Trh s obeťami

Nemecký Kandel, kde Afganec zaklal 15-ročné dievča. Na fotke sú jej rovesníčky a kozojebí "utečenci". Integračné stretnutie zorganizoval starosta Volker Poss.

Ema
Náhodný okoloidúci

Je to genderovo nevyvážené a Afgánky a Afričanky sú takto ťažko diskriminované, lebo nemajú príležitosť zoznámiť sa s mladými Nemcami.

A teraz vážne.

V súvislosti s fotkou sú najdôležitejšie body c), d) a e).

https://sk.wikipedia.org/wiki/Genoc%C3%ADda_%28pr%C3%A1vo%29
Genocída alebo genocídium je čiastočné alebo úplné vyvraždenie skupiny osôb alebo jej ťažké duševné či telesné poškodenie s cieľom zničiť ju, zvyčajne z náboženských, rasových, jazykových, národnostných, niekedy aj kultúrnych či politických príčin. Známa je napríklad genocída židovského obyvateľstva počas druhej svetovej vojny. Je tým najťažším zločinom proti ľudskosti. Podľa medzinárodného práva je genocída nepremlčateľný medzinárodný zločin.

Na genocídu sa vzťahuje Dohovor o zabránení a trestaní zločinu genocídy (1948) a Dohovor o nepremlčateľnosti vojnových zločinov proti ľudskosti (1968).

Podľa týchto dohovorov je genocída akýkoľvek z nasledujúcich činov, ak sú páchané s úmyslom zničiť národnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu:

a) usmrtenie príslušníkov skupiny
b) ťažké telesné alebo duševné ublíženia členom skupiny
c) úmyselné uvedenie ktorejkoľvek národnej, rasovej, etnickej, alebo náboženskej skupiny do takých ekonomckých a sociálnych životných podmienok, ktoré vedú k jej čiastočnému, alebo úplnému fyzickému zničeniu
d) opatrenia na zabránenie rodenia detí skupiny
e) násilné prevádzanie detí z jednej skupiny do druhej

Za pôvodcu slova sa považuje Raphael Lemkin, právnik poľsko-židovského pôvodu. Pri svojich štúdiách v Ľvove sa zaoberal vyvražďovaním Arménov v Osmanskej ríši v roku 1915.

Ema

kde majú dievčatá otcov, aby každého na tom zábere odlifrovali tam, kam patrí - decká medzi ich civilizovaných rovesníkov a krivonosé smradľavé kreatúry späť do Kozojebova. Napriek tomu, že sa sami vyhlásili za "deti bez sprievodu".

Norman

určitým zadosťučinením je len to, že si to prví odnesú slniečkári.
Otázka, kde majú tie decká otcov, či sú až takí blbí a že sú určite spoluzodpovední za tragédie svojich dcér - to je presne ten bod, nad ktorým sa môže a by sa mal každý zamyslieť.
Žiaľ, mnohí otcovia dospievajúcich sú dnes už tiež pokazená generácia - nezodpovedné rozvádzajúce sa egoistické prasce, ktorým je osud ich vlastného potomstva ľahostajný. Nuž, tak uvidia.
To platí aj o najskvelejšej mládeži slovenskej, ktorá v dnešných časoch trávi dosť času vonku medzi kozojebmi. Len do toho, tých to tiež neobíde, len nech si to užijú, nech idú a nech sa obohacujú. Lepšiu prevýchovu si neviem predstaviť - i keď ja som v princípe proti tomu, aby sa takíto popálení hajzlíci vracali naspäť na Slovensko. Slovensko je predsa len určitý ostrov pod horami, má možnosť si uchrániť určitú autonómiu, určitú tvrdosť. Viem, že sa opakujem, ale bez tvrdosti aj voči vlastným to nepôjde.

sandro

Je to presne ako pises. Ta dementna, vykorenena cast populacie sa odstrihne sama. Zdrave zostane. To zdrave vsak bude nutne zabit, tam ziadna salamova metoda nepomoze.

slaven1

Dcéry i otcovia verejne preukázali, že nie sú fšisti a ncsti. Nemenovaným vodcom (führerom) týchto otcov je Clemens Ladenburger.

Ono, rozvratná multikultúrna propaganda tiež spraví svoje. Hentie na fotke majú tak 15 až 20. V čase natočenia tohto videa mali 15 až 10 rokov takze od svojho mladého veku počúvajú ako je nesprávne... používať hlavu: https://www.mojevideo.sk/video/1aa7a/nesudte_knihu_podla_jej_obalu.html (radosť čítať komenty).

Náhodný okoloidúci

Vôbec najhoršie, čo si slniečkovou propagandou vymletý Nemec vie predstaviť, jeho najsamhrôzostrašnejšia nočná mora, je byť čo i len v náznaku podozrivý z rasizmu. Radšej sa nechá brutálne mučiť, páliť, vŕtať si koleno, nechá sa zožrať mravcom, podhodí svoju dcéru, čistú a nevinnú pannu deväťhlavému drakovi. Len nie podozrenie z rasizmu.