Len do toho

 Ešte ani neboli spočítané všetky hlasy, a už sa z médií ozvalo bľabotanie všelijakých analytikov o predčasných voľbách.

Len do toho. Všetci tí, ktorí včera zaváhali a dali svoj hlas Dankovmi trójskemu koňovi SNS alebo šálikovému Kollárovi - z obavy, aby ich hlas neprepadol - teraz vedia, že neprepadne.

A budú voliť Kotlebu.

 

V telke práve nejaký ideológ z DenníkaN nechtiac odhalil, prečo je Kotleba neonacista, fašista a extrémista - jeho strana je jediná, za ktorou nestoja žiadne finančné a iné záujmové skupiny.

 

Mimochodom, Ficovi voliči spočítali tri veci: Beňovú, Lajčáka a Kažimíra. Títo traja tchori - to všetko, čo reprezentujú - obrali Smer aj o môj hlas.

 

 

 

 
sandro

Presne tak. Ukazuje sa, ze ''konspiracie'' o 16% v prieskumoch boli realitou. Modlim sa za predcasne volby. Na straz :)

Ema

že Kotleba používa 44, 88 a Na stráž. A vraj všetci vieme "čo to znamená".
Pred obrazovkou si ľudia práve hovoria: toto sú ti fašisti, toto sú tí neonacisti? Hm. Hm. Veď to nie je také zlé.

Práve som sa z telky dozvedela, že Kotleba "svoj neonacizmus maskuje". Muhehe. Mal by tomu trotlovi noinárikovi, ktorý to povedal, niekto z normálnejších kolegov vysvetliť, že "Kotlebov neonacizmus" je akurát tak v trotlovej hlave.

Truhlík

Neviem nakoľko máš prehľad aj o inej svoloči u Fica - Glváč, Kaliňák, Beňová. A v podstate Fico drží tchorov aj v úradoch - Mika, Pietruchová, Rezník, Sámelová.
Má tam toho ozaj dosť.

Norman

v ktorých Smer neprekračuje štandardy slovenskej politiky tejto éry. Respektíve minulej éry, lebo práve toto, čo mu prechádzalo ešte včera, mu už zajtra neprejde.
Ale keďže Fico teraz už nebude najhorší strašiak - stal sa ním definitívne Kotleba - bude mať teda Fico priestor a čas urobiť to, čo sa bál doteraz - VYCISTIT ten svoj AUGIASOV CHLIEV.
Som si istým že buď tak spraví, alebo sa jeho strana rozpadne na dve.
Hm, v postate je to to isté. Smer sa musí zoštíhliť, zušlachtiť. Svine musia odísť.

Ema

...ktorú Smer zastrešil. Ako napísal Norman, nastal čas vykopnúť ich.

Inak, všelijakých analytikov najviac šokovalo, koľko mladých ľudí - prvovoličov volilo Kotlebu. To sú tí, čo neodišli do Írska roznášať krígle miestnym ožranom alebo pizzu do farebných príbytkov v Londýne a takýto odporný život ani nechcú.

lebleu

Verím, že Kotleba má lepšie ovládanie, ale aj tak si myslím, že by ich mal hneď za čerstva všetkých zažalovať, od Lajčáka až po posledného blogera. Nech sa naučia rozlišovať, čo je to fašizmus.

Grigoriy Ilmoran

to treba vidiet tak, ze politici v tejto novovzniknutej situacii konaju tak, aby svojimi prehlaseniami ubezpecili skutocnych vladcov zo zahranicia, svojich nadriadenych, ze oni sa od Mariana Kotlebu distancuju. To pre svoju buducnost a karieru. Aby nevznikli ani najmensie pochybnosti o ich subordinacii.
Aktivisti a blogeri nie su nic ine, len menejcenna pripecena tulacko-lunaticka chamrad.
Pozorovanim udalosti v minulosti vieme, ze keby zajtra nejakym zazrakom doslo ku komunistickemu alebo nacistickemu prevratu, chamrad bude tvrdit, ze aj oni to vzdy tak chceli, budu behat bezhlavo po uliciach a dozadovat sa, aby im novi vladcovia jasne definovali, koho teraz maju posluchat, aj, ako presne ta poslusnost ma vypadat.
Chamrad vzdy zostane len chamrad.

Náhodný okoloidúci
Dovolím si dať sem dve stručné definície a dúfam, že aspoň čiastočne vystihnú podstatu fašizmu a národného socializmu. Ak sa mýlim alebo nie som dostatočne presný, opravte ma.   Fašizmus, taliansky fascismo, od slova fasciare - viazať, je možné charakterizovať ako ekonomicko-politický systém, pre ktorý je typické spájanie súkromných korporácií so štátnou mocou, alebo, inými slovami, privatizácia štátnej moci. Samozrejme, korporácie si chcú získanú a ovládnutú štátnu moc udržať, tak štátne represívne zložky (armáda, polícia, tajné služby) využívajú na likvidáciu opozície a konkurentov. Priam učebnicovým príkladom prepojenia korporácií a štátnej moci sú USA.   Oproti tomu národný socializmus je ekonomicko-politický systém, v ktorom národ pracuje pre štát a štát pracuje pre národ. Inými slovami ľudia pracujú pre seba a aj navzájom pre seba a štátne inštitúcie im na to poskytujú potrebný servis. Zmyslom národného socializmu teda nie je robiť násilné represie, aj keď v Nemecku k nim dochádzalo, čo bolo spôsobené rôznymi zložitými okolnosťami a extrémnym tlakom, ktorému bolo Nemecko vystavené.   Čiže fašizmus a národný socializmus sú dva absolútne protichodné systémy!   Teraz sa pozrime na obvinenia Mariána Kotlebu z "fašizmu" vo svetle jeho činnosti sa krajskom úrade v BB. Nie je tajomstvo, že členovia strán vo všetkých zastupiteľstvách, či už mestských, krajských alebo celoštátnych, sa snažia prisať k mestskému, krajskému alebo štátnemu cecku. Pardón, rozpočtu. Prostredníctvom verejného obstarávania a privatizácie monopolných podnikov, ktoré doteraz boli majetkom mesta, kraja, štátu. To znamená, že vzniká spojenie podnikateľov a štátnej moci, zárodok fašizmu. A čo robí Marián Kotleba? On tieto prepojenia likviduje a podarilo sa mu takto ušetriť z verejných peňazí na BBSK pekných pár miliónov EUR! Z toho vyplýva iba jedno jediné - Marián Kotleba je antifašista!
Buheh

je najpresnejším, najistejším a najlepším barometrom každej politickej udalosti. A tento zbor židov nám dnes spieva áriu, ktorá našim slovenským ušiam znie veľmi ľúbozvučne.

Až tak veľmi nezáleží na tom, ktorá z, prepytujem, systémových strán bude skladať vládu. Vieme, že všetky sú jalové a prelezené, ako ste ich nazvali, tchormi. (I keď tchor je veľmi pekné a milé zvieratko, nezaslúži si takéto prirovnanie.)

Dôležité je, že ich totálna kontrola nad vecami bola narušená.

Či Fico alebo Sulík, na tom dnes v skutočnosti až tak nezáleží. Pre túto krajinu nie je príliš dôležité, či dôchodcovia budú cestovať vlakom za euro alebo päť, či buzeranti budú môcť pochodovať s holým zadkom alebo aj s pávím pierkom v riti, a nie je až také osudovo dôležité, či oficiálna minimálna mzda bude 380 alebo 400 eur. Na obzore sa črtajú oveľa dôležitejšie a vážnejšie problémy na riešenie, ktoré sú v priamom súvise s holým prežitím nás, ktorí v tomto štáte žijeme. Je to riziko zapojenia našej krajiny do zločineckých NATO agresií voči Rusku, podpis samovražednej rakovinovej zmluvy TTIP a v neposlednom rade genocídna organizovaná invázia stotisícov votrelcov.

A z hľadiska tejto agendy ide o totálne víťazstvo, pretože aj tie protificovské "systémové" strany, ktoré sa dostali do parlamentu, takmer všetky tieto veci silne zdôrazňovali a vlastne preto do parlamentu prešli. A na to, ako svoje sladké sľuby plnia, im budú hľadieť štrnásti sokoli, sokolovia Tatier, ako by ich mala jedna mater. No nie je dnes krásny deň?

Grigoriy Ilmoran

sa už nechal pocut v denniku SME, a nehorazne si ociambrovat svoju hnusnú papulu na demokraticky zvoleneho poslanca NR SR pana Mariana Kotlebu.
Parazit nacucnuty na poctiveho danoveho poplatnika, parazit vydavajuci sa za promoci akejsi Gyarfasovej za spisovatelku si dovoli otvarat si svoju hnusnu neomachanu papulu na slusneho cloveka. Pravdepodobne najšpatnejßia žena na Slovensku.
Ani si neuvedomuje, aké stastie ju postretlo v sobotu, lebo sa mohlo stat, ze sa dostane do parlamentu niekto ako ja, a do pol roka prerobim v špecialnych strediskach vsetkych parazitov na vodoinštalaterov.

http://komentare.sme.sk/c/20110818/aj-toto-je-kotlebov-volic.html

Norman

Zuzana Kepplová, azda jej tým urobíme radosť, ale je to známa zmija. Jedna z najjedovatejších.
My na to hľadíme z nadhľadu a nestaráme sa o ich osoby, ale dnešnou agresívnou školou odchovaná omladina si veľmi dobre pamätá ich mená. Nechcem ich strašiť, ani najmenej sa vyhrážať, a už vôbec nie ich varovať, ale ako hovoríš - môže sa stať, že onedlho budú priam nostalgicky spomínať, aký bol Kotleba dobrák. A vôbec to nemyslím ako vtip, ako nejakú absurdnú prehnanú alegoriu. Myslím to úplne vážne.
Konieckoncov, to isté sa už stalo s Ficom.

Ľubov

Prasne tak,karma sa zrýchluje

Sinuhe

mňa na voľbách pobavili tri veci:
- Radoslav Pinocchio , ktorý pred voľbami neprišiel do rozhlasovej debaty so šéfmi "bežných" politstrán s odôvodnením, že On, Pinocchio, je prirodzeným vodcom opozície a teda jemu ako partner do debaty prislúcha len Fiko. Viac hlasov ako polonofil a teda US agent Radoslav Pinocchio P. dostal ešte aj Kollár, ktorý do politiky nešiel preto, že je bohatý a chcel mať politiku ako ušľachtilý koníček, ale vliezol do nej (a celkom úspešne oblbol dosť ľudí) preto, lebo mu prachy začali dochádzať...
- pobavilo ma, ako dostali na prdel čienokňažníci na čele so zväzákom a podvodníkom Fikeľom.
- taká drobná srandička bol debakel SDKÚ - u voličov nepomohli Freshmarketovi ani kryptokomunistické rekvizity: červená kravata a ostapbenderovské malinovočervené črievice ...

Buheh

priam pohladením duše vlastenca je pohľad na výsledky strán ako KDH, SDKÚ, Pinocchio, Kaník, SKOK...

Zbor židov vreští, že ľudia nevolili tzv. hodnoty. Ale je to presne naopak: osem percent ľudí dalo konečne hlas ideám pred politickým pragmatizmom. Človeku, ktorý radšej vezme do ruky krompáč a lopatu, než aby dožíval vo vlastnej krajine ako cudzinec, hoci aj v zlatej klietke.

Náhodný okoloidúci
Ak Mečiara, Fica, Slotu, inseminátora Kollára alebo Kotlebu je možné bez veľkého váhania označiť za alfa-samcov, tak Radoslav Pinocchio je omega-samec. A vlastne ani to nie, on je len taký omega-samček. Ani ja s týždeň trvajúcou črevnou chrípkou nevyzerám tak strhane ako on vo včerajších televíznych debatách. Ale o nič charizmatickejšie nepôsobil ani v predvolebnej reklame.
slaven1

Šefredaktorka Pravdy, Nora Slišková, spravila svoj vklad do hodnotenia výsledkov 7. volieb do NRSR. Brept, v ktorom to všetci dojebali, uzatvára pripomenutím véééľmi doležitej udalosti, že Riško Šulík nedodržal svoj slub podporiť marginálov:
Sulík profitoval z neschopnosti Mostu-Híd, KDH a Siete až do tej miery, že voliči mu odpustili povalenie vlastnej vlády či nesplnenie viacerých sľubov, vrátane presadzovania témy práv homosexuálov.
Neviete či Slišková "líže koberec"? Jednoznačne by sa denník Pravda zišlo deratizovať rovnako ako SMEtiareň.

Aspoň sa vyjasnilo, prečo Pravda dala takú hlúpu titulku v deň konaní sa Referenda o rodine.

nové