Vyplakávajúci chudák v DenníkuN - Matovič už fňuká, že chce len jednoduchý život

Média dávajú Matovičovi široký priestor, aby podporili jeho a Lipšicovu čistku v polícii, ktorá sa onedlho začne. Lenže z trnavského psychopata už nič nevymačkáš, ani keď na neho posadíš riťou dopredu bombu Tódovú, ako to spravili v Nku.

Článok som prečítal celý, ale zhrnutie je jednoduché:

Magor, ktorý mal absolútnu podporu všetkých masmédii, kým nezačal koketovať s ruskou vakcínou, si teraz sťažuje práve na prestitútov. Tí sú všetkému na vine a "vypustili džina z flaše". 

Svojho "džina", svoju posadnutosť, aj dôsledne tituluje: "mafian" Fico (čo je azda na žalobu za nactiutŕhanie - ale ako vždy opakujem, príde deň).

Ani kopance Tódovej nepomohli - slovenský pacient vyhlásil, že "má radšej obyčajný a skutočný život". No hej, to je ten klasický obrat - keď je plne pri moci, tak je to arogantný krutý psychopat, neváhajúci - chichotajúc či pľačkajúc - posielať delú populáciu na front, alebo minimálne na test. Keď moc stratí, začína prosiť, že chce len obyčajný živôtik, svoj maličký, so svojimi miliónmi, so svojou bielou kobylou a jej detičkami ... Nie, pokiaľ bude na Slovensku čo len jeden zdravý muž, tak  žiaden "matovič" tu viac bez ochranky a bez strachu nebude môcť prejsť cez ulicu. To je pravá demokracia, akcieschopné obyvateľstvo, ktorého sa treba báť.

Všetci ľudia chceli len "obyčajný a skutočný" život, ale Matovič im ho zobral. Tu žiadne jeho prosíkanie a skučanie nepomôže, tým to bude len horšie a rýchlejšie.

A to isté platí pre viacerých iných. Nie preto, že to ľudia napíšu na web, ale preto, že je to proste objektívna realita.

Matovič teraz zrazu vyhlasuje, že sa možno do politiky nehodí. Pravdepodobne, ba takmer isto je to len jeho ďalšia lož, jeho ďalší podvod - ale aj ak by chcel teraz odísť, treba upozorniť - ľudia ako on odchádzajú z politiky iba nohami napred. 

 
Roland Edvardsen

Matovič vždy bol a bude chorý odpad. To už dokázal xkrát a je to úplne okaté - rozhovor s Tódovou to znova potvrdil. Skôr je na počudovanie, že sa v populácii stále nájde 7-8% takých, ktorí sú schopní stále ho voliť.
Je smiešne ako nadáva na novinárov, pretože práve tí ho vyrobili a výrazne mu dopomohli k 25% vo voľbách. A novinárska kasta určite nemá záujem na raste Fica. To je len nezamýšľaný dôsledok toho, že predtým dopomohli takému okatému chorému hovädu dostať sa k moci. A Matovič tiež opomína, že tódovci a iná čvarga v skutočnosti kryjú chrbát tejto vláde, sú na jej strane. Áno, Matoviča ako osobu pustili k vode (ako každý kto má elementárnu súdnosť), ale určite nie matovičovsko-kolíkovskú vládu globalistov.

Ema

Zatkli mu dodávateľov kokaínu.

Aj trnavského potkana si nájde.

Roland Edvardsen

Pre mňa však bol najväčší šok, že voličku a propagátorku SaS (a aj dílérku drog a profesionálnu štetku, ktorá, .o.i., fotila aj pre porno magazíny) Plačkovú sleduje cca 760 tisíc ľudí na Instagrame, čo je pomaly 2x toľko ako Čaputovú. Vrana k vrane sadá a toto sú novodobé vzory pre mládež a voličov SaS. Toto je skutočná tragédia Slovenska.

Rosemary

to je naozaj ta tragedia, suhlasim.

Norman

a svedčia o (ne)kvalite národa.
K samej plačkovej - infleuncerke,
https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/plackovej-sokujuca-pre...

slaven1

Svedčia hlavne o moci sociálnych sieti navádzať svojich používateľov na zlyhávajúce vzory, ktoré "followeri" zrkadlia zlyhávajúc tak vo svojich životoch, rozumej: elite nezavadzajú pri riadení (že prečo sa to robí).

Pošetri sebabičovanie na inokedy.

Norman

Sociálne siete skúšajú cenzurovať, ale v tom nie je podstata, siete samé nemajú až tak "moc navádzať". Problém je, že populácia sa nechá priľahko "zhypnotizovať". Ten problém je v mentalite a kultúre populácie, teda v hardveri aj softveri.

slaven1

S duševným fetom treba začať od malička, to ti povie každý díler. Facebook pripravil nejakú verziu svojej siete pre deti od 4rokov (teraz formálne až od 13 rokov).

https://www.rt.com/business/536017-facebook-halts-instagram-kids/

Nie každému sa to páči. Teda, vlastne sa to páči iba úchylákom z FB a ich akcionárom.

https://www.rt.com/usa/536294-blumenthal-rips-facebook/

V USA projekt prirovnávajú k cigaretovým gigantom, ktoré dlhé roky vedeli, že fajčenie spôsobuje závislosť a rakovinu.

Viniť národ z toho, že má chybu v software, keď na ňom pracuje takáto sofistikovaná, organizovaná skupina, je ako tvrdiť, že za totálnu opiovú závislosť Číny 1900 - 1949 si Číňania môžu sami. Alebo Slováci (a česi) 1900 - 1949, že sú chronickí alkoholici. Atď.

Mimochodom Čína pripravuje zákon zakazujúci "vývoz" kľúčových dát von z krajiny. Je to vraj potrebné na "normálne" fungovanie spoločnosti". Hmm.. v Číne sa tak skoro homovlajky po uliciach vešať nebudú.

https://www.globaltimes.cn/page/202109/1235543.shtml

The government will classify data into three categories, with general data which has limited social impacts, vital data that could threaten China's economic, social, cultural, cyber, ecological and nuclear wellbeing and compromise China's overseas interests, and core data that seriously threatens national security and could have major social and economic implications.

To "cultural" a "major social implications" treba čítať v kontexte LGTBizácie, rasistizácie, feminizácie... spoločnosti ktorá ide cez americký BigTech ako Google (YT), Facebook (Instagram), Apple, Microsoft (LinkedIn).

Norman

Netvrdím, že si za to môžu "Čínania" sami - ale bezpochyby, keby nevyrastali v kultúre, ktorá má tendenciu tolerovať "drogy", tak by "opiovému zlu" až tak neprepadli (vtedy, v 19. storočí).
Alebo, prepísané na našu realitu:
problém nie sú až sociálne siete, facebooky a instagramy, ale UŽ základná "domáca kultúra". To nie je obviňovanie obete, ale pomenovanie, kde by sa mali veci zmeniť, kde sa dajú zmeniť.
Sám správne hovoríš, že problém vzniká už v útlom detstve - a vtedy za to môžu rodičia a celková "domáca kultúra". Tá je slabá a hlúpa, tá bola stvorená už v predpočítačových časoch tak, aby boli ľudia ľahko ovplyvniteľní.

Možno v subkontinente Čína alebo v subkontinente Rusko dosiahnu úspechy filtrovaním/cenzurovaním webu, ale tu na Slovensku to nejde, respektíve sme ako celá Európa priamo uprostred - takže zostáva cesta pestovania odolnosti a nenáchylnosti na svinstvo, na "drogy" v reálnom aj prenesenom zmysle slova.

My nie sme Čina ani Rusko, aj tento bod je dôvod, prečo sa nemôžeme slepo držať ich metód a návodov (aj keď na to nie je treba upozorňovať, lebo, ako je všeobecne jasné, súčasní mocní sa ich držať ani nechcú - len nejaká alternatíva na webe sa takto mýli)

Dusanbe

"followerov", teliat - sa vraj normálne dajú kúpiť od takých vychcálkov, ktorí túto službu predávajú !
Ú

Roland Edvardsen

Aj keby mala dajme tomu polovicu followerov kúpených, tak stále je tu ukrutné množstvo ľudí, ktorí sa vyžívajú v sledovaní takých úpadkových "celebrít". Obdobný primitívny úkaz je aj zlodejka Mojsejová, pre zmenu zase volička Matoviča, ktorá zažíva come back na FB a vraj podľa Nka je to novodobá slovenská gej ikona, či čo (OMFG). Človek má aspoň dobrú predstavu odkiaľ sa berú voliči (a hlavne voličky) Kollára, rôzne obdivovateľky gýču a kačacích pyskov. Rovnako už nemôže prekvapovať, že niekto ako Matovič mohol mať 25% vo voľbách (k čomu mu dopomohla aj filmová žumpa Sviňa). Nízkosť a primitivita našej politickej scény sú tiež len odrazom celkového stavu spoločnosti.

Dusanbe

dostal rok basy nepodmienečne, za nelegálne financovanie svojej predvolebnej kampane !

https://www.bbc.com/news/world-europe-58729505

Trvalo to dlhšie, ale predsa !
Horšia správa je, že si to bude môcť "odsedieť" doma...

Neviete túto správu niekto poslať Kiskovi, alebo aspom linknúť na jeho Facebook ?
:-)))

nové