Hystéria u Spritzendorferov

 Korporátne médiá majú zas top tému o tom, ako biele svine ubližujú úbohým invazistom.

Postarala sa o to istá Michaela Spritzendorfer-Ehrenhauserová, presnejšie jej manžel, rakúsky politik Alexander Spritzendorfer. Keď si pozeral manželkine videozáznamy, ktoré hyenisticky natočila v zbernom tábore v oblasti Maďarska zavalenej invazistami, objavil hotový poklad. Policajtov hádžucich invazistom jedlo "ako zvieratám". 

Čo vidí na zázname psychicky zdravý, v realite ukotvený človek?

1. Hordu mladých mužov, ktorá sa sápe po žvanci ako zver. Namiesto disciplinovaného tichého radu prídem - vezmem - odchádzam - jem je tam bordel a rev ako na balkánskom štadióne.

2. Policajtov (ktorí v zbernom tábore celé dni obsluhujú zdivočených invazistov a majú už s nimi skúsenosti), ako hádžu jedlo za drzý dav. Kto je za touto hordou? Predsa tí slabší či slušnejí, ktorých tí vpredu k jedlu nepustia. To, čo tí policajti robia, je humánne.

Humanitárnu pracovníčku Michaelu Spritzendorfer-Ehrenhauserovú, hompáľajúcu sa na tyči pri natáčaní "diskreditačného videa", pochopiteľne nevidíme. Do rozdeľovania jedla testosterónovému davu sa nezapojila. Nechala to na chalanov v policajnej uniforme, ktorí boli predsa len vyškolení na niečo iné.

Tieto videá sú cenné aj preto, že ukazujú zloženie imigrantov v tábore v Röszke. Je to asi prvý raz v ľudskej histórii, čo hordy mladých bojovníkov utekajú z boja, ktorý sami vyvolali.

Či naopak - práve nastupujú?

 

slaven1

Reuters podava nekvalitnu infopredstavu (k selektivnym videam pribali zavadzajuci komentar). Chapu to napr. aj taki Rusi, ktori sa rozhodli zalozit vlastnu agenturu na zber informacie Ruply.

Ema

Agentúra Reuters za týmto účelom vznikla.
Čudujme sa, prečo tá hnilá centrála korporátnej mediálnej moci, ktorá odjakživa prikrmuje celú mediálnu sféru anglosionistickým ideologickým jedom, nerobí niečo iné práve teraz.

slaven1

Dobré ráno aj tebe Ema (myslené čisto technicky akože je 8:52).

Na to, že Reuters je odpad, kt. sa treba vyhýbať ako FOX NEWS som prišiel nezávislo od teba, takže potvrdzujem, že je to tak :-)

Nebudú "humanitárna pracovníčka Michaela Spritzendorfer-Ehrenhauserová" spolu s jej manželom kádre američanov, niečo ako "naša" rodinka Beblavých?

Ema

Takzvaná humanitárna pracovníčka Špricndorferka miesto pomáhania pri rozdávaní žvanca úbohým fluchtlingom natáča "kompromitujúce materiály" a jej chuj (rakúsky politik, heh) s tým uteká do korporátnych médií, ktoré sa otriasajú od pohoršenia ako malomeštiacke fuchtle.
Takto vyzerá pomoc v podaní humanitárnych pracovníkov - predĺženej ruky šlepperov.

slaven1

Pre nevediaceho čitateľa pripisujem že Sičáková-beblavá, docentka Fakuty sociálnych a ekonomických vied UK[1] a predsedníčka správnej rady endžióu Transparency international[2] je dôverníčka CIA. Je manžel, bývalí poslanec za SDKÚ, Beblavý[3], je jeden zo zakladateľov pro-americkej strany Sieť[4] (to je tá, čo chce rušiť referendum[5]).

Takže Ríša chaosu[6] bude mať (rodinné) bunky ako je tá Spritzendorfer-Ehrenhauserovej po celom svete :-)

[1]https://fses.uniba.sk/pracoviska/ustavy/ustav-verejnej-politiky/pracovni...
[2]http://www.transparency.sk/sk/o-nas/experti/
[3]https://sk.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Beblav%C3%BD
[4]http://www.hlavnespravy.sk/nrsr-novela-o-pode-moze-podla-nova-ozobracit-...
[5]http://www.cas.sk/clanok/307450/politici-o-referende-prochazka-navrhuje-...
[6]http://www.voltairenet.org/article187687.html#nb3

nové