Konzumenti prichádzajú, hurrrá!

Korporácie sa chvejú od blaha. Na západ Európy sa valia stotisíce žravcov nadržaných po tamojšom blahobytnom živote. Chudobný východ EÚ, kde politici zobrali vážne perverzné nariadenia ekonomistov o zákaze pomáhať domácim chudobným, pretože to kriví ekonomiku a zvyšuje zadlženosť štátov - známe "sociálne škrty" - nevychádza z údivu.

 

Stotisícové hordy v značkových handrách a s i-phonmi pri uchu - zhnusene migrujúc cez chudobné európske krajiny a nadávajúc im do psov a podľudí - tiahnu na západ, kde odrazu západné štáty EÚ nachádzajú na saturovanie potrieb invazistov vo svojom rozpočte miliardy eur. Tie sa cez sociálne služby hladko presunú na účty korporácií. Nemecký štát už desiatky miliárd prešustroval na ubytovanie a stravu invazistov a konštatovanie o urýchlenej akútnej potrebe ďalších najmenej troch miliárd sa z korporátnych médií rýchlo vytratilo.

Ani v podkarpatskom chápadle mediálnej chobotnice nám už nedefilujú "ekonómovia" - ktorí nás tak radi poučovali o nutnosti osekávať sociálny štát, ergo vytvárať slovenské hladové doliny - aby vysvetlili, čo táto brutálna invázna vlna znamená pre ekonomiku európskych štátov. Odrazu sú šialené výdavky štátov na ekonomicky takmer nepoužiteľných invazistov s otrčenou rukou, mávajúcich nad hlavami svojimi dietkami, humánne a správne - ako sa dá usudzovať zo zarytého mlčania ekonomistov.

My ale vieme, prečo invazisti tiahnu na západ, ktorý vysal aj z východu EÚ bohatstvo, ktoré ich fascinuje. Usvedčuje ich výber vytúžených destinácií ich koloniálneho výletu.

 

Musíme si zvyknúť, že napriek európskemu pasu EÚ nie je "náš domov". Pre nás z jej bohatstva nie je určené nič. Kto to nepochopil v čase, keď štáty EÚ - teraz s najväčším, a stále stúpajúcim počtom invazistov - pre nás ako obyvateľov EÚ mali len otrčený prostredník a kopu kecov, že im zruinujeme pracovný trh, teraz už musí definitívne precitnúť. O tom vtedy, samozrejme, rozhodli korporácie cez svojich politikov, nie občania. Korporácie potrebovali na východe EÚ otrokov, nie zbehov na západ za bohatstvom. V Sýrii či Iraku korporácie otrokov nepotrebujú - tam nemajú dosah. Tak padlo rozhodnutie dotiahnuť ich sem konzumovať. To sú jediné hodnoty, ktorý systém, v ktorom žijeme, pozná. Otrok a konzument. To sú tie naše EURÓPSKE hodnoty.

Nie je potrebná vyššia matematika, aby sme vedeli, že ak sú invazisti prakticky čistými konzumentmi - kto bude tým otrokom. Lebo ovláda jazyk, má vzdelanie, pracovné návyky a vystrašenú mentalitu už riadne dokopanú a ohlodanú korporátnymi potkanmi, útočiacimi cez "svoje" politické reprezentácie.

Mimochodom, cez skurvené korporátne médiá si pretláča svoju agendu aj zdravotnícko-farmaceutická hydra. Vraj invazisti majú dostať - zaplatené z vrecka štátu - špičkovú zdravotnú starostlivosť. Je to povinnosťou štátov - obetí invázie, aby bola ľudská dôstojnosť invazistov zachovaná. Bodka.
Médiá a politici sa už postarajú o to, aby hordy ekonomických migrantov - drzých votrelcov boli vnímané ako všestranne lepší (a najmä - a najmä morálnejší) než "starí" obyvatelia EÚ.

Nad to všetko je však nadradené psychopatické úsilie zničiť Európu. Stačí počuť to spokojné chrochtanie v USA.

 

Sinuhe

tak chcú ísť do Nemecka, Rakúska, Švédska, Británie, menej do Francúzska, ale nepočul som . že by daktorý chcel do Švajčiarska (hoci aj keď nečlen EÚ, je súčasťou Schengenského priestoru). Nie je to zaujímavé? Lebo ak by som ja mal dakde emigrovať (invadovať), tak Švajčiarsko by figurovalo v prvej trojke.

Norman

je to smerované do Nemecka. Švajčiarsko, ako jedna z dier medzinárodného kapitálu, je chránené a mimo akúkoľvek bežnú politiku. Ale Nemecko, to je nenávidené ako sionistami, tak židmi, a v podstate sa ho nik nechce zastať.

Zajtra ale sú schopní hnať stádo aj na Slovensko, veď už sa začali reči, ako je tu fajn, voda, zeleň, raj na zemi. A ti debili prídu. Je to invázia, oni sú vojaci, obsadzujú územie svojou prítomnosťo a ženské svojimi rodidlami - oni to DOBRE VEDIA. Preto sú ochotní ísť kdekoľvek (ak im to nahučia do gebule).

Treba to vyexpedovať z Európy. Treba urobiť projekt oživenia severnej Afriky, modernej, s novými európskymi arabmi pod vedením KADROV z ľudskoprávnych organizácii. Treba dokázať, že černoši sú inteligentní - TAM, v Afrike.

Náhodný okoloidúci

Práve to sa dialo za socializmu, myslím tým našu verziu, nie úchylnú západnú. V socialistických krajinách na čele so Sovietskym zväzom študovali černosi z rôznych afrických krajín, Sýrčania, Libanonci, Vietnamci, Afgánci, Kubánci, a potom spolu s inžiniermi zo socialistických krajín u seba doma budovali infraštruktúru, priemysel, poľnohospodárstvo. Videl som fotky z Afganistanu počas vlády Nadžibulláha, mal nasmerované stať sa celkom vyspelým moderným štátom, s moderne sa obliekajúcimi, vzdelanými a spokojnými obyvateľmi. Ale do toho im na SŠA nasadili Taliban a už to išlo dole vodou.

Čo sa týka Švajčiarska, čítal som nedávno, že sa im tam nasáčkovalo množstvo Škipetárov z Kosova a majú s nimi problémy. Tlačou prebehli aj správy o pokusoch polmesiačikových prisťahovalcov odstrániť zo švajčiarskej zástavy kríž, takže s ochranou Švajčiarska ako bašty bankárov to nebude také žeravé ako by sa zdalo podľa jeho doterajšieho významu pre bankársky svet. Žeby mali bankári v zálohe niečo iné, napríklad Čínu?

Norman

Je prirodzená expanzia progresívneho voči omylnému. Bola prirodzená expanzia Európy do sveta, aj keď bola sprevádzaná podrazáckou politikou voči Číne a Indii, kde doslova zničili tieto civilizácie, ale v Afrike napríklad sa mohlo priniesť veľa pozitívneho.
Ale po svetovej vojne roku 1945 jedným trestom voči porazeným - a porazeným bola aj Británia, aj Francúzsko, len sa nad tým zamyslite, bolo aj rozbitie britského svetového morského panstva, teda DEKOLONIZACIA. A tak začal proces, ktorý je od samého začiatku úplne ZVRATENY. Z kolónii začali plynúť toky do materskej zeme - budem znova naturalistický - je to ako keď sa stolica z hrubého čreva tlačí do žalúdku, pažeráku a do huby.
Tak nechutný a abnormálne chorobný je tento proces.

Vinník - jednoznačne USA a jeho anglosionisti.

Sinuhe

ukážka odpornej perfídnosti "prisťahovalca" zo súdneho procesu:

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13849-africky-pristehovalec...

Ema

Vyše 11 000 migrantov sa na základe pozvania baby Merkel presunulo z Maďarska do Nemecka. Jej CSU-Herrmann sa verejne ohradil, že prečo takýto krok nekonzultovala s jednotlivými Ländern, hlavne teda Bavorskom.

http://www.faz.net/aktuell/politik/fluechtlingskrise/fluechtlingskrise-c...

Tá fotka tam nebola vybraná s dobrým úmyslom.

Ema

Napriek nadšenému hulákaniu korporátnych presstitútov, ako Nemci s ováciami vítajú víkendovú inváznu vlnu a policajti sa usmievajú na deti (čo čakali, že ich budú biť?), realita je iná. Špeciál predstavitelia Bavorska sú už natlakovaní na maximum.
Baba Merkel bola donútená zvolať na večer ďalšie - v rozpätí krátkeho času - krízové rokovanie partaje.

Nemci sa pýtajú, prečo sa fluchtlingovia pchajú priamo a rovno do prvej triedy. Prečo im nestačí ani druhá trieda vo východnej časti EÚ, a už vonkoncom nie tretia trieda Grécka, Macedónska, Srbska, či štvrtá trieda Brazílie.
No prečo asi.

Nemci sa oprávnene boja. Na rozdiel od USA nemajú situáciu vo vlastnej krajine pod kontrolou. V USA ich židoamerické elity všetko pevne kontrolujú a keď treba, bez váhania nasadzujú Národnú gardu. Môžu sa hrať na multi-kulti, lebo ak by bolo treba, "svojich Afroameričanov" bez váhania vystrieľajú po tisícoch.
Toto je VEĽKÝ a ZÁSADNÝ rozdiel.

Ema

Ľudia sú tam fašírovaní saudskými náletmi a v niektorých častiach už panuje hladomor.

PREČO nie je medzi takzvanými utečencami ani JEDINÝ vychudnutý a dochrámaný Jemenčan v otrhaných šatách, ktorý skutočne beží o život?

nové