Zomrel McCain

Zomrel McCain, bývalý zabiják vo Vietname a kandidát na prezidenta USA. Všetci vieme, čo to bolo zač.

Ale aby sa nezabudlo, ešte aj fotka z jeho aktivít na Blízkom Východe. Teda niečo, čo na webe už dávno bolo,  čo Američanov absolútne usvedčuje, ale nič sa nedeje.

 McCain

Amerika a jej kamaráti. Je vôbec možné byť tak blbý? 

 
buko
Roland Edvardsen

To je veľmi dobré, že sa takto pekne ukazujú so svojim tzv. smútkom, pretože každému, kto je aspoň trochu pri zmysloch musí byť jasné, že McCain bol ťažký vojnový zločinec, sprostý vrah.

Včera som sa išiel popukať od smiechu, keď mladý Šimečka z Progresívneho Slovenska tiež na FB "smútil". Dokonca aj neomarxista Weisenbacher mu tam musel pripomenúť ako je s týmto mimo.

Ľudia ako Šimečka sú tá úplne najhoršia kombinácia akú si len viete predstaviť: vnútrospoločensky neomarxisti, geopoliticky neokoni. A táto vražedná kombinácia vôbec nie je nejako raritná, skôr naopak.

Náhodný okoloidúci

Z diskusie na Zvedavcovi:

"Hrdina" McCain jako pilot ve vietnamské válce v roce 67, když přehnal provedení frajerského kousku pilotů (tzv. "mokrý start" , při němž vyšlehnou dlouhé plameny z motorů), zapálil několik palub letadlové lodi Forrestal, způsobil smrt 134 námořníků této lodi a 164 doživotních těžkých následků. Loď se málem potopila, byla na dlouhou dobu vyřazena z provozu. Případ byl americkým námořnictvem a státem ututlám, jelikož otec Johna McCaiona byl čtyřhvěždičkový generál atd. atd.
Více https://www.theburningplatform.com/2018/08/31/mccain-the-hero-nearly-sun...

http://zvedavec.org/vezkratce/15664/

nové