A opäť manévre v Pozzalle

Polícia, armáda, pracovníci Talianskeho Červeného kríža, pracovníci Ministerstva vnútra Talianska, lekári, zdravoťáci, pracovníci úradu verejného zdravotníctva... Autobusy, sanitky, policajné autá a obrovská luxusná výletná loď, slúžiaca ako karanténa. Testy na koronavírus, balená voda, jedlo, tašky s hygienickými potrebami a oblečením. Najbližších 14 dní plná starostlivosť na "karanténnej lodi". V ospalom sicílskom prístavnom meste Pozzallo bolo dnes opäť veselo. Dorazila ďalšia loď s africkými a čiastočne aj arabskými populačnými prebytkami. Tento raz vyše 400 kusov. Ilegálnych migrantov - drvivá väčšina ako obvykle vychechtaní mladí testosterónoví Afričania - doviezla cez Stredozemné more partia magorov na lodi Sea Eye 4.

Oplatí sa pozrieť, ako to dnes dopoludnia vyzeralo v Pozzalle. Aké kádre prichádzajú do Európy generovať dôchodky pre bielych staríkov. Úprimne, títo ich skôr zabijú, než by kvôli nim museli roky denno-denne fachať niekde pri páse.

Local Team - In diretta Pozzallo

https://it-it.facebook.com/localteamtv/videos/1969804343160452/

Stále to isté absurdné divadlo. Stovky vychechtaných černošských mladíkov a okolo nich pobieha tlupa bielych servismanov, aby im nič nechýbalo. Na kontinente, kde nedostanú zadarmo fľašu s minerálkou ani deti v škole, sa ide systém usrať z ilegálnej čvargy pri plnej mladíckej sile, ktorá má tú drzosť dotiahnuť sa na najzaľudnenejší kontinent sveta a požadovať a požadovať a požadovať. A len čo sa rozkukajú, domácich obyvateľov opľujú ako "rasistov".

Pri týchto live streamoch zo sicílskych prístavov je zaujímavý aj pohľad na degenerátov všetkých vekových kategórií, ktorí ako crew pašeráckych lodí tento transportný cirkus pri premene Európy na Afriku organizujú. Tá ich suverenita. Tá ich spokojnosť, že robia niečo "humánne". Vykorenené kreatúry sú zjavne presvedčené, že sme polobohovia, máme sa najlepšie na svete, nastal koniec histórie a môžeme otvoriť vráta akejkoľvek ilegálnej horde bez otázky o motivácii jej vpádu do Európy. Hej, ich toto zverstvo stojí nejaké to lodné palivo a trochu strachu, že im ich "hostia" - ako týchto čiernych ilegálov radi volajú - rozbijú pri ich povestnej emočnosti papule. Skutočné náklady na život týchto černochov v Európe ponesú iní.

K Líbyi mieri ďalšia "mimovládna" loď nabrať na palubu ďalších zmrdov bažiacich po dobrodružstve. Pašeráci na líbyjskom pobreží už chystajú člny.

0
Ema

Ilegálna čierna čvarga dovezená vykorenenými dredovými fetkami sa odvďačila podpaľačstvom
https://twitter.com/matteosalvinimi/status/1416846220035821571

nové