Zahynul vodca DLR Zacharčenko

Ruské zdroje oznamujú, že vodca DLR Alexandr Zacharčenko bol zavraždený výbuchom v reštaurácii v centre Donecka.

Zacharčenko bol výnimočne rozvážna, charizmatická osobnosť. Je ťažké v pár slovách vystihnúť význam podobných ľudí pre pospolitosť. Ale je vidno, že hydra sa nezastaví pred ničím, ani pred doslovne mafiánskymi metódami. Keď nemôže veci dosiahnuť inak, siahne aj k teroristickým činom.

 zacharchenko

 

Tieto globalistické sily, čo majú na svedomí aj jeho krv, sú tie isté, ako slniečkári "za slušné Slovensko" na námestiach. Aj oni sú zajtra schopní siahnuť k vraždeniu vodcov opozície. Keď budete mať nabudúce do činenia s nejakým takým ich aktivistom, myslite na to, komu a čomu vlastne slúžia, aké zlo je v reále za nimi. 

Smrť Zacharčenka sa stane trvalou pripomienkou, že s tamtými silami nejestvuje žiadne zamatové mierové riešenie. Oni vždy použijú aj to najkrvavejšie, ak majú príležitosť alebo ak majú prehrať vo férovej hre - vždy vtedy zvrhnú figúrky a začnú strieľať.

Zacharčenkova smrť takisto pripomína jeden aspekt mentality tých netvorov - ich nenávistnú posadnutosť osobnou pomstou všetkému vyššiemu a ušľachtilému, voči každej osobnosti. V Rusku pred sto rokmi rozpútali genocídu, pri ktorej bola doslovne vyvraždená alebo vyhnaná intelektuálna a duchovná elita ruského, ale aj ostatných národov. Toto je metóda, ktorú používajú a ktorou dusia národy - vraždením ich najlepších jedincov. Vraždením ich vodcov a symbolov - keď tie zničia, národ zostáva bez elity, bez hlavy, bez smerovania. Štefánik, Dubček a iní - už viete, prečo je Slovensko ako stádo? A už viete, prečo sú slovenskí politici takí zbabelci, od Husáka po Fica?

Pred pár dňami bol sviatok povstania a dnes je sviatok ústavy, ale aj deň začatia svetovej vojny. Tá ústava ale nevystihuje naše skutočné hodnoty a sme stále v povstaní, aj vo vojne. 

Ľubov

Budem si ho pamätať ako skutočného vojaka.Často zranený,prešiel Debalcevom,ale teraz si to poistili.Roztrhali ho.

Čo je však naozaj desivé,sú výkriky radosti tých,z druhej strany.To je naozaj koniec mieru.

Dnes v Košiciach sa sorosove zvratky zase aktivujú ,na nejakom pochode,pche,ale oveľa vážnejšie veci sa dejú v Chemitzi.

Prvého septembra vždy začínala škola,úbohé deti.

Ema

...že o stretnutí Normanskej štvorky k Ukrajine, o ktoré tak škemrú, nemôže byť momentálne ani reči. "Nastala vážna situácia, ktorú musíme najskôr zanalyzovať."
Zacharčenkovu popravu, ktorú spáchala špinavá pindoská Chochlovláda riadená globalistami, treba hlavne premietnuť do obmedzenia Putinovych výjazdov do Európy.

Náhodný okoloidúci

Už na prvý pohľad bol Aleksandr Zacharčenko poctivý, priamy, statočný chlap. Preto som zhnusený z toho, ako ho včera opísal vymletý novinárik na Aktualitách.

https://www.aktuality.sk/clanok/619423/kto-bol-zabity-sef-proruskych-sep...

Nie je dôvod nenávidieť Kyjev, ale je veľa dôvodov nenávidieť tých, čo Kyjev ovládajú.

Ešte pripomínam, že územie Donbassu Ruské impérium získalo ako korisť od Turecka, ktoré toto územie, samozrejme, nevyhralo v športke, ale obsadilo ho brutálnou vojenskou inváziou spojenou so zotročovaním obyvateľstva a tvrdou islamizáciou, tak, ako to Turci vždy vedeli a vedia. Následne toto územie už pod ruskou správou získalo názov Novorossija - Novorusko. V 20. rokoch 20. storočia Leninova vláda veľkú časť územia Novorossije administratívne aj s etickým ruským obyvateľstvom previedla pod správu Ukrajiny, aby zaostalá Ukrajina takto získala aspoň nejaké školstvo a priemysel. A úprimne treba povedať / napísať, že Ukrajina dokazuje, že si tento dar nezaslúži.
Zaslúženým trestom za vyvražďovanie etnických Rusov na Donbasse aj za vraždy ich vodcov by bolo medzinárodné uznanie samostatnosti DĽR a LĽR.

Rozhovor z 12.6.2014
https://www.youtube.com/watch?v=Mnl6qv885ds

Ľubov

toto je tuším telepatia.-).Presne tento článok od akéhosi A.Štrbu som sem chcela ráno dať.

Tieto ich úbohé podprahovky( Zacharčeno-typický pupkatý banícky robotník),akoby mohli niečo zmeniť.
Oni si hádam stále myslia,že majú nejaký vplyv na verejnú mienku.Nemajú,karty sú už rozdané.Okrem toho,hovoriť o baníckom elektrikárovi tónom,akoby to bola profesia pre retardov je veĺmi,veľmi rizikové.Môžu sa totiž objaviť prípady,že chlapec,ktorý nedokákal ukončiť učňovký obor inštalatér ,šiel na výšku,až ma to mrzí napísať,na pedagogiku.Osobne takýto prípad poznám.

Dobre,dám sem iný článok od toho istého autora,venuje sa v ňom niekomu inému
https://www.aktuality.sk/clanok/618233/kto-bol-mccain-antitrump-ktoreho-...

Je tu ale možnosť,že aj McCain bol popravený.Na satanistu umrel totiž príliš mladý.
Posledná otázka,čo ďalej....nič, naozaj iba čakajme.

Ľubov

https://www.facebook.com/%C4%8Cesi-a-Slov%C3%A1ci-podporuj%C3%BA-Rusk%C3...

Treba ísť na piate video nižšie, TV oplot tam vysiela zábery z rozlúčky obyvateľov so Zacharčenkom

Norman

Pohrebu Zacharčenka sa zúčastnilo 200 000 ľudí.

https://cz.sputniknews.com/svet/201809028000444-pochod-DLR-Zacharcenko-D...

 

je jasné, že ľudia si uvedomujú, v akom kritickom okamihu sa nachádzajú a že žiadne kompromisy so zmijou nakoniec nikam nevedú. Jediný mier pre Donbas je jeho samostatnosť, izolovanosť od Kyjeva. A to v každom prípade, aj keby došlo v Kyjeve k nejakému prevratu, zmene.

(poznáme to aj z česko - slovenských ťahaníc, dokonca aj pri nich sa osvedčilo ako výborne riešenie oddelenie, rozseknutie.)

nové