Zeman a protestantská etika

Miloš Zeman, všeobecne známy český politik ešte z kategórie hlavných agentov Západu pri prevrate 1989, mieni nasledovať svojho najbližšieho druha Klausa aj do prezidentského kresla. Dnes to oficiálne potvrdil.

K dispozícii je krátka prednáška na vysokej škole z apríla tohto roku,  ktorá zrejme odráža súčasné Zemanove dokríny. Zvyšovanie daní, dokonca progresívne (švédsky model) a zamestnanosť. Ako anekdota priam vyznieva jeho opakované spomínanie protestantskej etiky a toho, že sever prosperuje a juhoeurópske  katolícke štáty sa topia v dlhoch. Bolo by to pekné ... keby to po takom dlhom čase neznelo už tak triviálne, až to prekvapuje. Rovnako by vcelku stále ešte inteligentný Zeman bol zaujímavý protikandidát v porovnaní napríklad s priamym poskokom sionistických bánk Jánom Fischerom ... keby Zeman sám nebol v tomto bode tak hlboký a zadubený sionista.

Ale stojí za povšimnutie, že v súčasnej kríze, o ktorej nik nepochybuje a ktorá je hlavnou témou aj horeuvedenej Zemanovej prednášky, už sa tá závideniahodná stabilita severu nedefinuje ani ako "stredná cesta", ani "ako sociálnodemokratický model", ale sami starí sionistickí agenti začínajú spomínať iné parametre a faktory. Pravda, stále je to skryté ešte za mŕtvych klasikov (Weber) a za termíny náboženského razenia. Avšak náboženstvá nevytvárajú národy, je to práve naopak, národy tvoria charakter a profil svojich náboženstiev. A tak aj historický protestantizmus nie je nič iné, len prejav genetiky a ešte tak hlbokej tradície nadalpskej Európy. Nebyť tejto sily, ani desaťtisíc Luterov a milióny deklarácií nezaložía žiadnu novú sektu kresťanstva, a všetci sú doteraz s nadvládou Ríma spokojní, ako sú doteraz spokojni Juhoameričania.

Budme nároční - Zemane, je to málo. Je to neskoro. Protestantská etika už nie je heslo doby, protestantstvo sa dostalo už tam, kam ostatné židokresťanské sekty pred ním. Áno, tam.

Ale to Zeman a zemani vlastne vedia. Oni nikdy nie sú vo svojich funkciách na hľadanie ozajstnej cesty, ale naopak, na robenie zbytočných a podvodných kompromisov, na ponúkanie slepých uličiek či skrytých návratov, len aby ľudia nešli tým najkratším a najpresnejším smerom.

 

fon

„kresťanstva“, ktoré sa ešte nespozorované objavovali v pápeženectve, a umŕtvenie a zabitie veľkej časti germánsky rozprávajúcich, pre ktorých sa náboženstvom stalo hromadenie peňazí, podľa vzoru ich otca talmudského žida, prvý náboženský príkaz znel, kto má majetok je požehnaný Bohom, práca ako náboženstvo, práca namiesto náboženstva, prácou sa vyznáva náboženstvo. Zníženie dĺžky pracovnej doby a pracovného výkonu sa ukazuje ako vážny prešľap a odpadlíctvo od prejavovania viery, v tom má južná Európa náboženské nedostatky.
Protestantizmus je žido“kresťanská“ sekta v plnej výzbroji židovských výpadov proti kresťanstvu, má všetky náboje, čo sú potrebné, zneužitie Božieho mena proti Bohu, kult majetku, sebectvo, pažravosť, normanovi sa znepáčilo len to, že sa na nich pricucali židia. Protestantizmus bol vzburou v prospech satanovej synagógy, odkresťančením a požidovštením, židovský duch protestantizmom prestupuje.
Ak sa jedná o génovú podmienenosť, kdeže je vyústenie protestantizmu, sebaľúbej zrady, predsa v nacizme a churchillovi, búrskej vojne, priama línia ani nemohla zabočiť inam, skončila v protestantskom ľudožrútstve náletov na nemecko, protestantizmus je vojnou proti kresťanstvu aj pápežencom ale vojna má len jediného víťaza, preto sa protestantskí vzbúrenci vzájomne katovali.
Norman predstavuje natzingera akoby bol svojbytným, odlišujúcim sa, nevie, že jeho sekta vznikla pred 50 rokmi, opustila aj to málo, čo ešte držala v dobe pred koncilom, čo bolo neporovnateľné s dávnejšími časmi, presviedčať, že vraj Rím niekomu vládne to už je ozrutná neznalosť, ako sa to prejavuje, papík niekomu rozkazuje? Alebo sa vyhráža exkomunikáciou z pokoncilovej sekty, ak sa mu nevyhovie? Čo také hrozivé pre normana požaduje? Aké katolícke štáty? Čím sa katolícke líšia od protestantských? Židkovia vládnu v tých katolíckych, alebo aj protestantských?
Natzinger je možno menší veriaci ako norman, ale norman ho vidí ako svojho protivníka, ktorý mu chce niečo veľmi zlé nanútiť, sluha nwo natzinger je vraj kresťan, musí mať v génoch dajakú odchýlku kto tomu naozaj verí.

Norman

Je vás toľko a pritom 99% falošných.

 

Vlastne .. vlastne všetci ste falošní, milé Fon.

 

PS. Nevidím Nazingera ako svojeho protivníka. Nie som náboženský blázon.

 

PPS. Ale protestantom ... tým len daj, kurvám jedným :-)) Len do nich.)

nové