Orbi et Gorbi

Nie je náhoda, že prezident Ruskej federácie Medvedev vyhodil práve teraz, keď sa západná banksterská mafia načahuje po Rusku, ministra financií Kudrina. A nie je tiež náhoda, že Kudrin sa 24. decembra 2011 objavil na "opozičnej" demonštrácii, ktorá bola - napriek imidžu jednotnosti, vytvorenému západnou PR agentúrou s praxou v oblasti korporátnej identity, určujúcej vizuálne jednotný ráz všelijakým oranžovým revolúciám - opäť len zhlukom starých nasupených komunistov, pravdoláskových hipíkov havlovského typu, slziacich pri DDT-Ševčukovom drncaní do gitary

(Ševčuk nevyje Sľúúbälezmesiláásku, ale melodicky popevuje Не Стреляй, zrejme inšpirovaný útokom na brankára prvoligového Dinama Moskva) a deciek, ktoré majú z demonštračného virvaru veľkú jundu a dostanú pekné balóniky financované "mimovládnymi organizáciami - čím sa myslí, že od iných vlád ako je ruská tieto organizácie financie prijímajú. Spolu s inštrukciami. A nie je tiež náhoda, že práve teraz sa prebral z hibernácie zombie Gorbačov, aby z titulných stránok západných korporátnych médií tento nikým nevolený nímand vyzýval k odchodu legitímne zvoleného ruského premiéra.

Opozícia Putina a Medvedeva: v záujme slobodných a demokratických volieb všetku vládu sovietom! Záber je z demonštrácie v Moskve 24. decembra 2011

(Ekonomická vložka: Čína a Japonsko sa dohodli, že prestanú vo vzájomnom obchodovaní používať americký dolár)

Prešlo len niekoľko dní, čo premiér Ruskej federácie Putin odpovedal v priamom prenose na otázky občanov. V súvislosti s povolebnými protestami konštatoval, že ich organizátori majú síce ruské pasy, ale konajú v záujme zahrančných vlád. "Что можно сказать в этом случае? Можно сказать: "Идите ко мне, бандерлоги". С детства люблю Киплинга". Jedna z otázok sa týkala rozpadu ZSSR - čo by robil Putin, keby bol v tom čase vo vláde. "Что бы я делал? Нужно было своевременно в Советском Союзе начинать экономические преобразования и реформы и закрепить их демократическими преобразованиями в стране, нужно было последовательно, настойчиво и бесстрашно, не пряча голову в песок и не оставляя задницу снаружи, бороться за территориальную целостность нашего государства". Zrejme nikto, kto nevidel napríklad dôsledky hladomoru a etnických nepokojov v Kazachstane - súčasné dramatické udalosti v Žanaözene s tým súvisia - ktoré nastali po bleskurýchlom rozsypaní ZSSR presne nevie, o čom Putin hovoril. Vzápätí vytvorili západné korporátne média priestor zombiemu s fľakatou lebeňou, ktorý sa o tragédiu mnohých bývalých štátov ZSSR osobne pričinil. O tom, kto je táto kreatúra, najlepšie vypovedajú jeho kamaráti - kovaní demokrati, zachytení na fotografiách. Potom už nikoho neprekvapí, čo tento človek hovorí a čomu to má slúžiť.

Nezaháľal ani Európsky parlament, v ktorom sedia učinení experti na politiku ako je trebárs Flašíková-Beňová. Keď nedávno pricestoval Medvedev do Bruselu a vrcholní predstavitelia EÚ sa hotovali požiadať Rusko o ďalšiu pôžičku vo výške 10 miliárd eur, Európsky parlament nastolil požiadavku, aby Rusko zopakovalo voľby. Ideálne by bolo, keby sa do Dumy dostali jelitá akými sú poslanci EP - a učinili tak obdobne transparentným a demokratickým spôsobom, ako sú voľby do EP.

Odkedy plutokrati zistili, že Rusko neporazia vojensky, vybrali si osvedčenú cestu postupného rozkladu. Vhodná by bola občianska vojna, veď nie nadarmo istý Berezovskij, trvalým pobytom v Británii, verejne a beztrestne vyzýval na krvavú revolúciu v Rusku.

Zatiaľ len akýsi komunista Gorbačov vyzýva cez západné korporátne média legitímne zvoleného premiéra nezávislého štátu, aby odstúpil, pretože potom "si Rusi zapamätajú všetko to dobré, čo pre nich urobil." Rusi si však hlavne pamätajú Gorbačova - a žasnú nad jeho drzosťou.

Uvidíme, čo bude zajtra.

 

Zjav, ku ktorému sa Gorbačov tuľká, nie je nikto iný ako Jevgenij Lebedev, s ktorým Gorbačov okrem iného vlastní Nadáciu Rajsy Gorbačovej, cez ktorú prepierajú peniaze. Jevgenij Lebedev je zhodou okolností synom istého Alexandra Lebedeva, s ktorým Gorbačov okrem iného vlastní 49 % periodika Novaja Gazeta, vydávaného v Rusku. Úplnou náhodou práve pre toto médium pracovala istá Anna Politkovská. Po jej zavraždení Novaja Gazeta okamžite odštartovala profesionálnu protiputinovskú kampaň a vôbec sa neobávala, že by si v súvislosti s vraždou niekto položil otázku cui prodest. S Lebedevom sa Gorbačov v roku 2008 pokúsil o vstup do ruskej politiky (nenapíšem, že o návrat, pretože Gorbačov nikdy nebol demokraticky zvoleným politikom), ale Rusi mu slobodne ukázali prostredník. Fotografia pochádza z gala žranice nadácie.