Bezcenná banda debilov

Norman
Ema

Keď vidím tú drzú papuľu chochlokomedianta z Banderlandu, dnes bulvár rieši "prešľap" mrochty, ktorá pred pár dňami udelila štátne vyznamenanie tzv. kontroverzným osobnostiam z Bielej (sic!) légie.
https://www.cas.sk/clanok/2678041/caputova-ocenila-kontroverzne-osobnost...

Pri čekovaní nominantov na vysoké štátne vyznamenanie si jej poradcovia akože nevšimnú, o koho ide. To iste. Zato my sme si všimli, o koho ide v prípade mrochty, hrdo vykríkajúcej banderovský pozdrav Slivi Ikrijini. Na budúci rok ocení in memoriam Tisa a ukrajinským deťom, odchovaným ideológiou ukrajinského uebermenschstva, rozdá šeky 1488.

Pentagon chce dať 40 miliárd dolárov na vojnu proti Rusku, štáty NATO majú dodať ďalších 35 miliárd a Ukrajina má podľa slov jej ministra obrany Olega Rezníkova (od čoho je len to meno odvodené? Butcha?) milión kusov živej sily. Keďže v Chochlolande toľko nenaškrabú, pretože sa im bojaschopné sily rozbehli na západ a chcú konzumovať, nie bojovať, nastúpia šikovní mladí muži aj zo Slovenska, ktorí sa zbytočne váľajú v Bratislave po kaviarňach. Holohlavý pĺž im zatiaľ ponúka dobrovoľnú prípravu. Zatiaľ. A aby bola Slovenská republika dostatočne D&I (Diversity&Inclusion) a rešpektovala európske hodnoty, do armády proti Rusku pomašírujú nielen mladí muži (čím sa myslí aj na 40+ infantilov v cykbuzioblečkoch, ktorí brázdia Kolibu a pripadajú si večne mladí), ale aj všetky ostatné pohlavia a postižkovia fyzickí i mentálni. Mrochta im požehná do boja, vreštiac svoje obľúbené Slívi Ikrijini. Odkedy bozkávala pápežovi prsteň, prešla na ňu obdobná omračujúca božia sila ako na trtka Hegera pri pobyte v Amerike.

No hen, aká paráda. V mediálnej žumpe Denník N dnes o 6.36 h pyšne hlaholia, že "Ukrajinka vystúpila na vrchol hory Mount Everest v Himalájach. Expedícia mala podľa jej slov potvrdiť „neporaziteľnosť ukrajinského ducha“ a posilniť morálku krajanov." Hm, hm, nie je tam niečo veľmi-veľmi spoločné s najlepšími časmi nemeckého nacizmu, vy tupí propagandistickí nedoukovia z hnojnej N-redakcie?