebule s dvadsaťcentimetrovým konským vohonom, namaľovaným na blonďavo, ako inak. Chlp z účesovej kreácie sa zachytil na šáli obete. Potom už polícii stačilo posťahovať zábery z CCTV vo Freiburgu a prísť si po zmrda "domov" do nemeckej rodiny, kde si pokojne pelešil.

Prečo toľká hektika a dokonca i výsledky pri vyšetrovaní znásilnenia a vraždy Marie L.? Pretože študentka medicíny nebola hocijaká pobehajka Carla z Endingenu, ale dcéra Clemensa Ladenburgera, elitného právnika z Európskej komisie. Ten sa nielenže angažoval pri obohacovaní Freiburgu a okolia o ilegálnych migrantov a vyžadoval od svojej rodiny, aby chodili ilegálom posluhovať, ale sa hlavne ako právnik EK pričinil o také ohýbanie paragrafov, aby bol nájazd stotisícov ilegálov z najpodivnejších štátov sveta (momentálne ich Nemecko eviduje 104) hodnotený ako najvyššie dobro, aké mohlo EÚ postihnúť.

A tak zostáva konštatovať jediné. Vrahom Marie L. je... jej vlastný otec Clemens Ladenburg.

Rodina, v ktorej žil tzv. nezletilý migrant bez sprievodu, samozrejme nezabudla bľabotať, aký bol príjemný a milý a bezproblémový. A čo si mysleli? Že im bude s penou u huby zhadzovať pyjom zrkadlá a obrazy? Sú títo vzdelaní Nemci v skutočnosti takí blbí, že nechápu, že ženy sa po afgánskych dedinách pohybujú ako neforemné baly bavlny pre vlastnú bezpečnosť? A čo vôbec vedia Európania o geneticky podmienenej miere násilia na Blízkom Východe, Afganistane, Pakistane, v severnej Afrike? Nič. Nikoho to nikdy nezaujímalo a nezaujíma. Ale o to viac nás psychopati z Bruselu nútia rozďavovať tejto nebezpečnej násilníckej vlne dvere kontinentu, kde dievčatá jazdia po večeroch na bicykloch bez sprievodu.

Clemensovi Ladenburgovi zostali ešte dve dcéry. Uvidíme, či sa vo svojej nemeckej vlasti dožijú promócií. Alebo či im ich európske rodisko tatík už zasvinil tak, že sa v záujme zachovania zdravia a života budú plížiť po Freiburgu popri stenách zabalené v burkách, pretože nemajú mužský doprovod. Tatík je v Bruseli a vypracováva právne analýzy distribúcie násilia rovnomerne po celej Európe.

Keby sa bol Clemens Ladenburg zachoval ako chlap a vykopal ilegálov z EÚ, možno by sa mu podarilo dostať za čiaru kopancom do hlavy práve toho zvera, čo mu znásilnil a zabil dcéru. Ale to by musel byť Clemens Ladenburg normálny človek - a nie zasraný bruselský právnik.

 
Clemens Ladenburg
 
ilustračná fotomontáž z webu
 
Norman

Za tieto vraždy je zodpovedná osobne Merkelová.

Ako vidno, karma sa nevyhne ani najväčším bruselským zverom. Ak ich osobne neobesia ich občania, tak im zvery vyzabíjajú ich deti.
Ak sa toto môže stať vysokým bruselákom, čo myslíte sa stane s deťmi bežných občanov? Aha, viem, vaším deťom sa to nemôže stať.

Sinuhe

Sú títo vzdelaní Nemci v skutočnosti takí blbí, že nechápu, že ženy sa po afgánskych dedinách pohybujú ako neforemné baly bavlny pre vlastnú bezpečnosť?

Odpveď: áno sú. Podobne ako aj Rakúšania, ktorí si presrali v dnešných voľbách a zvolili notorického vítača.
.

Náhodný okoloidúci

Ak si niekto myslí, že tatík po brutálnej vražde mladej dcérenky otočí a dostane rozum, tak je ešte naivnejší ako tupí vítači. Naopak - tatík sa ešte viac utvrdí v "potrebe" vítať a "integrovať" "migrantov". Alebo skôr krimigrantov.

Norman

No, nik nehovorí o otočení - proste sa zrúti a niekde skôr či neskôr zdochne - to by som od neho očakával.

Vieš, tamtie typy sú tvrdé, len keď sa jedná o straty druhých. Akonáhle sa jedná o ich vlastnú krv, a konieckoncov ich vlastný status (lebo neznásilnili len jeho dcéru, ale aj jeho samého, jeho image), tak už to vôbec nie je také ľahké.

Ako malý príklad ma napadá tá slovenská politicky korektná moderátorka (či čo to bolo), ktorá bola angažovaná a rasovo korektná až do chvíle, kým jej cigáň nedupal priamo po povale. To si pustila pár slov nie do gatí, ale do Twitteru a už sa to viezlo. Nemusela otočiť, bola otočená a vyhlásená "za rasistku".
Samozrejme, že sú to zhnité bezcenné jablká. Ale predpokladať, že budú ďalej fungovať, ba že zatvrdnú - to ich preceňuješ.

Náhodný okoloidúci

Keby sa v ňom prebudil zdravý rozum a začal by sa vzpierať, zasiahnu bruselskí súdruhovia a nasmerujú ho na jedinú správnu cestu k farebnejším zajtrajškom.

Norman

ARD o tejto správe, ktorá inač hýbe novinami v Nemecku, v sobotu neinformovala. Asi pre istotu.
A načo to aj dávať do správ, veď zdochla len jedna Nemka, žiaden čierny bastard utopený vlastným tatkom na mori.

Hnus.

do archívu
http://www.faz.net/aktuell/feuilleton/medien/tagesschau-berichtet-nicht-...

Náhodný okoloidúci

Netreba zabúdať, že obrovský podiel na prisťahovalectve majú podnikatelia, ktorí sa snažia získať čo najlacnejšiu pracovnú silu aj za tú cenu, že vlastných vyhádžu na ulicu a pošlú na pracák. Nemecko je žiarivý príklad - ako si podnikatelia dovážali Turkov.

A znie to neuveriteľne - možno som to tu už písal - miešačom kultúr dokonale vyhovovalo postavenie berlínskeho múra. Kým nestál, DeDeRóni utekali cez čiaru a plnili západnému kapitalistovi potrebu lacnejšej pracovnej sily a západný kapitalista nemal dôvod volať do západného Nemecka počerných pracantov. Ale keď sa postavil berlínsky múr, prítok DeDeRónov sa takmer zastavil, kapitalistovi sa nedostávali lacné pracovné sily a to bol ten správny okamih pre začatie úchylného plánu grófa Coudenhove-Kalergi prostredníctvom dovozu Turkov a černochov.

Ľubov

nemyslím si,že bežným nemeckým vítačom ide o peniaze.Toto dievča,tá Maria,o pol druhej v noci ide s a m a a na bicykli ,je to normálne? A čo tie jej priateľky,sestry,a nakoniec,museli tam byť aj nejakí chlapci,spolužiaci a čo jej mater? Tá si pokojne chrápala,alebo čo?Mohla ísť aspoň taxíkom.
To je nemyslitelné,aby 18 ročné dievča išlo domov nad ránom samé , to nie je v poriadku.A v takých časoch.

Niet v nich žiadnej prirodzenej ostražitosti,akoby stratili základné inštinkty.Kto toto urobil?

Rosemary

Ludska psychika ma nesmierne rafinovane a nepochpitelne zakutia:)))

Rosemary

Jazda na bicykli po polnoci... Jej posledny odkaz...do tmavej noci, kde mesiacik ma svietit na cestu a kde na nebo rozhodil Boh miliony briliantov zadarmo, pre krasa a potesenie...

Rosemary

Ang klaveska

Ľubov

Rosemary,bolo to veľmi nemúdre konanie.Veď Ty dobre vieš,ako to myslím.Niekedy sa tomu zabrániť nedá,ale to nebolo v prípade tejto tragédie.Zabrániť sa dalo.

Náhodný okoloidúci

Na Nemcov sa ako psychomanipulačný prostriedok používajú pocity viny za holo... holo... no, holobriadok to asi nebude, ani holografia... A tak bežný Nemčúr má smrteľnú hrôzu z označenia za rasistu, radšej obetuje vlastný život a životy vlastných detí, len aby bol dobrý slniečkový. Alebo drží jazyk za zubami a bojí sa vlastných myšlienok.

Niekoľko odkazov zo zaujímavého blogu:
https://diskuter.wordpress.com/2016/11/05/v-dosledku-imigracnej-vlny-zac...

https://diskuter.wordpress.com/2016/08/04/nemecko-zaziva-tretiu-vlnu-pol...

A predovšetkým tento je zaujímavý:
https://diskuter.wordpress.com/2016/04/02/hootonov-plan-ako-nechat-zmizn...

Rosemary

Sa vratil!

.... K tomu videu s konmi...tak is to Mojzis vyviedol svoj narod z egyptskej krajiny cez Cervene more. Mno.... Snad ma za to neukamenujete:)

Náhodný okoloidúci

Ako som už dávnejšie čítal, v rozsiahlych a podrobných egyptských archívoch a záznamoch sa nenašla ani jediná zmienka, že by tam vôbec niekedy nejakí otroci samovyvoleného pôvodu boli a pri archeologických výskumoch na Sinajskom polostrove na trase údajného putovania sa zasa nenašli žiadne stopy a zvyšky, ktoré by sa dali k domnelému putovaniu priradiť.

Rosemary

Egypsky archiv...vzbudzuje to usmev
Kazdy niecomu verime.

Náhodný okoloidúci

Egypt... jeho tajomstvá... záhada pyramíd... faraóni a múmie... Tutanchámonova kliatba... krokodílie súdy... Atlantída... tak dobre sa o tom číta...
Ale len výnimočne osvietení jedinci, ako som napríklad ja :D, si uvedomujú, že riadenie takej rozľahlej a mnohovrstvovej spoločnosti, ako bola staroegyptská, si vyžadovalo rozsiahly štátny aparát a vysokú úroveň byrokracie. A z toho vyplývala aj potreba vzniku písma, dokumentácie, záznamov... Nielen mytológia, ale aj zákony, medzinárodné vzťahy, pracovno-právne vzťahy a dokonca aj demografia. Vzhľadom na geografickú blízkosť sa určite nejakí samovyvolení vyskytovali aj v Egypte, boli a sú rozlezení všade, ale príbeh je čistá fikcia.

Ľubov

egyptské dejiny skrývajú návod,ako môže civilizácia existovať a byť funkčná tisícročia.
A to je myslím aj podstatný dôvod,prečo sa na oficiálnu históriu nemôžeme viac dívať s dôverou.Klamú nás,aby sme sa nič nenaučili,čo za niečo naozaj stojí.

Chcela by som teraz pripomenúť autentický príbeh staroegyptských manželov,ktorý je zvečnený v ich hrobke .Pochádza z 20.dynastie(Ramzes XI) a je velmi pôvabný.Manželia zo strednej triedy,on, Nebnefer správca stajne,ona,Nanefer,speváčka v chráme,spokojný,no bezdetný pár.Pretože on mal obavy,že ak umrie skôr,ako jeho manželka, bude vydedená,rozhodol sa pre nezvyčajné opatrenie,adoptoval si ju ako jedinú dcéru.Hľa,obavy o dedičstvo,aké súčasné."Dcéra" skutočne zdedila slušný majetok a žila ešte 18 rokov po jeho smrti.Je zapísané,ako príbeh pokračoval.Nie,nebola chamtivá.Usúdila,že je spravodlivé,aby z majetku mali prospech aj všetci príbuzní,ktorí sa chovali slušne. Keď sa najmladší manželov brat zamiloval do jej slúžky a mal s ňou tri deti,adoptovala si ho ako jediného syna.Potom mu odovzdala celý majetok,zdedený po manželovi.
Na záver pisár ďakuje Maat,za nádherný príklad ,keď velkorysosť a vďačnosť sú v rovnováhe.

Rosemary

Aj keď sa to naozaj dobre číta a počúva. Hieroglyfy určite vznikli z praktickej potreby a staroegyptania boli ušľachtili. Pyramídy ale nestavali oni sami. Taká vyspelá spoločnosť jedňoznacne potrebovala širokú bazu otrokov ako hrubú fyzickú silu a oni si ako čerešne na torte užívali výsledky prace más. na o písať o otrokoch? Kto sa o nich zaujíma? Nikto. Veď nevedeli citát.( tá Slovenska klávesnica je fakt zaujímavá)
Skrátim to: Starý zákon je tiež svetové dedičstvo . Zidia boli otrokmi v Egypte, transformácia staroegyptskej spoločnosti na novú arabskú egyptskú bola taká rýchla a drastická, aká bude aj transformácia starej Európy bieleho muža na novú Európu arabského muža. Na archívy sa tá už nebudem mat šancu po pár tisícoch rokov opýtať , ale čaká ich ten istý krutý osud.

Sinuhe

je úplne reálne. Napríklad Šlojmo Sand (mimochodom profesor Tel Avivskej Univerzity, odkiaľ ho tuším pre politnekorekt názory vykopli) uvádza, že staríEgypťania boli až obsedantní archivári a všetko si zapisovali. Nielen to, ako sa volali deti susedného kráľa Hyksósov, ale ešte aj také detaily, ako sa volali jeho obľúbené kone. Ale o samovyvolených otrokoch či radcoch ani ťuk....
Nedávno som sa dočítal (zabudol som, kde to bolo, asi v Historickej revue), že v akomsi staroegyptskom spise sa konečne podarilo nájsť nejakú zmienku, ktorá sa pravdepodobne týkala samovyvolených. Nuž asi toľko. Prof. Šlojmo Sand na okraj týchto úvah uvádza, že celý epos Židoch v Egypte (a nielen toto) bol vycucaný z prsta partičkou veci oddaných spisovateľov dakedy okolo r. 15 pred n.l.

Náhodný okoloidúci

To sa tak zvykne robiť - že spisovateľ zasadí vymyslený príbeh do skutočných reálií, do skutočného mesta, do skutočných ulíc, do skutočných udalostí.

Rosemary

Vy predsa všetko viete, všetko poznáte, aj to čo bolo pred 5000 rokmi, aj to čo bude.
No parada.
Heh, len taká maličkosť: na tuto webovú adresu nechodí nikto zo Slovenska. To je už ako možné, priatelia? Ha?

Buheh

ešte nemajú internet. Tak preto.

Ľubov

Ty si písmak,daj nejaký typ na knihu pod stromček:).
Dodržiavam tradíciu,že na Vianoce kupujem zásadne knihy iba od slovenských autorov,každému jednu,čiže štyri.Môže byť aj česká,pretože ma zaujíma Petr Hájek.Už je nová Archa od Rostasa,nový Karika o záhadných zmiznutiach ľudí v tribečských horách (bojííím),ale ak by si mal nejaký dobrý nápad,potešíš ma.Ď.

Buheh

To si mi veľmi polichotila, ale myslím že som úplne nesprávna osoba, pokiaľ ide o toto. Ja dosť slabo čítam a už na to ani dobre nevidím. A vzhľadom na momentálnu fázu mojej existencie ani nemám čas čítať, poslednú knihu som prečítal pred pár rokmi. A keďže aj publikujem pomenej, tak žiaľ, na Slovensku ani neviem o nejakej kvalitnej literatúre v ostatných rokoch. Naposledy keď som sa o slovenskú literatúru zaujímal, tuším vtedy leteli René mláďenca príhodi a skúsenosťi. Ale odvtedy pochybujem, že by tu niekto niečo poriadne napísal.

Ale ďakujem za dôveru.

Rosemary

Nevedela som spravne zavesit prechadzka juni koment. Znie today cynicky, ta zla sprava o vrazde tohto uslachtileho dievcata ma rozplakala. Hnup tatko. To dievca zomrelo potupnou smrtou doma....doma....vo svojej krajine, rukou nejakeho nomada...ake kruto nezmyselne!!!

Náhodný okoloidúci

Toto som dnes našiel na Wikipédii a je to naozaj poučné.
https://en.wikipedia.org/wiki/Melanin_theory
"melanin, the dark skin pigment, gives blacks intellectual and physical superiority over whites"
"Melanín, tmavý kožný pigment, dáva čiernym intelektuálnu a fyzickú nadradenosť nad bielymi."
Hej, preto doteraz nosia náklady na hlavách a nevedia si sami vyrobiť ani koleso.

Ema

ubytuje sa v nemeckej rodine, ktorá na ňu nafasuje 150 eur denne ... a systém sa tvári, že je všetko v poriadku.

http://www.stern.de/panorama/stern-crime/stern-exklusiv--mutmasslicher-m...

To je skutočne škandál.

(Len stručne: afgánsky bastard, ktorý v októbri znásilnil a zavraždil vo Freiburgu19-ročnú študentku Mariu Ladenburger sa v roku 2013 na gréckom ostrove Korfu pokúsil o vraždu 20-ročnej študentky, ktorá prežila len zázrakom. V Grécku v roku 2013 uvádzal, že má 17 rokov. Dostal 10 rokov basy, ale na jeseň roku 2015 už bez problémov žiadal o azyl v Nemecku, kde uvádzal, že má 16 rokov.)

V každej normálnej spoločnosti by tú beštiu okamžite a bez kecov popravili.

Náhodný okoloidúci

V diskusii pod článkom na Zvedavcovi bol odkaz na veľmi zaujímavý a poučný článok okrem iného o tom, ako nás vnímajú moslimovia a prečo nám robia to, čo robia.

http://tadesco.cz/evropskou-unii-vedou-lide-s-mentalitou-otroku/

Odporúčam na hlavnú stránku ako "extern".

P.S. Prevzatý bol odtiaľto:
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/12/13/evropskou-unii-vedou-lide...

nové