Bonaparte Baštrnák - dôkaz, že Sametová revolúcia bola podvod a že demokracia nefunguje

Zišli sa tam už šiesty krát - pred obytným komplexom Bonaparte. Vždy v pondelok tam naženú svoju Bratislavskú základňu a zvyšky naivných, aby demonštrovali proti kauze spojenej s menom Bašternák a s daňovými únikmi.

Skutočným motívom rozporov je ale na jednej strane Fico s relatívne protibruselskou politikou, a na druhej strane proamerický sionista Lipšič. Ale ani toto nie je až tak zaujímavé, lebo tento protiklad  medzi tými, čo veria v nejakú možnosť samostatnosti, národnej slobody a tými, čo sa od samého začiatku úplne prostituovali americkej mafii - ten tu je už od zmeny paradigmy v roku 1989. 

Zaujímavé je to, že nám tu zúfalci skúšajú predviesť, ako sa robí revolúcia. Lebo ich cielom nie je nič menšie, ich cielom je  zmena mocenských pomerov, žiadajú odstúpenie ministrov, ba aj predsedu vlády, je to revolúcia priamo z ulice. Peniaze a podporu na to ako vždy majú: koncerty, technika, transparenty a tričká, jedlo a pitie je pre účastníkov zadarmo presne v duchu primitívnych kortešovačiek prvej republiky. Nič im teda nebráni, majú výraznú podporu v masmédiách, teoreticky ich nič nemôže zastaviť. Protestovali už šiestykrát.
 
Ako vieme, podľa oficiálnej teórie v roku 1989 demonštrácie zrútili "totalitnú diktatúru" boľševikov. Ako vidíme, a tieto súčasné lipsteinovské demonštrácie to jasne dokazujú, demonštrácie nikdy nedokážu zmeniť mocenské pomery, o zmene paradigmy ani nehovoriac. Tieto pravideľné ponedlnajšie nátlakové akcie sú len ďalší dôkaz, že Sametová revolúcia v roku 1989 bola sprostý úbohý podvod.
 
Ďalšia vec, ktorú slovenské proamerické sily týmto jednoznačne dokazujú je to, že demokracia nefunguje. Ak máme čo len trocha veriť Lipšicovi, Maťovičovi a z neznámeho dôvodu s nimi sa špiniacemu Sulíkovi, tak demokracia nefunguje, vôbec sa na ňu nespoliehajú, neveria mechanizmom právneho štátu. Ja chápem, že neveria ministrovi, napríklad Kaliňákovi, ale predsa vo fungujúcom systéme by sa chyby a prehmaty jednotlivcov, zvlášť teda tie, ktoré sa prevalia, vnútornými procesmi vyriešili. Daňové podvody predsa vyrieši jednoducho nezávislá prokuratúra. Ale lipsteinovci tvrdia, že to tak nie je a že musí zasahovať ulica a  hovoria aj o násilí, ba  účastníci hovorili otvorene o zabíjaní, ako v prípade Čaučeska.
 
Ja, prirodzene, neviem, čo všetko spáchal akýsi Bašternák, ale som ochotný pripustiť, že žiaden veľký majetok sa nedá zhromaždiť poctivou prácou. Dobre, to je jasné. Ale to, že sú najzápadnejšie politické sily na Slovensku, na čele s absolventami práva niekde zo samého fakin amerického hajvajdu tak presvedčení o tom, že demokracia je podvod a  jedna veľká zlodejna, to ma mierne prekvapuje. A že to kapitalistoidi vyhlasujú verejne na plnú hubu, to ma až mierne rozveseluje. Ale že experimentálne dokazujú pasením bratislavského stáda, že demokracia je prázdna fráza, to ma nadchýňa do úprimnej škodoradosti, možno až do vnútorného hurónskeho smiechu.
Len do nich, každý pondelok, celé leto ba aj zimu, len im dajte, kapitalistom jedným skurveným :-) 
 
 

nové