Zahraniční fotografi v Buči

Hromada zahraničných fotografov v Buči. Šest z nich fotografuje kocúra.

Norman
sandro

Tak Dag Danis uz skoncil aj v Postoji.

https://strategie.hnonline.sk/media/25407786-dag-danis-skoncil-v-postoji...

Dag, vykasli sa uz na to a pod medzi normalnych ludi :)

Roland Edvardsen

Postoj už definitívne priznal farbu - Daniš vykopnutý a ešte k tomu vymenený za posadnutého psychoša Vagoviča, pri ktorom si každý súdny človek musí klepať na čelo (a ktorého fanatizmus a právny primitivizmus boli už asi priveľké aj na takú pro-systémovú žumpu ako Aktuality). Dobre vedieť, že ešte aj cenzúrovali texty bez jeho vedomia. Otras. Na Postoji sa už na nič nehrajú, diskusie nie sú ani len viditeľné pre tých čo nezaplatia. Už sa im podarilo prekonať aj smetiareň a iné červené denníky. Každopádne, ja som to hovoril už dlhšie, že Postoj je len pro-life verzia Nka a Týždňa (napokon práve v Hríbovom plátku sú jeho korene, čo hovorí za všetko).

Norman

Komentáre čitatelov na Postoji bolo to najlepšie, čo tam postupne mali. Rôznorodé názory ľudí strednej triedy. Mnoho prispievateľov.
Pre nich to bolo naopak zrejme časom veľký problém, že tam mali takú pluralitu názorov. Tak to vypli.

Odchod Dag Daniša z Postoja je naozaj dôkazom, že s režimom sa nedá vyjsť ani robením kompromisov, akýmkoľvek lavírovaním v strede.

Toto je definitívne odkopanie sa Postoja, ale nielen to. Povedal by som, že je to aj dôkaz, ako sa tieto "pro life" a "konzervatívne" postoje dajú ľahko simulovať prorežimným prestitútom, a teda že sú voči režimu celkom bezzubé, nepodstatné. Tieto témy boli od začiatku úplne slepá ulička. "Takže toto vám chýba, ľuďkovia, konzervativizmus a ježiško - no kvôli tomu predsa nemusíte prestať poslúchať, toho vám náš anglosionistický režim naserie denne, koľko chcete " - to mohlo byť napísané v logu Postoja pri jeho vzniku.

Ináč čo sa týka nezhôd komentátorov s šefredaktorom, nedávaním textov a dokonca upravovania časti textov - to je cesta do pekla, cesta podriaďovania sa režimu, ktorému to aj tak nikdy nebude stačiť - podobný prípad, ako Hlavné Správy so svojou naivnou snahou zaradiť sa do mainstreamu tým, že sa bude vyhýbať šesťcípym témam a "konšpiráciam". Ako vidno - nepomohlo.

Dusanbe

https://cz24.news/l-blaha-kto-bude-dalsou-obetou-caputovskeho-fasolibera...

Tentokrát je vzácne vecný a len veľmi umiernene expresívny - a 100% pravdivý.
Títo smradi pri moci to budú tlačiť stále ďalej.

slaven1

Buču komentuje aj býv. inšpektor OSN, američan Scott Ritter.

https://www.google.com/search?q=Scott+Ritter+bucha
https://iz.ru/1316855/2022-04-07/v-ssha-obvinili-ukrainskie-voiska-v-ubi...

Inak, blokli mu Twitter za to (punc kvality). Amatér, nevie, že má isť na Telegram :)

https://aeronet.news/video-vybusne-video-z-buci-zachycuje-dukaz-jak-voja...

slaven1

sú klasické disinformačné akcie..

What EXACTLY Happened in Bucha? | ft. Scott Ritter
https://www.youtube.com/watch?v=klPYYqhqO74