Wir schaffen das

V tábore Nizip v juhovýchodnom Turecku čaká na odchod do Nemecka - okrem iných - niekoľko stoviek špeciálnych migrantov zo Sýrie. Domácim európskym Nemcom nesú niečo, čo ešte nemali.
 
Mäsožravú leišmaniózu.
 
Tá sa po Sýrii a celom Blízkom východe šíri ako smršť a je pripravená na transport do Európy.
 
 
Verme, že leišmanióza sa bude v Európe integrovať lepšie ako jej nositelia a že sa v rámci prerozdeľovania ujde aj Slovensku.
 
Lebo ak nie, zas sa objaví kopa pošukov, vreštiacich o našej zaostalosti za Západom.
 
 
prasiatko Mlsko

Ema, ty musíš byť choromyseľná ak si želáš aby sme zomierali aj my tu na niečo tak hrozné!

Ľubov

Dokedy ešte budú skúšať našu trpezlivosť?
Čítala som na inom mieste článok o Rusku,o jave,ktorý bol nazvaný ruská renesancia.Ide o to,že čím viac tlačia na pílu,aby ich ponížili a zničili,tým viac dvíhajú hlavu.A naopak,keď ich tlapkali po pleciach,boli na tom najhoršie.
Chcela by som sa dožiť nemeckej renesancie.Možno nepoužívam tie správne slová,ale Vy mi rozumiete.Skúšala som si porovnávať esenciu,keď sa hrá hociktorá z nekonečnývh verzií Ruskej hymny,napr.Russia rock :) a hľadala som podobný ekvivalent na nemeckej strane. Bohužial,okrem futbalu je to takmer bez emócií, a bez slov.
No predsa som našla niečo nové,z roku 2015,nejde mi to prekopírovať,no rozhodne si občas Nemeckú hymnu vypočujem.

Ema

Som sviňa a celý čas tu nerobím nič iné, len propagujem čierny Flucht na zamorenie Európy.

Ľubov

https://www.youtube.com/watch?v=VeBYqL8nuSw

Je medzi nami niekto,kto by vedel slová napísať po slovensky,aspoň začiatok,ako je to správne?
Nemecko nad všetkým
Nemecko nado všetko
Nemecko nad všetkými -chcela by som to vážne vedieť presne,ďakujem.

Norman

Je to presne v tomto všeobecnm zmysle, ako aj u nás používané (aj keď dnes si to už ani nevieme predstaviť taký postoj ku Slovensku a v Nemecku je to vyslovene zakázané). Proste, "Slovensko nado všetko", v zmysle "moja rodina nadovšetko". "Nemecko je najlepšie na svete" - bežné vyjdrenie vzťahu v hymnickej básni.

O tom, že to je tento klasický a ľudový postoj, svedčí aj druhá časť hymny, kde sa spieva o "bežných" ľudových hodnotách ako "ženy, vernosť, víno a spev". Očividne nejde o žiadnu ťažkú mocenskú metafyziku, že áno. Iba ak by "ženy, víno a spev" boli prejavmi nacizmu :-)
(a možno aj sú:))

Celý preklad nájdený na webe, ale sedí presne, aj keď teda po česky:

Německo, Německo nade všecko,
nad všechno na světě.
Když stále v ochraně i vzdoru
bratrsky pospolu drží,
od Maše až po Klajpedu,
od Etsche až k Beltu –
Německo, Německo nade všecko,
nade všechno na světě.

Německé ženy, německá věrnosti,
německé víno a německý zpěve
zachovejte si ve světě
svůj starý krásný zvuk.
Nás podněcujte k šlechetným činům
po celý náš život –
Německé ženy, německá věrnost,
německé víno a německý zpěv.

Svornost, právo a svobodu
pro německou vlast!
K tomu všichni směřujme
s bratrským srdcem i rukou.
Svornost, právo a svoboda
jsou záruky štěstí –
Rozkveť v světle tohoto štěstí,
kveť, německá vlasti!

http://www.karaoketexty.sk/texty-piesni/hymny/nemecka-hymna-83310

Aj keď to dnes azda mnohí nevedia, respektíve si neuvedomujú, tak máme s nemeckými oblasťami výrazne podobný a spoločný historický osud. Všetky tieto naše oblasti boli jeden kultúrny a mocenský celok. Nejde tu teda o napodobovanie Nemecka, ale o náš spoločný osud, sme v jednom člne, máme v podstate rovnaké problémy - i keď povojnový vývoj od 1945 nás rozdelil a oni si viac dokázali (znova) vydobiť svoj životný štandard - za cenu ale väčšej prostitúcie s anglosionistami, za čo im teraz hrozí akútna otrava, sepsa.
Nemecké oblasti sú jadro Európy a potrebujú antibiotiká. Čo najrýchlejšie.
Niektorí navrhujú amputáciu ale ja to považujem za bllbosť, za posledný zúfalý krok, ak by sa muselo nechať Nemecko odrezať nechať zhniť. To potom už zhnije celá Európa, vrátane nás, celý Balkán a to je všetko, koniec.

Ľubov

ten Tvoj špecifický komentár ako pridaná hodnota. A druhá vec,že je to smutné,pretože realita je celkom iná,ako to mysleli v hymne.Keď už aj mňa,Slováka,rusofila,to tak štve,čo sa to deje s Nemeckom! Teraz tie slová z hymny,aké obyčajné,bez velikášstva,naozaj naša mentalita.Dofrasa,kedy sa už konečne vzoprú!

Norman

to vieš, následky prehratej vojny, systém špiclovania a potláčania akéhokoľvek odporu, ktorý tam zaviedli američania, a konzumná degenerácia, ktorá zadúša mnohých (tak, ako aj dnes u nás) sú silné faktory, ktoré bránia vzopretiu sa.
Podstatné je to, že tam je stále určitý potenciál, ktorý dokonca možno rastie. Je naozaj ťažko povedať, koľko ho tam je a ako sa prejaví. Je to ako so železným klincom - normálne je slabý, nepritiahne k sebe ani špendlík - potom okolo neho prejde magnet a zrazu klinec trvalo priťahuje všetko iné železo.
Ovšem závisí to aj od toho, aké je zloženie materiálu toho klinca. Či je dnešné Nemecko magnetizovateľné sa dá overiť iba reálnym pokusom.
A hlavne je problém nájsť ten prvotný magnet.

Isté ale je, že v Nemecku (a Rakúsku) prebieha hlavná fronta. Nie u nás, nie v Cechách či Polsku,Maďarsku, ale v Nemecku a Rakúsku. V našich končinách su sionistickí dobrosráči NESHOPNE TUPE GEBULE, ktorých "poraziť" nebude najmenší problém. na Západe je to iné, tam sú dobre prelezení a ozbrojení, neštítiaci sa ani otvorených vrážd.
Boj sa odohráva na Západe.

Ľubov

Ďalšie kľúčové slovo pre našu budúcnosť. Predstavujem si ho ako človeka,ktorý sa nebojí smrti,ten má magnetizmus. Ako v minulosti hovorili jangoví frajeri"strach a peniaze nikdy nemám",ale to bola len póza,všetci sa stále bojíme a túžime po peniazoch.
Ten prvotný magnet si teda predstavujem ako muža-politika,ktorý sa nebude dať kúpiť,ani zastrašiť.Teraz,keď nám hrozí,že sem skutočne dovlečú ešte aj lepru,bude to tu potom ako za Ben Hura :(. To sa nesmie stať.
Predsa sem dám pre ilustráciu jedno motivačné video,neviem si predstaviť,že by niečo podobné spievali naši speváci. Pozaliezali by radšej ako krysy kdekade.
https://www.youtube.com/watch?v=J7dreKYHY3U magnetizmus po rusky

Norman

to si to predstavuješ moc optimisticky. Žiaden jeden muž to tu nezmagnetizuje - na to treba energiu v globálnej kvantite. Stačí pozrieť do histórie a zistíme to, čo už mnohí pred nami - ľudská populácia sa zmagnetuváva vecami, ktoré nazýva "vojna a nešťastie".

Ergo - potom je okamžik na hýbanie magnetickým polom. Dovtedy škoda námahy, je to ako mávanie veslom v páchnucej stoke dúfajúc, že to z nej spraví bystrý rýdzi potok. Nie, ani poloboh Herkules nevláčil Augiášov hnoj sám, ale presmeroval tým smerom silu prírody.

Veru, príroda je mocná liečiteľka. Vyliečila aj dinosaurov.

Ľubov

Zmení sa svet až potom,keď všetci zdochnú,vrátane nás,alebo,ako hovorila Vilma Jamnická"jest aj iné riešenie". Po tom,čo som uvidela tričko,mám silnú chuť nechať to na konečné riešenie Prírodou.
Niekto ho musel aj namalovať,podložiť kartónom,zafixovať žehličkou.Dá to dosť roboty,poznám túto techniku. To naozaj nie je človek, ten,v tom tričku,ani ten,čo ho urobil ,to si musíme uvedomiť.To ako máme žiť s niečím podobným v jednom priestore? Veď to je nemožné!
Moja otázka:
Koho viac nenávidí svetový sionizmus? Slovanov,či Nemcov? Aj keď to beriem 50 :50,občas sa mi predsa len zdá,že Nemcov viac.Ostáva mi optimisticky si predstavovať spoluprácu Ruska s Nemeckom,je to spoločná fronta,keď sa už o tom bavíte.

Ľubov

Stále musím myslieť na to tričko.Jednoducho,vyzerá to na ženskú robotu,možno nejaká p...a z okolia Lorenca sa tým aj živí,maľuje tričká na predaj ,to by sa dalo zistiť. Veľmi rada by som zverejnila meno "tvorcu"

Norman

určite je aj iné riešenie, ale na dinosaurov netreba zabúdať. Je to jedna z možných ciest.

 

Ale ku konkrétnemu: sionizmus (a jemu podobné ideológie, mýtologie) nenávidia každého, lebo sú nesamostatné, a teda menejcenné

 

Satan Šofér

Omyl, v USA! Treba pozorne sledovať tamojšie prezidentské voľby! Témy, prejavy, brutálnu mediálnu kampaň proti Trumpovi.

Toto je skutočná časované bomba:
https://en.wikipedia.org/wiki/Demography_of_the_United_States

Norman

USA sú samozrejme jadro problému, ale ja som predsa hovoril o európskom fronte. Nech už sa to v USA bude vyvíjať akokoľvek, tu v Európe máme vlastnú frontu a tá je hlavne v Nemecku, rakúsku, Francúzsku. Británia nekope za nás a nech si to rieši sama. Ak to na tejto fronte dopadne dobre, zvyšok sa prispôsobí bez problémov.
Ak sa to bude v USA meniť, Európe to prospeje, lebo o to menej nám ti tupí americkí zmrdi budú škodiť. Ale tak či tak si budeme musieť vykonať svoju časť práce. A tu si vykonáme pri akomkoľvek vývine v USA. Pretože tam to tak či onak dobre nedopadne.

Satan Šofér

http://hnonline.sk/svet/671562-skepsa-a-bezmocnost-drviva-vacsina-americ...

Je to na dlhú trať, ale výsledok môže byť rôzny:

1. Najpravdepodobnejší je nastolenie fašistickej diktatúry v USA;
2. alebo úplný chaos s katastrofálnymi dôsledkami na stabiitu vo svete - prenesie sa okamžite do Európy.

Je to globálny jav, systém sa rúca a otázka je iba prognóza časovej osi spomenutých udalostí.

Aký systém bude nasledovať ? Bude sa striedať obdobie chaosu a diktatúry v rôznej forme, čiže nič nového pod Slnkom. Na Slovensku bude veľký vietor z toho, ako budú oportunisti obracať kabáty.

Norman

Amerika má veľký vplyv na Európu, priveľký a príliš negatívny.

Chcem len upozorniť, že sa neblíži koniec sveta (aspoň myslím, že nie), blíži sa len zrútenie jedného hlúpeho krátkozrakého systému, ktorý by potreboval každých sto-dvesto rokov jeden nový kontinent - a potom by fungoval. Americký systém vznikol z toho a je založený na tom - objavenie a vyžratie jedného kontinentu. Presnejšie povedané sú to dva kontinenty a ešte presnejšie, snažili sa v nebývalej miera vyžrať a zožrať všetky kontinenty.
Ale nové kontinenty nie sú k dispozícii, a tak Amerika padne.

Nemá moc zmysel si robiť starosti,či to bude "diktatúra" - anglosaský svet bol VZDY diktátorský, jeho výmysel, tzv. "zástupná demokracia" je v realite len diktatúra namalovaná na ružovo, či dokonca nejaká "fašistická" - pokial vime, Mussollini z hrobu nevstane a jeho vnučka nemá záujem - čo to je, ten hrozný fašizmus? Boli azda diktatúry prvej polovice 20. storočia v Európe horšie, ako niektoré iné? Hu hu, zas zlé strašidlo a tabu pojem. Mne je v podstat e Mussollini a Hitler ukradnutý, podobne ako Stalin, Lenin či Churchil a iné jemu podobné svine - ale neodporúčam blačať tabu slová spolu s ovcami. Mne nik nejakým "fašizmom" strach nenaženie - už DNES sú tu oveľa horšie veci, ako desať fašizmov.

Amerika sa jednoducho prepadne tam, kam patrí - do tretieho sveta.
Aj India má atómové bomby a rôzny iný potenciál - ale je to a bude to tretí svet. To je aj osud Ameriky a ako sa hovorí - nech im v tom boh pomáha, aby sa v tej riti ocitli čo najskôr. Zaslúžia si ju. Dokurvili všetko, čo mohli, premrhali všetko, čo mali k dispozícii.

slaven1
..blíži sa len zrútenie jedného hlúpeho krátkozrakého systému, ktorý by potreboval každých sto-dvesto rokov jeden nový kontinent - a potom by fungoval. Americký systém vznikol z toho a je založený na tom - objavenie a vyžratie jedného kontinentu. Presnejšie povedané sú to dva kontinenty a ešte presnejšie, snažili sa v nebývalej miera vyžrať a zožrať všetky kontinenty. Ale nové kontinenty nie sú k dispozícii... Systém ide do vesmíru: Luxembursko plánuje v spolupráci s americkou firmou Deep Space Industries ťažiť nerastné suroviny z asteroidov.

nové