Maurer mlčí UPDATE

Gruzoviky s humanitárnou pomocou pre ruské obyvateľstvo terorizované banderovskými náckami dorazia na hranicu Novorossije v stredu 13. augusta 2014. Presne v rovnakom čase príde na Krym prezident Ruskej federácie Vladimír Putin. Porošenko prepadá hystérii a na kyjevskej Chmelnického ulici, kde sídli ukrajinské zastúpenie Medzinárodného výboru Červeného kríža, je dusno. Pod vplyvom vyhrážok sa dnes popoludní ozval Laurent Corbaz, šéf operácií MVČK pre Európu a Centrálnu Áziu. V jeho vystúpení sa medzi riadkami objavuje zreteľný tón obáv - z kyjevskej administratívy (...the organization still needed security guarantees and direct contact with all parties...). Je zrejmé, že Kyjev nie je ochotný dať Corbazovi záruku, že humanitárny konvoj pod dohľadom MVČK takzvaná ukrajinská takzvaná armáda na území Novorossije nerozstrieľa, prípadne neukradne.

Najťažšie to má teraz Andre Loersch v Kyjeve. Na zátylku banderovská pištoľ, doslovne. Loersch vie, kde je pomoc ľuďom v Novorossiji už od júna viac ako urgentná a vie tiež, ako ju distribuovať. Má však strach. Kyjevská junta vedená dvomi kmeňovými primitívmi s izraelským pasom - Porošenkom a Kolomyjským - už dostatočne predviedla, čo dokáže

Celú humanitárnu misiu môže koordinovať MVČK v spolupráci so svojím ruským a ukrajinským zastúpením. Rusko s tým súhlasilo, včera aj Ukrajina. Dnes je, ako sa stáva obvyklým u genocídnej kyjevskej chátry, zas všetko inak a junta z Kyjeva bliaka - a s ňou unisono celá korporátna mediálna žumpa Západu - že konvoj do Novorossije nepustí.

Kým som toto napísala, 280 nákladných automobilov s pomocou pre ľudí v extrémnej núdzi je opäť bližšie k novorossijskej hranici.

Dúfajme, že popri vrešťavých telefonátoch - tu od vreca hovien Barossa, tu od trasľavého kohúta Hollanda a ďalších reprezentantov "vyspelých demokracií vyznávajúcich princípy humanity" - bude mať chvíľu čas pobaliť sa pred cestou na Krym.

Zajtrajšok môže byť celkom zaujímavý. Až historický. Kým sa rozvidnie, venujme pozornosť telefonátu ministra zahraničných vecí RF Sergeja Lavrova rezortnému kolegovi v Nemecku Frank-Walterovi Steinmeierovi, ktorý sa uskutočnil dnes večer. V skratke Lavrovovo posolstvo: urobte si poriadok s vašimi genocídnymi všami, ktoré sa rozťahujú v postmajdanskom Kyjeve. Inak ho v záujme humanitárnej pomoci urobíme my.

V smetiarni zatiaľ nasadili do propagandistickej akcie známu psychopatku Procházkovú. Diskusia je samozrejme v rámci kultivácie názorovej plurality slobodnej spoločnosti, ktorú nám všetci nedemokrati tak závidia, zakázaná.

Ozaj, v irackom Sindžáre sa - s mohutnou salvou amerického PR - práve koná mohutná humanitárna akcia Spojených štátov amerických. A nikto ani na pol huby nežiada, aby bola americká humanitárna pomoc pod prísnym dohľadom Červeného kríža preložená na autá organizácie ISIS, genocídujúcej Jezídov obdobne ako kyjevskí banderovci etnických Rusov a aby ISIS situáciu zmonitorovala a rozhodla, kto pomoc skutočne potrebuje.

 

11. 8. 2014

Prezident Medzinárodného výboru Červeného kríža, bývalý švajčiarsky diplomat Peter Maurer, nekomentuje prípravu konvoja s humanitárnou pomocou, ktorý bude vypravený z Ruska do Novorossije roztrieskavanej kyjevskými genocídnymi krysami. Mauer mlčí a gruzoviky sa plnia tým najnutnejším pre civilné obyvateľstvo. Za Maurera však hovorí samotné základné poslanie Červeného kríža - humanitárne misie vo vojnových konfliktoch. Situáciu v Novorossiji Medzinárodný výbor Červeného kríža už dávnejšie označil za občiansku vojnu a oficiálne vyhlásil toto:“Our priority is to assist the displaced and resident people in Donbass, and to provide medical services to the wounded in all affected areas”, said Michel Masson, who heads the ICRC operations in Ukraine. “The current situation calls for a bigger effort to help the civilian population, and we are deploying additional teams in Marioupol and Starobilsk”.

The ICRC also acknowledges receipt of the offer from Russian Minister of Foreign Affairs, Sergei Lavrov, about organizing aid convoys to the affected areas in Ukraine. “In the current situation, any humanitarian initiative is welcome to alleviate the suffering of civilians”, explained Masson. “We are exploring the possibility of distributing additional aid in the conflict zones; this implies the involvement, endorsement, and support of all concerned parties. Any ICRC action will be taken in strict adherence to our fundamental working principles of neutrality, impartiality, and independence. Furthermore, the ICRC teams also need safe access to perform their work.” 

Maurer teda ani nemusí vrecu hovien z Bruselu José Manuelovi Barrosovi nič oznamovať a vysvetlovať.

Smetiareň je v strehu a aktualizuje.

Uvidíme, či si sionistickí zabijaci, ktorí sa v štruktúrach Medzinárodného výboru Červeného kríža nevyskytujú - ale o to viac sa ním snažia manipulovať - zmýlia humanitárny konvoj, vypravený do Novorossije Ruskou federáciou v spolupráci s MvČK, s humanitárnou loďou Mavi Marmara.

Ak hej, fajn. Desionizácia sa aspoň urýchli.

 

 
s1
Akáže je to civilná vojna? Je to vojna Spojených štatov proti Ukrajincom ako časti ruského národa. USA bojú rukami ruského národa, ktorému za 23 rokov vymili mozok + NATO vojakmi (poľské a rumunské kontingenty) + žoldniery, kt. stiahli z celého sveta (Sýria...). Pojem civilná vojna je spin propagandy. Červený kríž, Lekáry bez hraníc... sú prelezené rôznymi smradmi agentmi. Viď český príklad Človek v tísni. http://wertyzreport.com/tag/clovek-v-tisni/http://wertyzreport.com/2014/03/09/truthseeker-nevladni-organizace-falsu... "Dobré" videjko: http://anna-news.info/node/18224
Ema

Skrz-naskrz.
Žiadam ťa dôrazne, aby si ju ani náhodou nespomínal v jednej vete s MVČK a Lekármi bez hraníc.

MVČK nie je povinný hľadať, kto je za čím a prečo. Konštatuje situáciu v teréne, a tá je jasnou občianskou vojnou.

slaven1

Nie je to občianska vojna. Upresním môj prvý koment, je to vojna USA proti Rusku, pričom boje prebiehajú na Ukrajine, "štátu", ktorý obývajú ľudia s ruskou mentalitou, "štátu", ktorý 23 rokov chovali (breeding) ako projekt antirusko (Rusko s mínusom). 23 rokov ich zombifikovali aby išli samy proti sebe, vychováli kádre, generáciu.

S istej úrovne je to aj občianska bojna, vzhľadom na tento obrázok https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8c/Earth%27s_atmo... by som to dal, ako pohľad zhruba zo stratosféry.

qedstar

ja sa na veci dívam z termosféry.

Ema

Občiansku vojnu konštatoval Medzinárodný výbor Červeného kríža. Ešte raz opakujem, že táto organizácia nie je povinná hľadať širšie súvislosti. Priamo na mieste, kde operuje, vraždí ukrajinská armáda svojich spoluobčanov. A robí to s čoraz väčšou vervou. Bodka.

s1

Ahá, to je stanovisko Červeného kríža - tak nejak to do mojej hlavy z kontextu nedoplynulo.

Náhodný okoloidúci

Cieľom USA je predsa genocída Rusov.

Ema

Ukrajinskú?
No to snáď nie.

Le Bleu

"Spojené státy dříve ruský záměr kritizovaly a prohlásily, že humanitární konvoj budou brát jako invazi." Tým už načisto zadrbáva. Ja len dúfam, že Putinovi tá jeho zdržanlivosť vydrží aj na starobu. Teda.. asi dúfam. Na jeho mieste by som už asi porobil kdečo. Aj iným trpezlivosť postupne dochádza; ale aspoň sa už všetci vyjadrujú celkom otvorene (to tiež svedčí o prichádzajúcej krušnej dobe), z rečí oboch strán je už všetko jasné. Len príklad. Anatolij Antonov z ministerstva obrany: "If the territory of the United States were fired from a neighboring territory, and, God forbid, an American citizen were killed, what would the United States do? The answer to this this question is clear. We show responsibility and restraint instead." "It is perfectly clear, who provokes whom on the border." "You'd better pay attention to the constant shelling of Donetsk and Luhansk, where civilians are killed," he said addressing the Western military, including U.S. intelligence officers. Ministerstvo zahraničných vecí: "Judging by the relentless slander campaign against Russia organized by the American administration, they are being more and more guided by blatant lies when pursuing their foreign policy." "Such an approach increasingly isolates the U.S. administration from an opportunity to to have an adequate perception of anything, but its own schemes and conclusions."
A keď sa tu spomenula Mavi Marmara - deje sa niečo s tou druhou výpravou, alebo to boli iba Erdoganove silné reči?

qedstar

(veľká) vojna stále nehrozí.

Ema

už je.

qedstar

ja vnímam len pomalé uťahovanie šróbov. Tomu sa nehovorí vojna ale lisovanie.

Ema

každá vojna.
Len vo filmoch je to inak.

s1

Na margo našej info výmeny z pred asi roka http://nadhlad.com/comment/1984#comment-1984 - Áno, je vojna.

Ale čisto filozoficky, boj nekončí nikdy. Takže aby som to upresnil - vojna prešna do otvoreneho prejavu, keď sa strela a zabíja.

Chcelo by to článoček, o tom, že koho je to vojna.

qedstar

Vo vojne sa strieľa. U nás sa nikde nestrieľa.

Ema

kde sa strieľa. Z filmov, že?

Ostrá vojna je tam, kde média nepretržite zadymujú verejný priestor údesnou vojnovou propagandou presne zacielenou na nepriateľa - ako napr. smetiareň.
V nasledujúcom štádiu príde núdza. Bez toho, aby zasvišťala jediná guľka alebo vybuchol jediný granát.
To až potom.
To všetko je vojna.

qedstar

Tá núdza na seba necháva nejak pridlho čakať. Je viac druhov vojen, áno, ale ja som myslel tú so zbraňami.

s1
Vojna je boj o moc a zdroje. Techniky ako donutiť druhú stranu odovzdať moc nad svojim priestorom.  A toto má rozne formy: - Informačná vojna je jej mäkkým prejavom.- Horúca vojna (hot war) je už keď prejde do fáze strielania.     Ema, nemôžem súhlasiť. Vo vojne sa strieľa. U nás sa nikde nestrieľa. Haha, ako keby som seba pred rokom a pol počul http://nadhlad.com/comment/1994#comment-1994. Skúsime sa ťa, qedstar, opýtať za pol roka (bo už nemáš tak veľa času na uvedomenie ako ja som mal, je tu vojna :-) Mimochodom, táto vojna má veľmi podobný priebeh ako tá posledná horúca. Aj na Slovensko prišli otvorené boje až k jej záveru (povstanie v 1944 a následné priame umiestnenie vojsk agresora). Uvidíme čo NATO vyhúta na svojom septembrovom zjazde, možno emrikan guys dobehnú už v októbri. No však horúcu vojnu nám netreba (komu hej, že že).
qedstar

Ak chceš viesť studenú vojnu, najskôr musíš vyhrať horúcu vojnu. Tá bola vyhraná 1914 definitívne na celom svete (Nemecko si v II. sv. vojne ani neškrtlo). Až potom nastúpila ľadová vojna: vymývanie mozgov, ohlupovanie. Bez vyhrania horúcej vojny by to však nebolo vykonateľné a ak chceme odstrániť ľadovú vojnu nepôjde to inak než vyhrať horúcu vojnu.

Norman

bez aspoň približne rovnakého chápania pojmov, sa nikdy nedohovoríte.

Ako hovorievali ešte naše babky, bez urážky, veď je to bežné a večné: jeden o koze a druhý o voze.

qedstar

... tým je samotné chápanie skrývajúce sa *za* pojmami. Ak má niekto inú predstavu sveta, tak sa jednoducho dohovoriť nedá a nemá zmysel z nedorozumenia viniť nerovnako chápané pojmy.

Norman

ja som napísal: treba "rovnaké chápanie pojmov"
ty si napísal: problém je "chápanie za pojmami".

Myslím, že keď si vyjasníme, že "pojem" je myšlienka, symbolizovaná nejakým "symbolom", napríklad "slovom", tak je jasné, že problém je to, čo je za slovami - ergo pojem :)

No a kým sa nedohodneme, čo je vojna, nemôžeme riešiť, či je, alebo nie je. Lebo to dopadne ako s otázkou či je, alebo nie je boh.

Svetonázorm tohoto portálu je, že sa dokážu dohovoriť aj ľudia rôznych svetonázorov - ak majú záujem. Musia si ovšem vyjasniť minimálne tie pojmy, o ktorých hovoria. No, to nie je také jednoduché a ľahké.

qedstar

že sme si už dávno porozumeli a handrkujeme sa iba o slovíčka. Sú aj ťažšie riešiteľné diskusné spory než rozhodnúť, či sme alebo nie sme vo vojne. Pokiaľ otroctvo považuješ za vojnový stav, tak sme vo vojne. Pokiaľ za vojnu považuješ len pokus o zotročenie, tak nie sme vo vojne, pretože sme ju dávno prehrali a miesto toho sme sa ocitli v otroctve.

Le Bleu

Ešte by som sa podelil - pred pár týždňami som sa už naštval, išiel som do Ruských kníh (www.ruskeknihy.sk), kúpil som si tam ruskú zástavku (alebo vlajku, neviem, teta to volala flažók:)), doma som ju do okna vycapil a mal som o vlások lepší pocit. Aspoň na chvíľu. No a spomínaná teta (Ruska) sa ma pri odchode celkom vážne spýtala, či sa nebojím ísť s tou vlajkou po meste. Tomu vravím historická skúsenosť.

Norman

Nebude si predsa nik vyvesovať vlajky doma z okna, ale taká SNS by mohla vyvesiť na tom svojom skvelom mieste na Šafárikovom námestí ruskú, alebo ešte lepšie tú Novorosijskú vlajku. A počkať, či nejaký nový hlina či kto ju príde prípadne strhnúť, alebo čo...
Ale k tomu zas nedôjde. Prečo vlastne nie? Pretože sú to zmrdi, sú to nuly, to nemá zmysel opakovať či hladať na nich presné termíny.

s1

Hej, a mali otvorené? Minule som tam chcel nazrieť (konečne sa mi to podarilo nájsť) a nik tam nebol.

Le Bleu

Nu právda, treba sa vopred dohodnúť telefónom, inak je malá šanca, že sa to trafí. Je to asi taký rodinný podnik. Robia vraj aj miniatúrne kurzy ruštiny.

slaven1

Hneď na začiatku videa Starikov presne vysvetľuje či je vojna alebo čo. Ruski uže znaš Qedstar? :)

qedstar

a ľutujem toho...

Ema

A kde je egyptský Sisí? Hľa - v Soči :-) Práve s Putinom dopozerali ľadovú show a Rusko mu prisľúbilo strojnásobenie dodávok obilia, aby Egypťania rozmnožení ako tie povestné kobylky egyptské nechcípli hlady.
No a po dnešnej návšteve uvidíme, ako bude pokračovať káhirská debata o Gaze, v ktorj bol Sisí rovnako tupým elementom ako jeho židovskí spolurokovači.
Gaza žiada:
* letisko - ktoré mala (postavené z peňazí EÚ) a ktoré židia pri predošlej trestnej výprave do koncentráku rozmrdali na prach. Veď kto to kedy videl, aby mali v koncentráku aeroport.
* prístav a vlastné teritoriálne vody. Oj-vej, zbohom zemný plyn z Leviathanu, s ktorým plánovali židia kšeftovať.
Zajtra bude jasné, čo z toho Sisí podporí.

David

Myslíš, že to řekl takhle, nebo rusky?
A proč se vytahuješ angličtinou, když to můžeš napsat česky?

Buheh

a Ctrl V poznáš?

Ema

Ten to povedal po anglicky.
Treba ti to napísať po česky, hm?

s1
Le Bleu

Proč bych to psal česky? Čeština je z článku, na ktorý reagujem, na vyjadrenia ruských ministerstiev som naďabil v anglickom znení, tak som to sem prehodil. Je to bežná prax a neviem, v čom je problém.
Tu angličtina nie je na vyťahovanie sa, to skôr gréčtina.

sword

Tak. Kreatury v UA vedeni to jednoducho budu obstrukciami zdrzovat ako to len pojde. Nakoniec v tom konvoji expiruju aj tie spacaky. Alebo to pustia a rozkradnu,chunta je hladna rovnako ako opolcenci. Mat tak toho Porosenka v rukach,aplikujem na nom vsetky najnizsie ludske pudy,ake sa daju nastudovat v encyklopedii. ........ a čk je dalej drzany za gule,smutne.

Idril

Celkom zaujimavy nazor na terajsie udalosti na Ukrajne a v EU:
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/paul-christie-na-splaceni-ameri...

firstovka

Veris tym cislam? Vsak tie dve cisla pokope su nonsense. Ciselne udaje su v tom clanku chybne prelozene.

a) dlh je 17 billliard a obrat s EU 500 miliard

alebo
(podla anglosaskej skratenej ciselnej sustave)

b) je dlh 17 trilionov a obchodny obrat s EU 500 biliard

firstovka

sustavy)

b) je dlh 17 trilionov a obchodny obrat s EU 500 bilionov

Norman

to je predsa stará známa vec, že debilní američania nechú zaviesť metrický systém a logickú číselnú sústavu - násobník 10 na 6, teda milion, bilion, trilion ... oni nie, just nie, ani bohovi, aj keď tým spôsobujú chaos.
Je to tam aj v debate pod článkom riešené.
Podstata toho článku je predsa v inom - v tom, že za americké dlhy má teraz platiť Európa - a američania sa ani nesnažia to moc zatajiť.
Európu vedú proste vlastizradcovia a zaslúžia si jediné - obesiť.

Náhodný okoloidúci

Nie obesiť, ale odpracovať všetky spôsobené škody. Vo fabrike, na poli, v maštali, v bani, alebo v kameňolome.

firstovka

rozumiem v com je podstata toho clanku, ktory je inac ok, ale ak by bol dlh v trilionoch tak ani eu by im nemohla pomoct, a potom aj clanok by stratil pointu..

Norman

Je už úplne jedno, v čom ten dlh je, pretože aj tak 90% američanov s takými číslami nevie pracovať. Ani s Európu to nemôžu zrovnať - konieckoncov, KOMU??? Im ide o to, aby sa chaos z rozbitia dlhového kasína preniesol aj a hlavne na Európu.

Je to zas ten americký prístup ako v tom vtipe: nemusím utekať rýchlejšie ako medveď, stačí, keď budem utekať rýchlejšie ako ty. USA neuniknú totálnemu zrúteniu sa kasínovo pyramídového systému - ale urobia všetko, aby sa s nimi či ešte predtým zrútil celý svet. A keďže im vládnu kresťanskí alebo židovskí náboženskí idioti - to nemožno poprieť, denne blačia o rapture a boha berú do huby každú minútu - nie je vylúčené ani samson solution - čiže rozpustenie sveta v nukleárnej vojne.

Hm, také fajn ráno a taká pohoda, to nepíšem pre to, že by som mal zlú náladu či nejaké problémy - práve naopak, keď sa nad tým človek zamyslí naozaj v kľude a bez emócií, táto verzia tu stále je, stále to z toho vychádza. Sú to proste iracionálni blázni. Rozoberte len, koľko ľudí je schopných sa úplne vážne baviť napríklad o "armagedone". V masmédiach, všetky možné "osobnosti", nehovoriac o "celebritkách" a podobných oficiálnych kultúrnych idiotoch.

Le Bleu

solution - rozpustenie... oceňujem. :)
Trilióny či myriády, ak človek nie je účtovník, tak to je už ozaj jedno, EÚ to nemôže vykúpiť ani náhodou, veď je v tej istej riti ako jej mocný, ale smrteľne chorý kamoš.
A ja veru 1000 eur ročne nikomu posielať nebudem, lebo nemám.

firstovka

ak by im eu (360 mio ludi) mala darovat sumu vo vyske polovice ich dlhu, tak by im kazdy europan v obdobi 2014-2034 musel poslat 1000eur rocne, tj 3clenna rodina 3000eur

Norman

No, s veľkými číslami sa ľahko pracuje tak, že sa s nimi nepracuje ale sa zredukukú na malé:)
Na občana USA je to okolo 50 tisíc (overené z web). Čiže polovicu z toho by sme mali zaplatiť my, teda tie 2 desiatky tisíc. Každý :-)

Podstata je v inom. V prvom rade znova. komu by sa to malo platiť? Jedine ak číňanom, ale to nie je celkom ono. V skutočnosti je to hlavne vnútrospoločenská hierachia. Tento systém je tak blbý, že my všetci tu dlžíme nieku spomedzi nás takéto enormné "peniaze". Ten dlh, to je výraz toho, čo sa pekne povie "sociálna hierarchia", otvorene a škaredo "otroctvo". A o to ide - že tieto hierarchické vzťahy sa dostali do chaosu, do nejasnosti. Ako keď človek ide na aute, má tachometer a ukazuje mu rýchlosť a podľa toho sa riadi ...ale keď začne tachometer ukazovať 100, 200 km za hodinu, je jasne niečo nesedí, teraz 300, 500, už 1000, 10 000 či milion km za hodinu .... panika, ale nerozbijeme sa v mžiku okamžiku na prach, to nie, tie čísla sú UMELE, ale bude sa musieť zastaviť NIECO PODSTATNE OPRAVIT a všetko od znova. A to bude bolieť. To žiaľ nik nechce pripustiť.

firstovka

no zaplatit ich spat fed-u ako dokaz, ze peniaze, ktore fed vytlacil a dal do obehu a ktore neboli v momente svojho vzniku kryte niekoho pracou, boli uz nakoniec pracou pokryte. Fed by ale tieto vratene peniaze mal spalit a vymazat v pocitaci.

Norman

štátny dlh môže byť zadlžený kdekoľvek, aj v zahraničí, ba práve tam. Ale v každom prípade sú to korporácie, korporácie, korporácie. Ergo banky.

Predstav si, že niekto má u teba dlh milion Eur. Tak je to tvoj otrok. No, aj menej by bolo ničivé. Najmä, ak nemôže mať iný príjem, len znova u teba.
To je otroctvo, v plnej kráse.
Stupeň slobody v modernej spoločnosti je len v tom, že ľudia si ešte aj sami musia hľadať miesto, kde svoje otroctvo môžu odrobiť. Preto je toto otroctvo efektívnejšie, ako to staré, nátlakové.
V princípe sú ale všetky formy otroctva identifikovatelné jedným príznakom, podľa ktorého sa ľahko spoznajú:
NEDA SA UTIECT.
To je aj dnešná situácia. Ľudia by ušli, ale nie je kam.
(ale to som odbočil od témy)

firstovka

ale pisu, ze drvivu cast z toho 16 bilionoveho dlhu dlzi vlada sama sebe, (tj dlzi to asi fedu?)
cina vlastni us vladne dlhopisy za 1 bilion, japonsko tiez za 1 bilion, rusko vlastni 150 mld dlhu.
Tak to skor vyzera, ze tych 14 bilionov bolo natlacenych fedom alebo ako?

Norman

tam tvrdia, že "domáce" inštitúcie vlastnia 41% US dlhu. Čiže menej ako polovicu. A aj to "domáce" som dal do úvodzoviek, pretože sú to proste hráči na medzinárodnom finančnom ihrisku, aj keď americkí.
USA je v tomto asi špecifická, pretože asi vôbec väčšina tých globálnych finančných parazitov je tak či onak akosi "amerických" - preto si aj akože vlastnia svoj dlh.

Ale ja to nesledujem v reále, len uvažujem podla logiky.

Pravda, to, čo vymysleli okolo FED - to nemá žiadnu logiku, to je čistý podvod.)

--- nepodpísaný ---

a) dlh je 17 bilionov a obrat s EU 500 miliard

alebo

b) je dlh 17 trilionov a obchodny obrat s EU 500 bilionov

Stefan

Vďaka za zaújmavy článok Ema. Táto sloboda slova bola zavedena aj inde. AZEt a na jeho Pokece kde kecá najviac ľudí zakázali diskúsiu. Najprv pod článkami o udalostiach v Palestíne, neskôr o Ukrajine a Russku. Vraj diskútéri sa správali neslušne, čo si vynútilo administratívne zásahy, ktoré napokon vraj vyústilo do úplného zákazu. No čo som si skôr všimol ja, tak boli množiace sa vyjadrenia podporujúce boj za slobodu Novorossiji.

Medvídek

Merkel hodně rychle nevzpamatuje, tak je Evropa brzy potřetí za 100 let cizí kanonenfutter. Ale asi ne, vždyť Bundesrepublik Deutschland dodnes nemá ústavu. Chazar velí a ovce bečí...

Ema

z Pravého sektora, ktorí prišli do Novorossije masakrovať Rusov, a ďalších zajali.
Genocídna mašina v Kyjeve zúri a čo sľúbila Steinmeierovi v súvislosti s humanitárnym Konvojom (prechod cez Charkov), zas zrušila.
Konvoj prejde v Lugansku - a Porošenka, Kolomyjského a ostatnú háveď jebne.
Podľa posledných správ prasaťu Porošenkovi volal sám tupý byrokrat Pan Ki-Mun a upozornil ho, že Ukrajina blokovaním humanitárnej pomoci koordinovanej s MVČK porušuje medzinárodné právo.
Ukrutné chazaroidné prasa sídliace v Kyjeve tupého byrokrata sídliaceho v Jew Yorku vyzvalo, aby sa do blokovania humanitárnej pomoci pre civilné obyvateľstvo Novorossije pridala aj OSN. Pan Ki-Mun má s tým osobne bohaté skúsenosti z Gazy.

Ema

že "presná poloha konvoja nie je známa". Dráááma. Určite sú už pri Kyjeve!

Hej, trojkilometrový zástup Kamazov sa hadí tak nenápadne, že ani najpresnejšie americké špionážne satelity a sliediace AWACSy, ktoré nepretržite monitorujú Ukrajinu, ich nevedia identifikovať.

Le Bleu

Taký TIR Blitzkrieg.
Tzv. spravodajstvo masmédií tragikomicky hysterické, reči západných "politikov" drzé a drbnuté, sú ako škôlkári na pieskovisku. A musia sa strašne báť..

sword

Strasna predstava je,ze az odpor opolcencov padne,co je celkom dobre mozne napriek tomu,ze to tak nechce nikto normalny a zorientovany,tak ta chamrad obrati svoj zrak na Krym. Tam chcu pochodom (pod nazi zastavami) oslavovat vitazstvo,ako sa bol vyjadril akysi zmrd z Kyjeva.

Le Bleu

No, to asi je ich predstava. Ale po prvé pravdepodobnosť návratu Krymu pod ukrajinskú macochu je približne.. asi tak... no, nulová. A po druhé tá chamraď takmer iste bude už zakrátko nútená obrátiť zraky smerom k Podnestersku, na Podkarpatsko, Halič atď.

s1

http://youtu.be/eudAMcjRuUA

Hneď privá otázka

nové