Chronta k chronte sa ťahá

Tá správa včera obletela zemeguľu rýchlosťou svetla. Celý svet sa mal dozvedieť - a aj sa - že úbohý sýrsky utečenec vo veku nur 24 rokov toľko čakal na registráciu pred berlínskou úradovňou, až sa zavíril chrípkou, dostal infarkt a umrel. Svine nemecké - taký bol podtón správ všetkých korporátnych médií. Môžu sa Nemci zmyšiť od úslužnosti a ochoty, aj tak nastáva sorrov and anger, pretože - ako inak - the incident has again shed light on the chaotic bureaucracy and inhumane conditions in the German capital. Kľúčové slová: INHUMANE a AGAIN.

V tieni hysterickej správy o úmrtí jedného z milióna Mutti Merkelovou pozvaných sýrskych nadľudí, prichádzajúcich spasiť dokurvené Nemecko, zostala správa druhá, ktorá ju zakrátko nasledovala. V Berlíne žiadny utečenec nezomrel. Smrť na spôsob starého známeho študenta Šmída si vymyslel takzvaný aktivista a zverejnil ju na svojom pejzbúkovom profile. Z tohto zdroja čerpala agentúra Reuters a uznala informáciu za tak bohovsky dôveryhodnú, že úmrtie bez overenia okamžite roztrúbila do sveta. A ten pejzbúkový profil patrí... no hľa. Známej kreatúre s menom Dirk Voltz. Naposledy sa zviditeľnil v novembri, keď do svojho dvojizbového bytu, kde žije s buzikámošom Máriom, napratal 24 utečencov. " "Ganz sicher weiß ich, dass dieser Sommer und dass dieser Herbst unser Leben verändern werden. Ihr könnt dabei sein. Oder aber ihr habt einfach nur Angst. Und dann tut es mir leid", slintal vtedy na svojom pejzbúku. Do Silvestra zostávalo nejakých 7 týždňov. V januári tá chronta Voltz na margo obetí moslimskej invázie už žiadne "tut mir leid" nepísal. Načo. Obeťami boli Nemci. Čo Nemci - priamo Nemky. Bleh.

Prípad klamárskeho - a ako sa na správnu buznu patrí aj náležite hysterického - hajzla dokazuje, že k inváznej vlne, ktorá sem z moslimského sveta vyplavuje najväčšiu chrontu, inklinujú presne rovnaké typy.

Buzizmrda za klamstvo, ktoré medzitým z pejzbúku vymazal, systém potrestať nemieni. Bol len chudák silne ožralý. Asi ako jeho allahakbarujúci kámoši na Silvestra pred dómom v Kolíne.

 
Sinuhe

trestať sa budú! Tak ako inhumane 17ročná Dánka: proti rapefugovi (ktorý ju chcel iba kultúrne obohatiť a prípadne prispieť k napĺňaniu plánu psychopata Coudenhovna-Calergiho) dovolila si použiť sprej s korením (sic! ), za čo bolo odsúdená na pokutu 500 dánskych korún, lebo sebaobrana čo i len korenistým sprejom je v Dánsku zakázaná. A preto nešťastný rapefug s boľavými očkami musel utiecť pred privolanou políciou ... fuj, hnus kam západnú Európu dotiahli postbolševici...

Buheh

ľudia sú tu mimoriadne neznášanliví v tejto Európe. Niektorí sa napríklad pozastavujú nad tým, že Švédsko organizuje pre rapefugov sniperské kurzy: http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3677-svedsko-plati-uprch...

Ani zastrieľať si slobodne nemôžu, ani podľa chuti zasexovať, ani ba ani len do bazéna ejakulovať. No povedzte, sme my Európania vôbec ľudia, že sa k nim takto správame?

Dusanbe

prezradza, ze zajtra ma meniny Ema - tak zelam vsetko najlepsie,
a - nech co najmenej vitazi ta pritazlivost zehliacej dosky, nad chutou prispiet sem !
(aj ked - zehlit treba tiez, samozrejme)

Ked som uz odbocil od temy - toto sa mi zda byt zaujimave citanie,
mozno sice nepriamo, ale tiez suvisiace s tunajsou hlavnou temou:

http://zurnal.pravda.sk/esej/clanok/381335-pohlad-do-intimity-cynizmu/

Ema

Žehliaca doska je ako surfovacie prkno, je to vždy iné dobrodružstvo na vlnách krčivého ošatenia:) Kto by odolal.

Sloterdijk, Sloterdijk - dokedy sa takýmto omieľačom banalít bude hovoriť filozof, a ešte k tomu nemecký, ľudstvo bude smerovať doriti, a nie k výšinám.

Ema

To nie je z nejakého smatanovského alternatívneho konšpirujúceho webu a žena, ktorá to povedala, nezapadá ideológom multikultúrálnej hnedej Európy do ich obrazu neonacistky a rasistky

http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-...

Keby to napísala v Nemecku na svojom pejzbúkovom profile, tak ju Bretelsmanni vymažú, len tak zasviští.

http://www.reuters.com/article/facebook-germany-idUSKCN0UT1GM

Skúsenosti s totálnou cenzúrou má už dosť Nemcov, ktorým stačilo napísať, že sa toho agresívneho prívalu - už ukázal, čo je zač - boja.

Na článku zo Švédska zaráža handrovitosť Švédov, ktorí sú schopní nechať si rozvrátiť vlasť, len aby neodporovali totalitnej ideológii.

Náhodný okoloidúci

Takáto odovzdanosť, slepá podriadenosť a úplné vymiznutie pudu sebazáchovy, ako predvádzajú Švédi, je už patologický jav.
Ale ani milión podobných prípadov nedokáže otvoriť oči zaslepeným slniečkárom. Oni nie sú schopní pochopiť, že tu nejde o to, či my dovolíme zopár votrelcom usadiť sa na našom území, ale o to, či votrelci usadení na našom území budú ochotní deliť sa s nami o našu krajinu. Skúsenosti zo západnej a severnej Európy jasne ukazujú, že nebudú. A len hlupák sa nepoučí na cudzích chybách.

Ema

Prvá generácia: Jááj, my úbohí a nešťastní, prichádzame z krajiny, kde je vééľmi zle a nechceme nič, len tu takto ticho bezpracne ležkať a len tak trochu zobkať z vášho.

Druhá generácia: Refugees welcome! Táto krajina patrí všetkým! Poďte, poďte všetci, dvere sú otvorené!

Tretia generácia: Čo sa tu motajú títo bieli vydrbanci? Páľte dopiče!

Je to prírodný zákon. Žiadne iné scenáre neexistujú.

Aman Againsttime

K nekončiacej téme invazistov by som sem pre "angličtinárov" hodil toto videjko o našich rapefugoch: https://www.youtube.com/watch?v=nR7VhRq2yns
Ide o tvorbu istého týpka, ktorý paroduje slávne disneyovky a prostredníctvom nim šíri "pro-white" mémy (tu je napr. ďalšie podarené spracovanie :https://www.youtube.com/watch?v=q72U8y2sayM). Mňa to ako niekoho kto patrí ku generácii odchovanej na Disney rozprávkach fakt pobavilo. Celkom dobrý nápad :-)

Ema

Teda okrem úvah, aké zbrane zakúpiť za miliardy od Európskej únie, ktoré Erdoganovi darovala Merkelbaba, a použiť ich na vyvražďovanie najmä Kurdov.

Aby sme neprehliadli Pepeho Escobara:

https://www.rt.com/op-edge/331279-erdogan-syria-aleppo-turkey/

Mimochodom, v Ruskej federácii otvorili oficiálne zastúpenie sýrskych Kurdov.

Daeš dostáva v Sýrii od Rusov tak po pysku, že okrem Turecka sa chystajú na pozemnú inváziu do Sýrie aj Saudská Arábia a Bahrajn. Už je na nich všetko pripravené. V Pentagone si môžu pripraviť poznámkový blok a zapisovať si, aké ďalšie nové zbrane Rusko použije v tomto ostrom teste.

nové