Vyhadzov

Brusel sa vyhráža Rumunsku pozastavením členstva v Európskej únii. Dôvodom je, že sa Rumuni chcú konečne zbaviť prezidenta Trajána Basesca, ktorý je vo funkcii od roku 2004 a urobil z Rumunska čiernu dieru Európy.

A čože je na tom Basescovi také cenné, že sa Brusel otriasa revom, lebo rumunský ľud ubližuje svojmu tzv. konzervatívnemu, ergo psychopatickému pohlavárovi, ktorý vládne Rumunsku iba krátkych 12 rokov? Nič menej ako to, že je dôležitým členom sionistickej mafie, vďaka ktorému Izrael rajtuje v Rumunsku ako vo svojej kolónii. O tom, do akej pozície voči vyvoleným sa dostali Rumuni aspoň čiastočne napovie nevyriešený prípad "adopcie" rumunských detí do Izraela, keď v roku 2001 žiadali rumunské orgány činné v trestnom konaní fyzickú kontrolu týchto detí v Izraeli - či žijú a či majú všetky telesné orgány. Bol to Basescu, kto to zastavil a vydláždil si hviezdnu kariéru. Ďalšie roky bežal business as usual, až v roku 2009 zas začali Rumuni drzo vyskakovať a žiadali preverenie praktík izraelskej kliniky na umelé oplodňovanie. Basescu to zastavil. Medzitým sa pod Basescovym patronátom búrlivo rozvíjala "obchodná", ale aj vojenská spolupráca. O vojenskom aspekte tuhého priateľstva sionistického prasaťa Basesca zas niečo napovie mysteriózna nehoda izraelskej helikoptéry v roku 2010, keď v rumunských horách otrčilo kopytá zopár príslušníkov IDF. Nikto Rumunom, ani ďalším členom EÚ doteraz nevysvetlil, čo na území EÚ robí izraelská armáda. Žiadne vyšetrovanie nebolo. Basescu ho zastavil. Vieme len, že Izrael si nahradil Rumunskom svojho strateného spojenca Turecko, ktorému pozabíjal nejakých civilov. A tak našiel náhradu - štát, kde zabíjanie civilov nikomu nevadí. Basescu to zariadi.

O mentálnom profile špinavca v roli rumunského prezidenta, pre ktorého Brusel hrozí Rumunom vykopnutím z EÚ je jeho nedávny výrok, že keď Izrael udrie na Irán, Rumunsko bude verným izraelským spojencom.

Ruka v ruke s Basescovou servilitou voči Izraelu prišla čoraz väčšia chudoba. "Konzervatívny" prezident na žiadosť nadnárodných korporácií tak brutálne a perverzne uťahoval Rumunom opasky, že situácia je tam naozaj na hrane.

A tak prišla vzbura.

Podarí sa Rumunom vybojovať si tento raz svoju ľudskú dôstojnosť? A dozvedia sa niekedy, čo všetko sa v ich krajine od nástupu Basesca k moci dialo?

Zostáva veriť, že Rumuni nie sú až tak zdegenerovaní, aby sa im to nepodarilo. A že Basescovi dajú to, čo mu patrí. Štranok. Napriek revu Bruselu.

 

Dabog

Preco 12 rokov? Ten americanom v zadku strceny chruno a byvaly komunista spojeny so Securitate je vo funkcii od roku 2004.

Rumuni by mu mali spocitat aj to, ze im totalne zlikvidoval celu flotilu obchodnych lodi.

Ema

Okrem toho, že tam vrazdil psov, ovládal v podstate celu krajinu.
Inak ten škandál s exportom rumunskych deti do Izraela a ich rozoberani na orgány bol tak vážny, že Rumunsko zakázalo zahraničné adopcie. Potrestaný však nebol nikto. A bola to samotná Clintonka, kto vybavoval, aby boli adopcie obnovené. Aká dojimava starostlivosť o rumunske siroty.

-eru-

ze Clintonke a nielen jej sa vrati vsetko to, co spachala.... bestia v ludskom tele... a to este pisme s ohladom na slobodu slova mierne... 

Ema

trápi osud americkej vojenskej základne v rumunskom Deveselu pri bulharských hraniciach, ktorá sa vďaka Basescovi potichu stala súčasťou povestného amerického protiraketového štítu. A tiež osud základne US Navy v Rumunsku.

Práve v týchto dňoch sa mal uskutočniť výber kontraktorov pre Deveselu, s prioritou pre firmy prepojené na Izrael.

To je pravý dôvod, prečo sa bruselská mafia ovládaná Američanmi vyhráža Rumunom najdrastickejšími krokmi.

Inak, keď už EÚ toľko bľabotá o demokracii - Basescu má mizivú podporu Rumunov a voľby, ktoré ho udržali pri moci, boli prosto zmanipulované. V Bruseli (a Washingtone) to veľmi dobre vedia.

-eru-

ak by Rumuni uskutocnili na svojom terajsom prezidentovi nieco na sposob Caucescu 2, ale pomaly a vyuzit skusenosti jeho izraelsko-americkych vzorov. 

Hillary a jej podobni su na ociach, ked bude zuctovanie, a ja verim, ze rychlo, doplati na to dokladne.

Norman

Už len akékoľvek jej angažovanie v takej podružnej oblasti je naozaj podozrivé - ba viac než podozrivé. Je usvedčujúce.

 

Žial, aj škandál s orgánmi Srbov v Kosove upadol do stratena. Ako sa volal ten francúzsky minister, šéf Doktorov bez hraníc, čo v tom mal svoje paprče? Neviem už ani ja. Potichu ho odložili a je ticho...

Potom že podporujte humanitárne organizácie.

Radšej aby človek ďalej ani neuvažoval.

Na zločincov sa zabudne - jediné, na čo ludstvo nezabudne, sú tresty. Je mi ľúto, že musím v nedelu ráno mať takýto krutý a provokačný postoj, ale je to čiste rcionálna úvaha bez emócií. Nik si dnes nepamätá Jakeša, ba pomaly ani Husáka, ani Brežneva, Honeckera, o maďarských či polských komunistických vodcoch ani nehovoriac ... ale navždy je zapísaná do historického povedomia Caucescova poprava.

Taky Heidrich bol tiež len jeden z druhotriednych vodcov Ríše - a predsa jeho meno a jeho príbeh dnes stále ľudia poznajú.

Chápete? Celá história je len záznam popráv. Individuálnych alebo  hromadných (takzvaná vojna), podla momentálneho "práva" alebo proti nemu, ale popráv. Nemožno sa čudovať, že to sem tam vytvorí nejakého preskočeného breivika. Skôr sa človek čuduje, že tych atentátov je tak málo.

Chcel som dodať smajl, ale nedodal som.

 

 

nové