Vraj sa máme pripraviť

 Že na čo? Na hrozbu zelených mužíčkov. Odkázal nám to americký generál Philip Breedlove...

...prostredníctvom nemeckého Die Welt. Prečo nám to neoznámi nemecký generál? Už zas :)

***

Veď hej. Pripravíme sa. Nejaký sapík sa už nájde. Pre prípad, že sa tu zjaví Breedlove.

No ale vážne. Sme pripravení. Po rusky vieme.

s1

Ten posledný odkaz ma zaujal. To OSN má už aj na to úrad:

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Office_for_Outer_Space_Affairs

Je to hneď vedľa, sedia vo Viedni :)

baloo

tak by sa úrad pre turistický ruch Perly na Dunaji mal pomaly chystať na túto udalosť. Však určite minimálne desattisíce čurimedánov dôjdu sa odfotiť so zelenými / šedými (nepíšu, ktorí prídu) mimoňmi - temín "mimoň" je © môj syn. No minimálne po NZ / TT / SE by malo byť všetko vypredané, mohli by vymyslieť aj doprovodné akcie, ako dupanie zelí, olympiáda s disciplínami ako rylovanie na 100 metrov, flusanie do dialky a pod. To by boli hneď príjmy do Robovej kasy, možno by ešte aj so zdražením cigariet počkali. Chvíľu. A pred Apokalupsou načo zlacňovať veci, kým budú na teba tak nasratí, že ta chcú obesiť aj tak už bude po funuse.

s1
Prosím ťa, aká "apokalupsa"? To už aj ty vyťahuješ biblicko-kresťanské motívy? Veď na to tu máme "bojovné" prasiatko :-) Ďalej je zaujímavé, ako sa vo vlákne o OSN a mimozemšťanoch objavil Fico. Pripomína mi to otváraciu slávnosť Letných olympijských hier 2012, keď sa komentátor počas nástupu rakúskej družiny dostal až k Anšlusu, 3. ríši a holokaustu. Bolo cítiť, že ten text písali londýnski sionisti.
Náhodný okoloidúci

Aká bude reakcia na neoznačených vojakov z USA?

Náhodný okoloidúci

GPS by som teraz nekupoval, ak sa niečo zomelie, najprv si to odskáču základne NATO a lietadlové lode, ktoré môžu ohroziť Rusko, a hneď za nimi špionážne a navigačné satelity.

Buheh

kóšer nožíkom. Máme ich tu a vieme, ktorí to sú. Ríša klamu a lži bojuje tak ako je jej vlastné. Ak nemôže niekoho bezpečne prevalcovať mnohonásobnou presilou, do rovného boja sa nepustí – radšej použije zradcov, agentov, panáčikov.

Technológie sú iné ako v prípade otvorenej vojny, ale cieľ i výsledok je napokon ten istý: zničená, rozložená a zotročená krajina.

Sú tu medzi nami. Pešiaci, jazdci i dôstojníci. Nevedomky zneužití hlupáčikovia, klasickí janičiari i nositelia know-how. Každý z nás tu prítomných by ich vedel vymenovať za tucet.

afinabul

Dávam to na blog, tunaky už mi to zmizlo:
http://afinabul.blog.cz/1408/vztah-k-zidom-sa-vedie-cez-poznanie

admin

nič tu nie je, napíš podrobnejšie, v čom je problém.

s1
PROSIM ZDIELAT - JE TO VELMI JEDNODUCHE - NARODY EUROPY VEDU NA BITUNOK VOJNY S KLAPKAMI NA OCACH - PRETO ANI SLOVAKOM NIKTO NIC NEPOVIE - O PRIPRAVACH NA UCAST SR VO VOJNE S RAMCI NATO - O PLYNE - O CUDZICH VOJSKACH KTORE US DAVNO TU - O NAVALE UTECENCOV A NIE IBA Z UKRAINY - O MAJDANOCH A MASAKROCH KTORI PRIDU AJ SEM - VY CAKATE OD MEDII PRAVDY ALE SU TO IBA ASISTENTY MASAROV KTORI MAJU ZA ULOHU DOVIEST VAS OVIEC NA BITUNOK BEZ PROBLEMOV - VAM NEKLAMU LEBO JE TO ZBYTOCNA PRACA - AJ TAK DAVNO NIC NEVIETE - VAM JEDNODUCHO SKRASLUJU CESTU NA BITUNOK - AK NAOZAJ CHCETE VEDIET CO SA DEJE MUSITE SLEDOVAT INY OBRAZ SVETA - KTORY JE MOMENTALNE NAJPRAVDIVEJSI V RUSKU https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=703430076379239&id=100...

nové